Дизайн інтерьера фото

Меблі трансформер: 111 фото застосування функціональних меблів

За авторством admin

Меблі трансформер – сучасні варіанти дизайну для малогабаритної квартири(111 фото-ідей)

Комфортні і функціональні меблі затребувані в невеликих і просторих квартирах. Предмети, що змінюють форму, здатні розв’язати проблему нестачі простору в житлі. Проглянувши фото меблів трансформер в каталогах, легко визначитися з вибором моделі. Такі конструкції незамінні в малогабаритних квартирах, в приміщеннях, оформлених в стилі мінімалізму.

Модні дизайнери розробляють дивовижні системи для облаштування приміщень. Меблі трансформер користується популярністю завдяки своїй компактності і універсальності.

За допомогою таких механізмів можна з комфортом облаштувати простір. Сучасні технології дозволяють випускати розкішні вироби, які оцінить найвимогливіший покупець.

Види меблів

Меблі трансформер віддають перевазі споживачі із-за її компактності, привабливого дизайну. Вона дозволяє раціонально використати наявний простір. Виділяють типи механізмів, що розсуються, піднімаються, розкладаються, модульні.

З одного виробу отримують декілька елементів. Такий варіант використовується, якщо необхідно розділити кімнату на функціональні зони. Виготівники випускають продукцію різних типів :

  • вироби, здатні змінювати свої розміри;
  • зникаючі меблі;
  • багатофункціональні предмети, які можуть в результаті нескладних маніпуляцій змінювати свої функції.

Багато моделей додатково комплектуються полицями, висувними ящиками, вішалками. Вони роблять обстановку кімнати привабливішої.

Шафи-трансформери

Ідеальним рішенням для невеликих інтер’єрів стають конструкції, що трансформуються. Шафа може легко змінювати свій внутрішній зміст завдяки полицям-трансформерам. Вони легко вставляються і віддаляються, міняють своє розташування.

Виріб може повністю змінити свій зовнішній вигляд. Існують моделі, які складаються, при цьому звільняючи вільне місце в приміщенні. Виробники пропонують купити шафу-трансформер, який здатний розсуватися вшир. Завдяки цьому звільняється простір для нових речей.

Меблі трансформер в інтер’єрі займає менше місця, ніж стандартні предмети. Шафа легко перетворюється на ліжко. Спальне місце є присутнім в кімнаті тільки під час сну. Таке просте рішення підходить для власників однокімнатних квартир. Слід врахувати, що для установки масивного шафи-ліжка необхідно вирівняти підлогове покриття.

Дивани-трансформери

Для повноцінного відпочинку людині потрібне ліжко, вона є важливим атрибутом спальні. У квартирах з маленькою площею складно обладнати зручне місце для сну кожному членові сім’ї. Кращим рішенням в такій ситуації стане придбання дивана-трансформера.

Цей предмет легко перетворюється на шикарне двоспальне ліжко. У продажу є вироби, які стають двох’ярусними предметами в результаті нескладних маніпуляцій.

Сучасні меблі трансформер зазвичай комплектується місткими ящиками. Приміщення, в якому встановлюється такий елемент, одночасно може використовуватися як спальня, вітальня і їдальня.

Диван-трансформер здатний перетворитися на два окремі спальні місця. Нижня частина стає верхнім ярусом, який підтримують спеціальні ніжки. Спинка опускається вниз, в результаті утворюється друге спальне місце.

Придбавають також моделі із стаціонарним ліжком вгорі і диваном-книжкою в нижній половині конструкції. Така система доповнюється ящиком для зберігання білизни або поличкою.

Ліжка, що трансформуються, в інтер’єрі

Універсальний продукт меблевої промисловості допоможе впоратися з проблемою економії місця в житловому просторі. Модель дає можливість використати матрац з ортопедичним ефектом. Людина отримує комфортний відпочинок в нічний час і значну економію простору вдень.

Ліжко-трансформер складається вертикально або горизонтально, споживач може підібрати найбільш відповідний варіант для свого житла. Надійна і багатофункціональна модель стане вигідним придбанням. Існують вироби, що перетворюються в шафу, стіл.

При індивідуальному замовленні споживач вказує бажані розміри, колір, функціональні особливості. Виготівник за цими даними створює оригінальний продукт, який ідеально впишеться в приміщення.

Цей предмет меблів виготовляється з дерева, ДСП. Каркас повинен витримувати великі навантаження, мати високі прочностними характеристики. Його гущавині роблять з деревини, інші елементи можуть виконуватися з ДСП.

При купівлі враховують габарити виробу, звертають увагу на механізм розкладання. Від якості усіх складових системи залежить її довговічність.

Столи, що трансформуються

Площа житла не завжди дозволяє виділити під кожну функціональну зону окреме приміщення. Для таких квартир підійдуть моделі, які легко змінюють розміри стільниці, висоту, перетворюються на інші предмети меблів. Для прийому гостей знадобиться великий стіл, який в звичайні дні займатиме мінімум місця.

Стіл-трансформер має наступні переваги:

  • Компактність. Деякі моделі легко поміщаються в шафі або коморі.
  • Універсальність. Журнальний столик може трансформуватися в повноцінний обідній стіл, ліжко або інший предмет.
  • Присутність в конструкції зручних систем зберігання в самих незвичайних місцях.
  • Великий асортимент моделей.
  • Економія фінансових коштів, оскільки замість двох або більше за предмети отримується одно виріб.
  • Простота використання.

Популярністю користуються стіл-метелик, розкладні і розсувні моделі. Можна замовити журнально-обідню систему, невеликий предмет меблів, що трансформується в повноцінне робоче місце.

На меблевому ринку нескладно відшукати унікальні варіанти для облаштування будинку. Виробники постійно удосконалюють свою продукцію, пропонують нові цікаві вироби.

Висновок

Придбаваючи вподобаний варіант, перевіряють надійність механізму і кріплень, звертають увагу на якість матеріалів. Дизайн меблів вибирають відповідно до особистих переваг, з урахуванням оформлення інтер’єру.

Сьогодні багато людей працюють удома. Для цього необхідно облаштувати зручне робоче місце на території житла. Впоратися із завданням допоможуть меблі, що трансформуються.

Незамінні такі предмети і в дитячій, де завжди має бути багато простору. Вони допоможуть заощадити місце, будуть рости разом з дитиною. Стільчик для годування крихітки перетворюється на зручний комплект для зайняття дошкільника.

Ліжко, що трансформується, стіл або диван стануть практичним варіантом для облаштування кімнати підлітка. Застосування таких предметів меблів дозволить створити комфортний і функціональний інтер’єр в житлі.

Про автора

admin

Залиши коментарій