Дизайн інтерьера фото

Красиві квартири: незвичайні ідеї для великих і маленьких квартир(130 фото)

За авторством admin

Красиві квартири – 130 фото стильних інтер’єрів і сучасних дизайнерських рішень

Ремонт здатний перетворити будь-яке житло, якщо він зроблений з якісних матеріалів і із смаком. На фото красивих квартир особливе місце займає вітальня. Це приміщення має бути зручним не лише для усіх домочадців, але і для гостей.

Специфіка оформлення інтер’єру

У залі часто буває багато людей: це місце, де можна в комфортній обстановці подивитися улюблений фільм з сім’єю або просто влаштувати посиденьки з друзями. Як добре, коли у вітальні створена приємна атмосфера, сприяюча спілкуванню. У залі дискусія зазвичай йде жваво, тому можна вирішити усі важливі питання.

Красивий дизайн квартири припускає створення привабливого інтер’єру. Треба, щоб приміщення відрізнялися не лише естетичністю, але і функціональністю. Під час проведення ремонтних робіт в залі слід брати до уваги специфічні особливості цієї кімнати.

Форма вітальні в основному прямокутна. У малогабаритній квартирі площа залу відносно невелика. За допомогою розділення на зони ви зможете надати приміщенню універсальність. Усі домочадці і ті, хто приходить до вас у гості, почуватимуть себе комфортно.

Декоративне оформлення стелі

До популярних способів зонування відноситься застосування натяжних стель. Бюджетний варіант – використати ПВХ плівку. Таке покриття порадує домовласників бездоганністю зовнішнього вигляду, довговічністю і низькою вартістю.

Альтернативним варіантом служать стельові шпалери. Така стеля стане справжнім шедевром, якщо вдасться приховати стики між полотнами. Квартири 2017 року, що відповідають вимогам сучасного интерьерного мистецтва, завжди в ціні.

Ремонт залу можна зробити своїми руками або звернутися по допомогу до професійних фахівців. Досвідчені дизайнери дадуть вам цінні рекомендації. Обговоріть з ними варіанти оформлення красивого залу.

У вас є можливість створити багаторівневу стелю за допомогою ГКЛ. Він виглядає оригінально завдяки внутрішньому світлодіодному підсвічуванню. У вітальні поверхню багаторівневої стелі часто використовують з метою виконати зонування в приміщенні.

Якщо ви вирішили віддати перевагу натяжним стелям, будьте уважні при виборі плівки. Як правило, у якісних матеріалів немає швів. Тільки безшовний варіант має бездоганний естетичний вигляд.

Познайомтеся з останніми модними тенденціями, які застосовуються при декоруванні залу. Сьогодні модний інтер’єр асоціюються з фотодруком і застосуванням глянсових поверхонь. Одним з обов’язкових атрибутів красивих віталень стало світлодіодне підсвічування, яке монтують на стелі.

Якщо конструкція складна, то додаткове освітлення ховають усередині рівня. Це дозволяє створити романтичну атмосферу. У такому приміщенні завжди панує домашній затишок.

Декоративне оформлення стін

Коли в залі належить робити ремонт, необхідно відповідально підходити до вибору обробних матеріалів. У декоруванні широко використовуються шпалери, фарба і вагонка.

Красиве оформлення стін в квартирі перетворить приміщення на місце, звідки не хочеться йти. У такій вітальні можна знаходитися цілий день і комфортно проводити дозвілля в приємній компанії.

Забарвлення обробки не повинне викликати у людей агресії. Яскраві контрасти стануть причиною нервозності. Щоб не впливати на психіку негативно, експерти рекомендують вибрати тільки один колір в якості основного. Його прекрасно доповнять аналогічні відтінки.

Рекомендація! При оформленні вітальні треба враховувати загальний стиль будинку, розміри приміщення і смакові переваги тих, хто тут живе.

У невеликій вітальні дизайнери радять використати колірну палітру, сприяючу зоровому розширенню внутрішнього простору. З цим завданням прекрасно справляються світлі шпалери з вертикальними смугами.

Не залишайте без уваги дверей і вікна, прикрасьте отвори, що дозволить вдихнути в приміщення нове життя. Текстиль слід підбирати з урахуванням стильового напряму для залу.

Сучасна обстановка

Сьогодні у вітальнях є присутньою безліч різних предметів декору. Традиційно меблі для залу – це м’який куточок, столик і шафа.

У сучасному интерьерном мистецтві виділяється декілька основних напрямів.

Модерн. Цей стиль характеризується сміливими цветорешениями, що вказують на креативність і нестандартність мислення власника квартири.

Модерн користується великою популярністю завдяки своїй практичності і багатофункціональності. Для нього характерна наявність геометрії і контрастних кольорів. У кожного предмета в приміщенні свої функції.

Хай-тек. Цей сучасний стиль легко упізнати по тонких і строгих лініях, простих формах і м’яких відтінках. Красива маленька квартира має бути добре освітлена за допомогою великого числа світильників. Завдяки світлу зал отримує додатковий об’єм, оригінальні контури підкреслюють предмети меблів і декор.

Створення бажаного образу інтер’єру

Найкрасивіші квартири можна створити своїми руками. Для цього знадобиться продумати кожен етап ремонтних робіт. Хочеться в результаті отримати ідеальне приміщення, в якому ви прийматимете гостей і відпочивати. Існують певні правила, яких треба дотримуватися.

Спочатку створіть дизайн-проект і обговоріть його з домочадцями. Якщо ви живете у будинку не один, то необхідно враховувати побажання і інших мешканців.

Рада! Створити красивий інтер’єр ви зможете, використовуючи комп’ютерні програми. Можна також звернутися по професійну допомогу до дизайнерів.

Проект має на увазі не лише ескіз, але і виконання точних розрахунків. Важливо вже на початковому етапі визначити, скільки буде використано матеріалів. Потрібно буде визначитися, якою буде обробка.

У своїй роботі професіонали керуються певними правилами:

  • У залі усі мешканці будинку повинні почувати себе добре.
  • Необхідно, щоб вибраний стиль відповідав призначенню кімнати.
  • Ніяких технічних вад бути не повинно.

Який буває планування вітальні?

Закрите планування припускає, що в квартирі усі приміщення ізольовані один від одного, і кожна кімната використовується за призначенням.

Відкрите планування припускає поєднання вітальні, кабінету, їдальні і кухні у великому залі. Таке рішення ідеально підходить для кімнати з великою площею. Його вибирають не лише представники творчих професій, але і звичайні люди.

Красивий інтер’єр

Для обробки вибирайте якісні дорогі матеріали і правильно розставте акценти. До чого слід прагнути, так це до повної гармонії. Використання в інтер’єрі різних пропорцій дозволяє впливати на зорове сприйняття внутрішнього простору в приміщенні, збільшуючи його зорово або зменшуючи.

Контрастні поєднання кольорів використайте з обережністю. Якщо інтер’єр буде занадто строкатим, то кімната здасться переобтяженою.

Цікаві дизайнерські ідеї ви можете сміливо застосовувати, проконсультувавшись з професіоналами і заручившись підтримкою домочадців.

Про автора

admin

Залиши коментарій