Дизайн інтерьера фото

Кольори плитки : 90 фото стильних ідей і комбінацій для ванної кімнати

За авторством admin

Кольори плитки – раді з вибору і кращі правила поєднань в дизайні інтер’єру(90 фото)

Плитка – це один з найкрасивіших і ефективніших способів перетворити ванну, що дозволяє надати їй унікальний і неповторний колорит. Саме з цього приміщення розпочинається день кожної людини, тому інтер’єр тут повинен мати найнеповторніший вигляд і інтер’єр.

При цьому особливе значення має колірна гамма самого приміщення особистої гігієни, оскільки така обробка сприяє підняттю настрою і бадьорості на цілий день.

Типи плитки

Як правило, колір плитки у ванні обумовлена не лише габаритними розмірами, але і функціональними особливостями її будови, по своїх особливостях планування вона може складатися з трьох основних типів:

  • ванна з маленькою площею;
  • ванна з маленькою площею, але з поєднаним санвузлом;
  • ванна з великими габаритами і великою площею;

Тому при виборі певного колірного оформлення необхідно звернути увагу на об’єм площі самого приміщення. Після чого можна вже вибирати кераміку потрібного розміру і забарвлення.

Як правило, багато дизайнерів рекомендують використати найчастіше кахель, керамогранит або звичайна мозаїка, при цьому важливо пам’ятати про те, що помилятися з вибором не допустимо, оскільки це може негативним чином позначитися на загальному інтер’єрі.

Вибираємо різноколірну палітру

Для надання неповторного і унікального дизайну рекомендується чергувати відтінки різного забарвлення, що дозволить приховати дрібні і незначні прорахунки в плануванні, а так само приховати різні дефекти планування.

По можливості можна імпровізувати з комбінуванням колірної гамми.

Вибираємо забарвлення облицювання для невеликої кімнати

Як правило основним забарвленням плитки у ванні являються усі світлі відтінки, до того ж ця палітра створює візуальний ефект збільшення розмірів і об’єму кімнати, такий же ефект здатна дати і кераміка з глянсовою поверхнею. Проте, це абсолютно не говорить про те, що її колір має бути переважно білий.

Але з іншого боку рекомендується плитку білого кольору доповнити іншими тонами відтінків. І, якщо все чітко і грамотно підібрати, то це матиме воістину незвичайний вигляд. Так само добре підійде для цієї мети плитка з кольорами або іншими зображеннями.

А ось колірну палітру для кахлю слід вибирати дуже серйозно. По можливості використати такий матеріал бажано з візерунком, але візерунок необхідно підбирати індивідуально саме для вашого інтер’єру.

Річ у тому, що якщо вам в першу чергу необхідно виділити дизайн, то візерунок кахлю має бути таким, що трохи тьмяніє, але якщо ж вам необхідно звернути увагу самого візерунка, то в цьому випадку візерунок має бути таким, що дуже виділяється. Тому до цього аспекту треба підійти дуже серйозно і зважено.

Традиційний спосіб укладання облицювання це темніше забарвлення підлоги з плавним переходом до світлої стелі, і по можливості потрібне делитьстенку на декілька ділянок по колірному оформленню. При цьому в якості розділяючого елементу можна скористатися фризом.

Важливе значення має форма і розмір кераміки. Так для невеликих кімнат бажано використати кераміку малих і середніх розмірів, при цьому не допустима наявність об’ємних декоративних елементів з малою площею.

Проте, найбільш оптимальний варіант по зоровому збільшенню кімнати особистої гігієни можна використати дзеркала, а так само наявність яскравого освітлення. Таким прийомом досить часто користуються багато дизайнерів.

Забарвлення облицювання у ванну, поєднану з туалетом

В деяких випадках таку кімнату роблять більше універсальною, об’єднуючи разом ванну і туалет. В цьому випадку площа збільшується в рази, що сприяє до більшого використання різних колірних схем і дизайнерських ідей.

Проте, по можливості рекомендується розділити ванну від туалету яким-небудь обробним матеріалом: гіпсокартоном, стеклоблоком, панеллю. Це обумовлено головним чином гігієнічними правилами.

Для цього приміщення допускається використання декілька різних барвистих відтінків, які діляться на окремі ділянки. При цьому можна імпровізувати з оформленням колірної гамми.

Так само досить цікавий варіант, якщо ділянку розташування унітазу оформити у світлих відтінках, при цьому має бути перегородка що відділяє ванну від унітазу, а кімнату особистої гігієни оформити у більше насичених тонах з плавним переходом від тьмянішого до яскравішого. А ось колір підлогової плитки бажано використати такого ж кольору, як і сама стінка.

При оформленні цієї кімнати важливо правильно і грамотно підібрати різноколірну основу, яка добре доповнювала б дизайн приміщення і прикрашала саму кімнату.

Барвиста палітра у великій ванні

У великих і об’ємних ваннах можна узяти практично будь-який вид облицювального матеріалу і вибрати в якості барвистого оформлення практично будь-який відтінок. При цьому допускається використання кераміки з глянсовою або матовою поверхнею із зображенням або без, так само можна использоватькерамику різних розмірів і габаритів.

При оформленні цього приміщення можна виконати абсолютно будь-які ваші творчі ідеї і задумки. Дуже оригінально буде виглядати плитка сірого кольору, з якою можна доповнювати абсолютно будь-який відтінок.

Важливе значення має і колір тієї, що затерла для плитки, якою замазують міжплитковий простір. В даному випадку відтінок тієї, що затерла повинен мати аналогічний відтінок, як і кераміка, але як правило найчастіше використовують класичний варіант, застосовують ту, що затерла білих тонів.

Проте, не спираючись на приведені факти і рекомендації вибирати колірну основу, в першу чергу необхідно дотримуватися своїх смаків і переваг. При цьому важливе значення має те, як ви бачите кінцевий результат свого творіння.

Якщо у вас виникнуть які-небудь складнощі при виборі, ви можете подивитися в нашому каталозі барвисті фото плитки різних кольорів. Маючи таке велике різноманіття фото, кожен для себе знайде саме той варіант, який підходить саме вам.

Тому зробити правильний вибір не так-то і легко, як може здатися на перший погляд. Проте вибір завжди за вами.

Про автора

admin

Залиши коментарій