Дизайн інтерьера фото

Квіти з гофрованого паперу – 80 фото і інструкція по виготовленню

За авторством admin

Квіти з гофрованого паперу: виготовлення своїми руками і варіанти застосування в дизайні(80 фото)

Яскравий красивий букет стане прекрасним подарунком. За допомогою квіткових композицій прикрашають святкові столи. Вони використовуються при оформленні різних заходів. Такі вироби можна зробити своїми руками. Вони не пов’януть з часом, довго радуватимуть своїм бездоганним видом оточення.

Щоб створити цікаву композицію, розглянете фото кольорів з гофрованого паперу. Досвідчені майстрині пропонують різні варіанти виготовлення і компонування рослинних елементів.

Структура гофрованого паперу дозволяє створювати об’ємні композиції. Матеріал добре тримає форму і підходить для оформлення букетів. Щоб створити свою неповторну квітку знадобиться зовсім небагато часу.

Матеріали і інструменти

Щоб приступити до творчого процесу, придбавають гофрований папір. Вона коштує недорого, її просто придбати в магазині. Гофроматериал випускають в широкій колірній гаммі.

Можна купити однотонні варіанти або рулони з м’яким переходом відтінків. Вони відкривають практично необмежені можливості для втілення в реальність цікавих ідей.

Для виготовлення кольорів потрібні такі матеріали:

 • гофрований папір;
 • картон;
 • дріт;
 • клей;
 • вата;
 • скріпки;
 • нитки.

Якщо планується робити букети з цукерками, то придбавають заздалегідь солодощі, які стануть важливою складовою виробу.

Для роботи знадобляться наступні інструменти:

 • ножиці;
 • простий олівець;
 • плоскогубці;
 • силіконовий пістолет.

Щоб виготовити красиві квіти, уважно спостерігають за живими рослинами. Кожне має свої особливості будови, що враховується при виготовленні. Щоб отримати великі квіти з гофрованого паперу, стандартну викрійку збільшити до бажаних розмірів.

Технологія виконання роботи нічим не відрізняється від звичайної процедури виготовлення кольорів. Але для букета з великих рослин знадобиться більше матеріалів. Вони стануть прекрасною прикрасою інтер’єру на урочистості.

Троянда з гофрованого паперу

Королева кольорів завжди виглядає прекрасно в одиничному екземплярі і у букетах. Цю ніжну квітку легко зробити самостійно.

Покрокова інструкція:

 • На картоні малюють пелюстки, листя. Для цього можна скористатися готовими викрійками або зняти їх із справжньої троянди.
 • У заготівлях пелюсток роблять невеликі поглиблення пальцями, щоб надати елементам потрібної форми.
 • Довжина ніжки вибирається за бажанням майстрині, для цього плоскогубцями акуратно відрізується дріт.
 • Готують невеликі шматки дроти меншого діаметру, на яких кріпитиметься зелене листя.
 • Кінець дроту загинається плоскогубцями, щоб сформувати бутон. Для цього використовується вата, або середина квітки просто обертається папером.
 • По черзі починають клеїти пелюстки до серцевини, починаючи з найменшої деталі. Щоб надійно закріпити елементи, використовується міцна нитка в тон.
 • Квітка готова. Тепер вимагається узяти невелику смужку гофрованого паперу. Вона намотується навколо стебла, на якому кріплять заздалегідь заготовлені листочки. Це завершальний етап складання.
 • Пелюстки і листя акуратно розправляються.

Якщо зробити декілька кольорів, то їх збирають у букет. Існує простіший спосіб виготовлення троянди. Для однієї квітки знадобиться всього 15 хвилин.

З паперу великої довжини вирізується смуга шириною 10 см Край заготівлі роблять нерівним, защипуючи пальцями по усій довжині. Після цієї операції смугу складають у бутон, він кріпиться до дроту ниткою. Створити дивовижну композицію можна всього за 1 годину.

Початкуючих майстринь хвилює питання про те, як зробити квіти з гофробумаги. Для цього вимагається підготувати матеріали і інструменти, запастися терпінням і приступити до роботи. Якщо точно наслідувати інструкцію, то можна отримати відмінний результат.

Піон з гофрованого паперу

Для розкішного піона знадобиться папір різних відтінків. Від кожного рулону відрізується смуга. Розмір елементу залежить від його віддаленості від серцевини. Темний колір розташовується ближче до центру, після йде перехід до світліших відтінків. Отримані елементи складаються гармошкою, вони повинні все мати однакову ширину.

Краю кожного компонента надають форми пелюстки. Середні частини отриманих заготівель сполучають і укладають по розмірах. Усі складові перемотуються ниткою, формується квітка.

Тюльпани з гофрованого паперу

Беруть шаблон, і вирізують пелюстки. У кожного з них підкручування кінчика, надають біля основи форми чашки. Потім починають формувати бутон, при виконанні цієї операції використовується клей.

До серцевини по черзі примотують елементи. Після цієї операції смужкою паперу зеленого кольору обмотують стебло. Вирізані листи кріпляться до стебла.

Квіти з гофрованого паперу з цукерками

З паперу вирізують прямокутник, складають навпіл, з одного боку краю зрізують ножицями. У таку заготівлю поміщається цукерка. Матеріал в центрі трохи розтягують руками. З одного боку край фіксують гумкою. Як стебло використовується дріт, його кріплять до основи квітки. Для цього можна скористатися силіконовим пістолетом.

Вирізують пелюстки. Їм необхідно надати форми, розтягнувши середину і підкручування країв заготівлі. Для пишної квітки вирізують більше пелюсток. Вони кріпляться до бутона нитками і клеєм. Така фіксація забезпечує надійне з’єднання усіх складових. Можна використати для цього також гумки.

Із зеленого паперу вирізують листя і кріплять у основи. Стебло обмотують зеленим папером. Букет квітів стане прекрасним подарунком до свята. Невеликі бантики нададуть композиції святковий вид, їх кріплять шпагами. Такий сюрприз обов’язково оцінять.

Раді з виготовлення штучних кольорів

Знайти готові трафарети нескладно, можна зробити їх самостійно. Не варто турбуватися, якщо елементи виходять різними. У природі не існує двох абсолютно однакових листочків. Щоб прискорити процес вирізування деталей, складете папір кілька разів.

Добитися натурального забарвлення пелюстки можна, якщо на основу пензликом нанести темнішу фарбу. Використання різноманітних відтінків в одній квітці надасть йому природному вигляду.

Викрійки сортуються і складаються в окремі конверти, які підписують. Коли знову знадобиться певний елемент, не треба буде розпочинати процес з розробки шаблону.

Висновок

Дивовижні композиції до свята, незвичайні подарунки роблять з гофрованого паперу. Прості квіти допоможуть прикрасити стіл, доповнити інтер’єр.

Незвичайний варіант вийде, якщо використати різні рослини. Яскраві макі, ніжні волошки і ромашки сполучають в польовий букет. Різноколірні айстри доповнюють зеленню, щоб надати композиції закінченому вигляду.

Особливою популярністю користуються букети з гофрованого паперу і цукерок. Вони сподобаються ласунам. Можна зібрати будь-яку квітку. Важливо тільки правильно підібрати форму, розміри і кількість пелюсток.

Для створення кольорів не потрібно відвідування дорогих курсів, купівлю наборів інструментів. Технологія виготовлення проста і зрозуміла навіть для початкуючих майстринь. Робота з таким матеріалом принесе задоволення дорослим і дітям.

Про автора

admin

Залиши коментарій