Дизайн інтерьера фото

Красива плитка: дизайн кімнат і приміщень оформлених плиткою(100 фото)

За авторством admin

Красива плитка – 100 фото варіантів кращого дизайну для різних приміщень

Керамічній плитці найчастіше віддається перевага у вирішенні питання як обробити ванну кімнату. Вона є найприйнятнішим варіантом з усіх, що підносяться. Але вибір матеріалу це тільки почало справи. Головне вирішити питання як красиво покласти плитку, вдало підібрати її колір, вибрати відповідний візерунок.

Втім, відразу на будівельний ринок за необхідним матеріалом квапитися не потрібно. Від величезного асортименту ока, що говоритися можуть розбігтися. До того ж “послужливі” ради продавців так і намагаються змусити купити абсолютно не те, що хотілося.

А до оформлення ванни варто віднестися дуже відповідально, щоб потім не шкодувати про виконану даремно роботу, про загублене почуття комфорту.

Кращими помічниками у справі вибору відповідного варіанту можуть стати каталоги, де представлені фото красивої плитки викладеної в різних приміщеннях.

Правила оформлення інтер’єру у ванні

Щоб правильно вибрати дизайн плитки у ванні, треба враховувати, що ця кімната украй малогабаритна і правила облаштування тут абсолютно інші, чим в просторіших приміщеннях, таких як вітальні і так далі.

Будь-яка річ, розташована на такій території, відразу впадає у вічі. Особливе те, що розташовано на їх рівні або нижче. Тому найважливіші і цікавіші елементи декору повинні розміститися навпроти входу(двері), на висоті приблизно півтора метри.

Основні поверхні, що підпадають під облаштування кахлю це підлога і стінна поверхня. Прямокутна, красиво викладена плитка завжди дуже практично виглядає на тлі сучасного інтер’єру. Її зазвичай і беруть за основу. Розташування і підбір малюнків має безліч варіантів.

Статева і стінна плитка різні за своїми параметрами, але може співпадати за кольором і малюнку. Для ванни невеликих розмірів наслідування певних правил оформлення дасть можливість відтворити інтер’єр, що цілком відповідає настрою власника. Приміщення стане світлим. Створиться відчуття простору.

Існує ще одно відоме правило. Якщо використовують однотонну прямокутну форму декору, то місце розташування дверного отвору зазвичай залишають без художніх вставок.

Якщо ж кахельне декорування має різні відтінки або забезпечене малюнками, які створює дрібний мозаїчний кахель, тоді навколо дверного отвору вибудовується декоративне оформлення.

Те, що в роботі необхідно дотримуватися деяких прийомів, зовсім не означає які-небудь обмеження свого власного погляду або думки. Ніхто не ставить перешкоди польоту фантазії. Наслідування правил і дотримання тонкощів в роботі по облаштуванню кахлю це усього лише найприйнятніший шлях до створення ідеального інтер’єру.

Різні прийоми облаштування кахлю

Пол по своєму тону має бути темніший за стіни. Стеля при цьому природно білий. Це створить ілюзію розширення. Можна покласти на підлогу потовщену, не ковзаючий кахель матового відтінку. Вода, що падає вниз, завжди утворює плями, але на темному фоні вони менш помітні.

Відмінний прийом, який часто застосовується при створенні дизайну в маленьких ваннах, облаштування темної квадратної плитки на підлозі в поєднанні з покладеною вертикальною світлішого відтінку на поверхні стін. Ванна кімната з низькою стелею починає здаватися більш високою.

Існують і просторі ванні кімнати. У будинках з сучасним плануванням. При облаштуванні кахлю на широкій підлозі можна застосувати дуже красивий прийом і почати обробку з центру приміщення, викладаючи її по кругу. Це дозволить дотриматися симетрії і провести рівне підрізування уздовж стін.

Важливе значення грає і затерла. Адже красива плитка до ванної кімнати, викладена за усіма правилами, це лише перший етап. Щоб вона мала чітке позначені лінії, шви необхідно обробити такою, що затерла на один або на два тони темніше за головний фон.

Розкладку по стінах визначають також за відповідними правилами. Щоб зробити плавний перехід колірної гамми підлоги в стінну обробку, темний тон на стінах краще розташовувати внизу, а верх повинен розпочинатися зі світліших відтінків.

Так можна розрахувати висоту переходу, яку краще всього розташувати вище на 7-10 сантиметрів. Таким чином утворюється широке підрізування. У поєднаних сан вузлах при оформленні приміщення, застосувавши такий прийом, устаткування прекрасно виглядає на тлі темнішого кахлю.

При обробці місця, де встановлюється унітаз, іноді вибирають яскравий фон. Умовою, яка дозволяє в даному випадку не зіпсувати інтер’єр, являтися відмова від декоративної або світлої плитки, що укладається позаду.

Бордюр. Різні види кахлю і прийоми його пристрою

Якщо говорити про бордюр, то в маленьких санвузлах його застосовують украй рідко. У широких він застосовується частіше. Подібна деталь декору, викладена на стінній поверхні по лінії стикування із стелею, підкреслює розділення двох суміжних поверхонь.

Щоб ефектно підкреслити стелю, по периметру викладають смугу з темного виду. Красива керамічна плитка, що виконує роль бордюру може допомогти уникнути робіт по вузькому підрізуванню. Як вгорі, так і по низу.

Щоб відтворити глибину приміщення, де розташовується ванна і душ, викладають дрібну блискучу плитку з глянсовою поверхнею. Декор залишається незмінним і не ріжеться.

Треба розрахувати обробку так, щоб згори і знизу проходила світла лінія і виставити таке ж широке підрізування по кутах. Простір, що залишився, заповнює декоративний кахель або різна мозаїка.

Застосування строкатого забарвлення створює у ванній кімнаті веселу атмосферу. Але тут варто бути обережніше. Коли веселощів надто багато, обстановка втрачається затишок.

У великих приміщеннях санвузлів, вирішуючи, як збудувати дизайн, питання про збільшення простору із зрозумілих причин не виникає. Зробити декорування ванною можна, застосувавши вставки з вертикальних смуг, виклавши візерунки з дрібної мозаїки або оформити кольоровий розсип. Варіацій багато.

Крім того, щоб створити додатковий ефект треба грунтовно пропрацювати питання освітлення. Якщо правильно поставити світло, це багато в чому посприяє тому, що інтер’єр набуде великої гармонійності.

Найцікавіше працювати з дрібним кольоровим кахлем. Можна створювати оригінальні візерунки на поверхні стін і навіть на полі. Охоплювати або увесь простір, або вибирати окремі ділянки.

Головне вчасно визначити, щоб не виникла ілюзія скорочення простору, що негативно навіть для широких приміщень, не кажучи вже про малогабаритних. Для цього досить знань певних правил, деякі з яких вже наводилися вище. І тоді вираження “красиво укладена плитка” набуде реальне значення.

В цілому якщо засвоїти деякі моменти, то при плиткових роботах легко буде уникнути багатьох каверз.

  • Мозаїка, викладена на стінах відмінно, виглядає за рахунок того, що розташування інсталяції унітазу, а також крани розташовуються безпосередньо на самому сантехнічному устаткуванні.
  • Яскраве строкате оформлення поверхні може візуально зменшити простір. Для маленьких ванн воно небажане. Але у великих цілком доречно.
  • Облаштування кахлю квадратної форми на стінах під кутом або у формі ромба створює тісноту.
  • У великих ваннах слід враховувати контрастність кольорів. Сильна строкатість викликатиме дратівливість, а яскрава – пригніченість.
  • Білі суцільні тони поверхонь стін варто різноманітити строкатими вставками

Про автора

admin

Залиши коментарій