Дизайн інтерьера фото

Кухні в стилі модерн – облаштування в сучасним будинку(125 фото-ідей)

За авторством admin

Кухні в стилі модерн: 125 фото дизайн-проектов кращих сучасних архітекторів

Головні якості, які обов’язково мають бути властиві сучасній кухні, – ця не лише зручність і максимальна функціональність, але також і індивідуальність в оформленні. З цієї причини при виборі відповідного стилю її майбутнього оформлення необхідно в першу чергу робити вибір на користь напрямів в дизайні інтер’єру, які відповідають цим вимогам.

Одним з найяскравіших прикладів вдалого поєднання усіх вищеперелічених якостей служать кухні в стилі модерн, популярність яких росте з кожним днем.

Сучасний модерн: який він?

Коли мова заходить про дизайн кухні модерн, то першочергово в голові вибудовуються плавні, трохи асиметричні лінії і найрізноманітніші форми. Найпростіша кухня з кутовим плануванням дуже просто може набути відповідно модерну плавних форм, якщо, наприклад, зробити класичний кут трохи закругленим.

Причому сьогодні особливість стилю полягає в тому, що закруглятися вона може не лише класичним чином “назовні”, але і “всередину”. Такі цікаві контури відмінно виглядатимуть в маленьким кімнатах.

Деякі відмічають, що інтер’єр кухні в стилі модерн виглядає занадто прагматично і іноді нагадує приміщення офісу.

Проте, враховуючи основне призначення кухні це навряд чи є серйозним мінусом, адже коли інтер’єр стриманий, сама обстановка починає сприяти заощадженню часу, зібраності, і підтримувати порядок стає набагато простіше. Це важливо не лише для хазяйки, але і для усіх членів сім’ї.

Колірні рішення

Якщо говорити про кольори кухні модерн, то в першу чергу варто обернути на різні м’які відтінки. В основному переважають попелясті, ясно-шоколадні, ясно попелясто-димчасті кольори. Проте у більшості випадків такі кухні пожвавлюються ділянками гарнітура або інших меблів кімнати з такими яскравими тонами, як зелений, бордовий і навіть синій.

Також ці незвичайні для кухні кольори використовуються в текстилі, наприклад, на шторах або ж на шпалерах. Варто врахувати, що модерн, відомий як стиль, який в першу чергу ставить мету нового погляду на звичну класику зовсім не пропонує ніяких чітких правил, тому цікаві поєднання спокійних відтінків з яскравими можуть зустрітися у будь-якому предметі інтер’єру.

Дуже часто на етапі планування кухні в стилі модерн спочатку фасади гарнітура пропонуються відразу в декількох різних кольорах, причому бувають дизайни, коли зустрічаються два насичені кольори, а стільниця представлена і зовсім в третьому не менш яскравому відтінку.

Виходять дійсно цікаві варіанти, але краще всього для їх підбору скористатися послугами професіоналів або ж звернутися до перевірених роками і на практиці колірним схемам.

Якими мають бути штори?

Якщо подивитися фото кухні в стилі модерн, то легко помітити, що дизайн не такий строгий, як, наприклад, класичний в плані використання натуральних матеріалів. В основному штори шиються з синтетичних матеріалів, які легко чистити і стирати.

Причому особливість стилю полягає в тому, що дуже часто зустрічаються не лише прямі штори рулонного типу, але також і асиметричні.

Тут справжній рай для декораторів, оскільки текстиль – це практично єдине в чому модерн допускає втілення самих незвичайних ідей в життя.

Вибираємо для кухні меблі

Ідеальний варіант, якщо ви розглядаєте дизайн кухні в стилі модерн – це вибрати меблі, що складаються з модулів. Тумби, об’єднані стільницею і велика кількість навісних ящиків, – не лише лаконічно виглядають, але і досить зручні у використанні.

Ще однією відмінною рисою цього дизайну є використання вбудованої техніки. У модерну дуже багато спільного з мінімалізмом, тому побутові прилади обов’язково мають бути сучасними, високої якості і що не впадають у вічі.

Якщо в квартирі, окрім кухні є ще місце для їдальні, зовсім необов’язково використати його для повноцінного і звичного усім обіднього столу. Все ж використання вільного простору в приміщенні залежить виключно від потреб і побажань сім’ї.

Освітлення і елементи декору

У більшості стилів декор є однією з найважливіших складових, проте подивившись кухня модерн фото дизайну стає зрозуміло, що цей стиль не надає йому ніякого особливого значення.

Кращі кухні по проектах або не містять зовсім ніяких декоративних елементів, або вони є, але виконують у тому числі і практичну функцію. Це своєрідна особливість інтер’єру, за яку молоді і енергійні люди його якраз і цінують.

Говорячи про освітлення, варто відмітити, що інтер’єр кухні модерн обов’язково має бути добре освітлений. Для цього майже кожна робоча зона, як мінімум, підсвічує точковим світильником. Крім того, необхідно належну увагу приділити і природному світлу. Ні в якому разі не варто вибирати темних штор.

Біла кухня модерн

Особливо ефектно виглядає біла кухня модерн, проте у неї є і свої недоліки. У інтер’єрі, виконаному переважно у білому кольорі, багатьом може стати дещо незатишно в силу відчуття зайвої стерильності. З цієї причини частіше увесь такий інтер’єр розбавляють іншими кольорами.

Якщо ви не можете вирішити на користь класики або сучасності зробити вибір, то у такому разі кухня в стилі модерн саме білого кольору – це ідеальний варіант, який поєднує в собі вдало відразу обидва стилі.

Для освітлення тут використовують велику кількість підвісних світильників, які обов’язково розташовують на декількох рівнях для розподілу м’якого світла по площі усієї кухні, щоб не залишився жодного куточка без світла.

Підводячи підсумок, варто сказати, що кухні модерн кутові або будь-якого іншого планування – це завжди максимум функцій, простота, зручність і яскраво виражена індивідуальність людини, яка йде в ногу з часом і вибирає простір і комфорт замість вишуканості.

Деякі наївно вважають, що модерн – це один з найпростіших стилів, але насправді, якщо його ретельно продумати і спланувати, він безперечно здатний внести у вашу кухню справжнє почуття гармонії і заспокоєння.

Про автора

admin

Залиши коментарій