Дизайн інтерьера фото

Квартира після ремонту – 85 фото ідей ремонту, оформлення і прибирання

За авторством admin

Квартира після ремонту: покроковий опис оновлення дизайну і прибирання(85 фото)

Інтер’єр будинку має важливе значення для настрою, здоров’я і працездатності людини, але в силу різного достатку і темпераменту люди по-різному відносяться до ідеї зміни обстановки. Якщо проігнорувати нечисленних любителів будинків-музеїв, переважна більшість потребує регулярного оновлення обробки і меблів у своїй квартирі або будинку.

Дачні будиночки або сімейні особняки – окрема, але важлива стаття не лише витрат, але і втраченого задоволення у разі, якщо вони роками залишаються в недоглянутому виді.

Ремонт як необхідність і захоплення

До ремонту будь-якого приміщення може бути два підходи. При комплексному підході до реалізації приймається єдиний дизайн проект, розроблений фахівцями для капітального ремонту, обробки і декорування приміщення. В цьому випадку справа за малим – вибрати хороших фахівців.

При іншому варіанті роботи йдуть поетапно з різними групами фахівців, або ж частково в одній з кімнат – це може бути фарбування стін, вбудовування шаф або заміна сантехніки.

Ринок будівельних товарів і інструментів настільки широкий і різноманітний, що самостійне здійснення ремонтних робіт вже не здається занадто сміливим кроком.

Прості технології “зроби сам” розроблені практично для усіх випадків, велика кількість рекламних проспектів з фотографіями квартир після ремонту підігрівають бажання якомога раніше почати переробку власного інтер’єру.

Крім того, уміння оновлювати зовнішній вигляд і функціональність приміщень може стати прибутковим бізнесом. Спеціалізація на одній з ремонтних робіт відкриє нові перспективи працевлаштування.

Як свідчить статистика ринку, можна непогано заробити на переробку вторинного житла під сучасні стандарти. Хоча усім відомо, що вартість квартири після ремонту, або орендна плата на таке житло вища, але тільки доскональне знання ремонтної справи допоможе правильно розпорядитися вкладеними в такий бізнес грошима.

Етапи ремонту

Сучасна квартира, незалежно від площі, припускає передусім раціональне використання простору. Найлегшим способом для реалізації цього завдання являється перепланування. Її доцільно проводити у випадку якщо запланований капітальний ремонт зі зміною трубопровідної і електропровідної систем.

В цьому випадку треба буде створити продуманий проект практично нової квартири, розташованої на тій же площі. Можливо також часткове перепланування, зі зміною місця і розміру вікон і дверей, часткового зносу або зведення перегородок.

Для того, щоб не зіткнутися з ускладненнями в процесі робіт, краще чітко визначитися з масштабом планованих змін, скласти проект, тобто уявлення про очікуваний результат, і зразковий перелік робіт. Потім вже можна примірятися до ціни необхідних товарів і послуг, визначити черговість ремонту.

Частковий ремонт квартири дозволяє скористатися красивими і практичними дизайн рішеннями. При цьому методі виходить своєрідна розстрочка платежів, зміни інтер’єру відбуваються поетапно, і хазяям не обов’язково покидати своє житло.

Але важливість проектування і планування зростає: тільки при чіткому уявленні про кінцевий результат засобу не будуть витрачені даремно.

Після ремонту

Ремонт закінчений, позаду процес вибору товарів і послуг, а також контролю над виконанням робіт. Якщо контракт укладений з авторитетною компанією, то поза сумнівом, клининг входить в прейскурант і хазяїв сучасної квартири залишається лише розставити в ній свої речі. У усіх інших випадках послеремонтний етап зажадає певного часу і засобів.

Вивезення сміття

Зазвичай на кожному з етапів робіт проводиться вивезення сміття і очищення тієї ділянки, яка ремонтувалася. Але і перед введенням в експлуатацію в приміщенні може залишитися рівномірно розподілене будівельне сміття і мотлох, який потрібно неодмінно прибрати з усієї площі, щоб відкрити доступ і виявити міру забрудненості поверхонь.

Після зносу стін і зняття старих облицювань зазвичай проводиться спеціалізоване вивезення сміття, але майстри можуть залишити за собою маленькі “сюрпризи” у вигляді дощок, тазків і ін. Тому важливо обговорити з ними цей пункт заздалегідь і перевірити його виконання.

Будівельне сміття не можна викидати в сміттєпровід або контейнер у дворі: за порушення передбачений грошовий штраф, навіть у разі малих об’ємів.

Для економії коштів сміття, по можливості, сортується і збирається в мішки, якщо приміщення велике, то його можна зібрати, складувати там же і вивезти на останньому етапі ремонту. Притому вивезення на звалище можна здійснити і на особистому транспорті.

Попереднє чищення

На цьому етапі прибирання квартири після ремонту треба очистити від будівельного пилу усі горизонтальні поверхні: виступи на стінах, полиці, підвіконня, рами вікон і дверей, і потім пола. Особливої уваги зажадають кути і стикування.

Перед прибиранням підлоги, бажано також пройтися сухою м’якою щіткою по стінах і стелі. Дрібний будівельний пил, який може утворитися від циклювання, і навіть після простої роботи дрилем, на відміну від побутового пилу, легко розноситься по усьому будинку. Вона може містити абразивні частинки, і тому краще протерти поверхні м’якими, зволоженими ганчірками.

Тільки після закінчення цього етапу можна буде оцінити реальний фронт робіт : плями від штукатурки, фарб і клею, які підлягають негайному виведенню.

Виведення плям після ремонту

Цій проблемі приділяється занадто мало увага. Маленькі крапочки, патьоки, і навіть цілі калюжки невідомого походження мають звичку зрадницький ховатися під легким нальотом пилу, і виявляються вони, як правило, після того, як стався акт приймання робіт.

Однією з переваг ремонту квартири своїми руками є якраз акуратність: вчасно зариваються усі поверхні, що псуються, у разі забруднення, сліди забираються відразу ж. У інших випадках міра неохайності – на совісті майстрів.

Універсальна рекомендація – користуватися правильно підібраним миючим засобом. Існують спеціалізовані розчини для кераміки, ламінату, дерева, які повинні якнайкраще впорається з усіма проблемами. При застосуванні засобів для виведення плям і миючих засобів краще застрахуватися і апробовувати їх на маленьких ділянках.

Про автора

admin

Залиши коментарій