Дизайн інтерьера фото

Кухня в приватному будинку: 95 фото ідей прикладів кращого інтер’єру

За авторством admin

Кухня в приватному будинку – кращі ідеї дизайну модного інтер’єру(95 фото)

Замислившись над тим як оформити кухню в приватному будинку в короткий термін і при цьому стильно, ви напевно для себе відмітили, що процес значно відрізняється від звичного і знайомого дизайну невеликого кухонного куточка, встановленого в міській квартирі.

Частіше все, миттєво у ваше розпорядження потрапляють не лише велика площа безпосередньо приміщення кухні, але також і такі зручні “речі” для домогосподарки, як розташований внизу підвал або ж льох.

Давайте подивимося фото кухні в приватному будинку і детальніше зупинимося на деяких плануваннях і їх нюансах.

Деталі облаштування простору на кухні

Заміський будинок – це завжди знаходження прямо в нім котлів для опалювання: електричних/газових, камінів, а буває навіть, що досить старовинних печей.

Як правило, це усе розташовується на кухні і з цієї причини інтер’єр кухні в приватному будинку варто продумувати дійсно ретельно, щоб кожен з вищеназваних предметів і багато інших було комфортно розміщено і простір був зручним у використанні для хазяйки.

Важливі моменти

Дерево є одним з будівельних матеріалів, який використовується частіше за інших. У нього є величезна кількість різних фактур, цікавих забарвлень, і, окрім іншого, він відрізняється екологічністю.

Масив дерева чудово підійде практично для будь-якого стилю. Не рідше, в інтер’єрах на сьогодні використовуються МДФ і ЛДСП, які подобаються майже усім за свою доступність, завдяки прийнятним цінам.

Кожна із зон має бути ретельно спланована для того, щоб можна було порахувати усі витрати не лише на будівельні матеріали, але у тому числі і на побутову техніку.

Якщо уважно робити проект із самого початку, то в майбутньому це значно полегшить роботи і дизайн кухні в приватному будинку вийде таким, як ви його собі і представляли.

В першу чергу необхідно розібратися з комунікаціями і складними інженерними системами. Важливо для себе вирішити, де буде в майбутньому встановлена посудомийна машина, а де буде місце для пральної машини, якщо ви плануєте розмістити її на кухні. Вони потребуватимуть підводи з ванної кімнати води. Аналогічно робиться в майбутньому підведення до встановленої плити необхідних газових комунікацій.

Меблі ні в якому разі не повинні перекривати у будинку вентиляцію. Справжнім порятунком може виступити острів, оскільки зона для готування не загороджуватиме жодну із стін.

Особливо цікаво виглядає навіть невеликий острів в сільському або ж класичному стилі. Не менш підходить для цього також і інтер’єр, виконаний у напрямі прованс.

Майже усі меблі, як і вбудовувану техніку( наприклад, це витяг на кухні) бажано замовляти за індивідуальним проектом. Тоді усі деталі контролюватимуть працівники компанії-виготівника, а у вас з’явиться трохи вільного часу.

Які будівельні матеріали використати?

Приватний будинок має величезну кількість своїх переваг відносно квартири. Наприклад, прекрасний пейзаж, який може відкриватися за вікном. Щоб, акцентувати на нім увагу необхідно вікна в кухні вибирати особливо ретельно.

Для цього краще взагалі кухню виконати в одному з кольорів природної гамми і використати максимальну кількість різних натуральних матеріалів.

Так, для обробки підлоги і стін можна використати камінь, керамогранит або звичну для будівельників деревину. Якщо ви хочете зробити атмосферу на кухні теплішій, то вибір необхідно зробити на користь дерева, а якщо соліднішою, то тоді камінь. Краще всього, якщо усі шафи будуть також виконані виключно з натурального дерева.

Одним з найвдаліших рішень дизайнерів останнім часом вважається одночасне використання в просторі відразу декількох порід дерева. У такому разі планування кухні виглядатиме досить гармонійно і цікаво, не давлячи достатком різних деталей. Декілька відтінків дерева і фактур прекрасно виглядатимуть з довкіллям і в цілому між собою.

Варто врахувати, що сучасні кухні в заміському будинку мають бути без глянсових або металевих деталей, з використанням великої кількості пластика і скла. Це необхідно для того, щоб інтер’єр не дисонував з видом за вікном і виглядав природно.

Екостиль і скандинавський

Якщо ви віддаєте перевагу світлим приміщенням з великою кількістю світла, мінімумом меблів і найрізноманітніших брязкалець, то у такому разі ідеальний варіант для вас – це кухня, виконана в скандинавському стилі.

З’явився стиль в Скандинавії, яка славиться своїм суворим кліматом. Знайшов він своє відображення і в кухонних інтер’єрах, де використовується мінімум різних деталей, меблі строгих форм, є велика кількість штучного і природного світла. Проте стиль є не лише строгим, але і досить універсальним, оскільки добре підходить майже, що для будь-якої сучасної кухні або іншої кімнати, включаючи веранду заміського будинку.

Для того, щоб підкреслити екологічність дизайну можна використати ламінат або керамічну плитку модних сьогодні світлих і при цьому холодних відтінків. Робоча зона при такому дизайні зазвичай обробляється або склом, або панелями з дерева, або мозаїкою.

Майже все скандинавська кухня передбачає великі вікна і обов’язково без штор і фіранок, проте, якщо врахувати, що вона знаходиться в заміському будинку, краще все ж використати штори, але виконані зі світлої легені струмуючого матеріалу.

Ще один нюанс, який передбачений скандинавським стилем, – ця велика кількість джерел штучного світла. Це можуть бути не лише точкові світильники, але також і підлогові. Не варто забувати і про головний спосіб освітлення – люстру, яка може стати яскравим акцентом в інтер’єрі і трохи розбавити простір білого кольору.

От і все деталі, які необхідно буде обов’язково врахувати під час планування інтер’єру кухні в заміському будинку. Далі дозволяється переходити до приємнішого процесу дизайну, подальшого оформлення.

У затишній і красивій кухні кожному хочеться знаходитися, як можна довше і готувати різні шедеври кулінарії, щоб дивувати ними своїх близьких, друзів і рідних. Вже визначилися з тим, який саме дизайн буде у вас?

Про автора

admin

Залиши коментарій