Дизайн інтерьера фото

Маленькі будинки: 65 фото варіантів для постійного проживання

За авторством admin

Маленькі будинки – дизайн і проектування зручних для проживання жител(65 фото-ідей)

Якість важливіша за розмір. Швидше за все, саме цими словами керуються люди, які переглядають для себе проекти маленьких будинків і наважуються на їх зведення. Насправді причин для будівництва маленького будинку може бути величезна кількість: деякі вирішують, таким чином трохи заощадити на будівельних матеріалах, хтось хоче виділитися на загальному фоні класичних будинків і здивувати сусідів своїм смаком і неординарністю.

Чи є точна інформація про те, скільки квадратних метрів зроблять людину щасливою? Складно не погодитися з тим, що і маленький будиночок може виглядати привабливо, а іноді навіть казково.

У чому популярність маленьких будинків?

З кожним роком усе більш популярними стають маленькі приватні будинки, що відбувається переважно завдяки тому, що люди вирішують зробити своє життя простіше, але яскравіше.

Під запити молоді проекти невеликих будинків постійно удосконалюються по-різному і сьогодні стався справжній прорив – проектувальники разом з дизайнерами перетворили невеликі будинки на єдиний стиль, назвавши його эко-жизнь.

На території Сполучених Штатів Америки вже навіть є декілька компаній, основна спеціалізація яких це красиві маленькі будинки, побудовані на площі від десяти до п’ятдесяти кв.м.

Складно повірити в те, що на такій маленькій площі реально умістити усі необхідні речі, але це дійсно так. З невеликою площею дуже важливо приділити належну увагу організації внутрішнього простору, щоб воно було використане максимально ефективно.

Молоді, звичайно, не звикати жити в справжніх спартанських умовах. Для них головне – це, щоб над головою під час дощу був дах.

Багато хто із студентів вже оцінив цікаву роботу популярного архітектора Ван Бо Ле Ментцель, будинку якого здається бракує лише однієї речі – вірьовки, щоб його можна було возити з собою під час подорожей. Настільки незвично виглядають його будинки, що люди навіть приїжджають з інших міст, щоб подивитися на нього в живу.

Варто відмітити, що найбільша площа такого типу будинків – це приблизно 40 кв.м., проте на практиці практично усі будівлі набагато менші. Окрім привабливої ціни покупців заманює також інтер’єр маленького будинку, який як правило відрізняється неймовірною охайністю і комфортністю.

Переглядаючи фото маленьких будинків можна побачити один з найоригінальніших варіантів, який запропонував каліфорнійський художник, – Gregory Kloehn. Практично усі його будинки виконані або із сміттєвих контейнерів, або з вторинної сировини і після будівництва він передає ключі від них не лише покупцям, але і бездомним.

Далеко не усі власники будинків раді своїм мінімальним умовам проживання, тому намагаються використати маленькі кімнати по-максимуму, прибігаючи для цього до використання сучасних технологій.

В зв’язку з цим неможливо не відмітити Egg House, зведений dmvA. Він вміщує в себе кухню, ванну кімнату, ліжко, а також відразу декілька ніш, в яких зручно буде зберігати різні речі. При відкритті носа будинку він може використовуватися як найзвичайніша веранда.

Дизайн спальні в маленькому будинку

Одній з найважливіших кімнат у будинку, в не залежності від його площі являється приміщення, в якому ви засинаєте і прокидаєтеся. Адже саме спальня – це те місце, де можна відновити свої сили після складного робочого дня. Звичайно, набагато приємніше проводити дорогоцінний і довгожданий годинник відпочинку на комфортному ліжку в кімнаті, де можна також розставити усі найважливіші речі.

Навіть якщо кімната зовсім маленька, необхідно, щоб вона була облаштована за усіма вимогами власників житла. Не варто переживати, якщо дизайн маленького будинку дозволяє в кімнаті розмістити тільки ліжко, оскільки у такому разі можна використати навісні шафки замість звичних тумб, встановлених біля ліжка.

Варто відмітити, що чим менше в кімнаті різних відволікаючий речей, тим краще вдасться відпочити в ній і відновити сили для наступного плідного дня.

Якщо місця трохи більше, то тоді краще зупинити вибір на ліжку середнього розміру. У такому разі місце, яке ви заощадите можна використати як додаткові системи зберігання речей. Це особливо важливо у будинках і квартирах з маленькою площею.

Як облаштувати кухню в маленькому будинку?

Готування – це невід’ємний щоденний процес для будь-якої жінки. Навіть у тому випадку, коли розміри приміщення зовсім скромні, готувати їжу буде потрібне, тому важливо використати ефективно кожен сантиметр.

При виборі кухонного гарнітура слідує особлива увага приділити тому, щоб у кожної шафи обов’язкове було своє призначення і він виконував свої функції.

Якщо під кухню при будівництві будинку не було виділено окремої кімнати, то тоді варто використати будь-який вільний простір. Наприклад, для розміщення різних кухонних атрибутів можна скористатися прохідною частиною, що знаходиться поряд з виходом з будинку.

Коли місце обмежене дачні будинки не обов’язково примушувати величезними кухонними гарнітурами. Сьогодні практично у будь-якому будівельному магазині можна знайти прекрасних помічників, а саме підвісні полиці і рейлинги високої якості за прийнятну ціну.

Дизайн ванної кімнати в маленьких будинках

Наявність ванної кімнати – це завжди необхідність. Навіть якщо місця зовсім мало, дуже важливо створити атмосферу, яка по-справжньому сприятиме розслабленню.

Для того, щоб ергономічно не використати простір ні в якому разі не варто нагромаджувати кімнату різними деталями не першої необхідності.

Краще звернутися до брендів сантехніки і меблів для ванни, які пропонують відмінні рішення, на зразок стелажів, встановлених прямо над унітазом.

Невеликий будинок з дерева можна в короткий термін побудувати самостійно, оскільки матеріалів для нього знадобиться досить мало, як і вільного простору. Варто відмітити, що такі будинки дуже часто будують не для себе, а для гостей.

Інтер’єр маленького будинку може бути найзвичайнішим – використайте в дизайні більше дерев’яних меблів, зверніть увагу на цікаві ідеї для зберігання найрізноманітніших дрібниць, а для того, щоб в кімнатах вірно були розставлені акценти – використайте аксесуари яскравих кольорів.

Про автора

admin

Залиши коментарій