Дизайн інтерьера фото

Квартири в новобудовах – 65 фото-ідей по вибору типу і планування

За авторством admin

Квартири в новобудовах: як вибрати надійного забудовника і необхідна дозвільна рекомендація(65 фото)

Придбання нової квартири важлива і серйозна подія, яка вимагає особливої уважності і грамотного підходу. Щоб угода купівлі-продажу пройшла успішно необхідно наслідувати три основні правила.

Надійний забудовник

Перше і основне правило – це вибір надійного забудовника. Необхідно переконатися, що удома побудовані цією компанією якісні, а будівництво йде в строк. Хороший забудовник допоможе в оформленні угоди і надасть повну інформацію про об’єкт.

Дозвільна документація

Ми чули багато історій про недобросовісних забудовників, які зводили житлові будинки на незаконно придбаних ділянках землі або на ділянках, не придатних для будівництва в принципі. Потому багато хто боїться купувати квартиру в новобудові. Щоб позбавитися від цього страху і придбати нову квартиру, необхідно перевіряти наступні документи:

 • Дозвіл на будівництво конкретного будинку, який ви плануєте придбати.
 • Документація за проектом.
 • Ліцензія, яка дозволяє забудовникові займатися цим видом діяльності.
 • Документи на земельну ділянку, на якій будується будинок(право власності, кадастровий номер і так далі).
 • Сертифікати якості на будівельні матеріали.

Варто також звернути увагу на відгуки реальних покупців квартир у цього забудовника, які можна знайти в інтернеті.

Інфраструктура і планування

При купівлі квартири важливо звернути увагу на деякі чинники, щоб надалі не пошкодувати про купівлю. В першу чергу це планування квартири. Врахуйте, які є суміжні приміщення в квартирі, де знаходиться вентиляційний короб і чи можна здійснювати перепланування квартири. Також слід враховувати поверховість будівлі.

Що стосується інфраструктури, тут слід відштовхуватися від потреб майбутніх мешканців квартири. Для молодих сімей важливе близьке розташування дитячого садка і, можливо, школи. А для літніх людей, наприклад, поліклініки. Проте для будь-якого мешканця поряд з будинком важливе розташування парковки, декількох магазинів і відділення банку.

Типи новобудов

Квартири в новобудовах бувають двох видів.

Новобудови без обробки

У подібних квартирах продумиваются усі особливості з нуля. При ремонті квартири в новобудові велику увагу слід приділити технічним аспектам:

 • Стіни, що несуть. При застосуванні несистемного демонтажу стін є ризик привести будинок в аварійний стан, оскільки стіни, що несуть, ні в якому разі не можна демонтувати.
 • “Мокрі зони”. Ремонтні роботи в сантехнічній зоні проводяться згідно зі встановленими правилами.
 • Регламенти від УК. При ремонті необхідно брати до уваги технічні вимоги від компанії(наприклад, шумоізоляція), що управляє.
 • Специфіка використання ліфта і правила пропуску на об’єкт.
 • Внутрішній технічний нагляд.
 • Вимоги УК по монтажу вентиляції і кондиціонування.

Що стосується організаційних питань, то тут йдеться про дозволений для робіт тимчасовий період.

Новобудови з обробкою

У продажу все частіше з’являються квартири в новобудовах з обробкою. Покупці часто не наважуються на перепланування і новий ремонт купленої квартири, оскільки усі обробні роботи були вже сплачені. Проте деякі вважають за краще переробляти квартиру.

Окрім обробних робіт, існує необхідність придбавати меблі, світильники і так далі Потому власникам квартир в новобудові з обробкою все частіше доводиться прибігати до пошуку дизайнера.

Дизайн квартир з обробкою включає ряд особливостей, серед яких :

 • Необхідність демонтажу деякого устаткування(наприклад, сантехнічних приладів).
 • Ретельна перевірка проведених грязнових робіт, електричних і інших комунікацій.
 • Узгодження демонтажу і монтажу радіаторів.

Дизайн квартири в новобудові включає детальне опрацювання планування приміщення, виготовлення планів з розставлянням меблів і устаткування, 3-д візуалізацію, а також, пакет робочої документації. Далі слідує проведення ремонтних робіт.

На початку доведеться пройти через чорнові роботи:

 • посилення дверних отворів;
 • прокладення комунікацій(електрика і водопостачання);
 • монтаж систем вентиляції і кондиціонування;
 • прокладення кабелів інтернет – провайдера і телефонної лінії;
 • вирівнювання стін;
 • установка дверей і вікон(якщо потрібна заміна);

Як вибрати дизайнера?

Багато хто вважає, що дизайнер виконує тільки функції декоратора. Насправді, дизайнерський проект включає усі особливості майбутнього ремонту від чорнових праць до вибору люстри. Потому недосвідченому в ремонтних роботах покупцеві слід звернув увага на послуги дизайнерських агентств, щоб по підсумку ремонту не виявити, що в квартирі відсутній електрика або система водопостачання там, де вони мають бути.

Саме тому свій вибір слід зупинити не на дизайнерові-студентові, а на хорошій фірмі, яка не лише створить індивідуальний проект, але і заощадить ваші засоби і нерви.

Як розрахувати вартість дизайн-проекта, наприклад, однокімнатної квартири в новобудові? Є два поширені варіанти оплати послуг дизайнерові: фіксована плата за квадратний метр, або відсоток від кошторису. У зв’язку з наявністю на ринку різнорівневих фахівців вартість робіт сильно коливається. Потому слід спиратися на рівень кваліфікації фахівця.

Багато власників квартир цікавляться, як дизайнер зможе проконтролювати фінансові витрати замовника? Відповідь проста: ще на момент складання кошторису дизайнер намагається дотримуватися рамок бюджету. Проте, іноді є необхідність внесення коригувань, але, знову-таки, дизайнер враховує фінансові можливості клієнта.

У інтернет-просторі можна знайти безліч фото квартир в новобудовах, у тому числі з дизайнерським ремонтом. Пошук в мережі подарує вам цікаві ідеї і актуальні тренди для ремонту власної квартири. Наприклад, зараз дуже популярне зонування приміщення подіумами, текстилем або перегородками.

Як видно, дизайнерський проект декількох етапів. Не слід економити на ремонті в новобудові, тому як “молодий” будинок дає усадку і стіни при неякісному ремонті дійсно можуть репнути по швах.

З вибором дизайнера також немає необхідності економити, адже він може стати надійною правою рукою в проведення ремонту, а також, створення затишку і індивідуального стилю у вашому новому житлі.

Про автора

admin

Залиши коментарій