Дизайн інтерьера фото

Метелики на стіну: декорування за допомогою трафаретів(95 фото)

За авторством admin

Метелики на стіну – 95 фото варіантів дизайну стіни і прикраса своїми руками

Як тільки не прикрашають сучасний інтер’єр, щоб добитися унікальної комфортної обстановки в житловому будинку. Для пожвавлення, прикраси і декору порожньої стіни в кімнаті доречно розмістити красивих метеликів. Буває ситуація, коли в приміщення повністю виконаний дорогий ремонт, розставлені предмети меблів, повішені привабливі гардини, але все таки бракує додаткових аксесуарів – деякої індивідуальної родзинки.

Фото метеликів на стіну показує наскільки цікавий цей варіант оформлення стіни, який поза сумнівом притягне увагу, відмінно завершуючи образ кімнатного простору.

Самостійне оформлення прикраси

Не секрет, що крилатими красунями можна прикрасити не лише стіни, але і фото рамки, картини, люстру, дзеркало, поверхню стелі. Цей дизайн на сьогоднішній момент є найбільш популярним, оскільки утілює собою радість, любов і ніжність.

Щоб створити цей аксесуар декору практично не доведеться витрачати ні велику кількість грошових коштів, ні часу, ні матеріалу. Відповідні паперові листи, мабуть, можна знайти у будь-якому будинку. Але якщо цього не сталося, матеріал можна придбати у будь-якому звичайному магазині канцелярських товарів, причому коштують вони зовсім недорого.

Буває немає бажання або часу малювати і вирізувати силуети зображення, тоді можна скористатися спеціальними готовими наклейками на липкій основі.

Перед тим, як зробити метеликів на стіну важливо знати, що для їх виготовлення зовсім не обов’язково використати тільки папір, можна застосувати і будь-яку відповідну підручну сировину:

 • кольоровий папір;
 • м’які листи картону;
 • пластинка з вінілу;
 • текстиль, оброблений крохмалем;
 • тонкий металевий листок(пивна або лимонадна залізна банка).

Допускається абсолютно різна величина, колірне рішення, форма, залежні від бажання і переваги домочадців. Природно слід врахувати якість і склад підручного матеріалу.

Врахуйте, що метелики, що летять, можуть бути розміщені як щільною зграйкою(у вигляді вихору), так і окремими елементами прикраси інтер’єру.

Співвідношення стилю

Прикраса стіни у вигляді ширяючих метеликів доречна абсолютно у будь-якому стилі приміщення : прованс, мінімалізм, класика, модерн, гань – тік і інше. Важливо добитися грамотного впровадження аксесуара в загальний стиль.

Зовсім не варто виконувати декор того ж відтінку, що шпалери, щоб уникнути повного злиття із загальним фоном. Як приклад: відмінно гармоніюють метелики яскраво-червоного відтінку на ясно-бежевому покритті стіни, білий фон прекрасно відтіняє чорні або інші темні деталі.

Якщо додатково підкреслити декор за допомогою штучного підсвічування, можна добитися неповторного ефекту зльоту і пурхання метеликів. Особливо актуальний такий варіант в спальній або дитячій кімнаті.

Основні етапи роботи

Заздалегідь тому, як зробити метеликів на стіну своїми руками, вимагається підготувати спеціальний трафарет. Якщо не виходить зробити форму самостійно, безліч варіантів можна знайти на просторах інтернету у величезній кількості. Далі необхідно підібрати підручні матеріали для виготовлення, або купити їх в магазині творчості.

Визначившись з основою, за допомогою трафарету для оформлення метеликів на стіну вимальовуємо необхідну форму і розмір метелика. Щоб кожен метелик був неповторюваний, розумно застосувати декілька різних за розміром трафаретів.

Вибираючи спосіб монтування виробу, необхідно враховувати декілька нехитрих нюансів:

 • розташовуючи ширяючих комах на відносно короткий проміжок часу, краще кріпити їх шпильками або невеликими кнопками;
 • припускаючи залишити виріб на стіні надовго(до майбутнього ремонту), слід надійно закріпити їх клеєм.

Перед кріпленням композиції, краще розташувати попередній ескіз на аркуші паперу, а на стіні помітити олівцем точки розташування метелика. Дана порада допомагає точно розмістити декор з першого разу, не испортив шпалери.

Кольорові елементи

Як правило, найпростішим і популярнішим способом декору є різноколірний папір, досить дешевий, значно економлячий сімейний бюджет. Створити первинний нарис можна, скориставшись спеціальною програмою комп’ютера.

Паперовий лист – досить легкий матеріал, тому з легкістю без проблем кріпиться будь-яким способом до стіни. Паперові крила колисатимуться від легкого можливого вітерця, пожвавлюючи метеликів. Та і видалити декор із стіни не складе особливих труднощів і не нанесе ніякого псування ремонту.

Для роботи цілком сгодятся старі вже давно прочитані кольорові журнали. Перенісши з мережі інтернет на глянсові листки форму виробів, їх можна покрити глиттером з акриловим лаком або флуоресцентною фарбою. Вийде красивий ефект блискіток, що переливається.

Краще, якщо комаха буде закріплена лише за серединку, тоді крила будуть вільно розігнуті і створять об’єм.

Панно з метеликів

Не менш цікаво і розкішно виглядає настінне панно з пурхаючих метеликів. Для його споруди згодиться невеликий набір матеріалів і пристосувань :

 • журнал з блискучого паперу;
 • звичайні ножиці;
 • скотч-лента;
 • різні трафарети;
 • рамка для фотографій.

Для приготування метеликів потрібні яскраві сторінки журналу. Їх кількість безпосередньо залежить від величини рамки. Врахуйте, що не варто одночасно кріпити надто багато фігур, щоб уникнути безглуздості виду картини, і не псувати стиль.

Перший етап – це фон панно з кольорового паперу, або чистий білий аркуш, покритий фарбою. Елементи композиції монтуються за допомогою клею ПВА, або двостороннього клею. Закінчене панно розміщують в рамку і кріплять на вибрану стіну.

Щоб повністю прикрасити певну кімнату, рекомендується компонувати декілька прийомів, що гармоніюють один з одним :

 • одна стіна приміщення прикрашена композицією;
 • протилежна сторона включає панно;
 • на люстру закріплені пурхаючі красуні, що висять на безбарвній нитці або волосіні.

Самі метелики відмінно виглядають в комплекті з пташками, бджілками і сонечками. Для декорацій доречно використати бісер, намистинки, а для кріплення – тільки декоративні шпильки.

Щоб закріпити їх до шпалер гострі кінці розумно загнути і загнати під полотно, вийде ефект пурхання метелика в повітрі.

Ідей прикраси стіни – величезна множина, головна включити фантазію і максимум терпіння! Результат не змусить себе чекати – ваша кімната стане унікальною і неповторною!

Про автора

admin

Залиши коментарій