Дизайн інтерьера фото

Картини для інтер’єру: кращі ідеї для оформлення дизайну(124 фото)

За авторством admin

Картини для інтер’єру – 124 фото кращих дизайнерських рішень і поєднань в інтер’єрі

На сьогодні, кожна людина може використати картини в якості елементів декору власного житла. Колись подібні прикраси вважалися ознакою розкоші, і дозволити їх собі могли тільки заможні люди. З часом з’явилася можливість не лише придбавати оригінальні екземпляри, що належать великим майстрам, але і їх менш дорогі копії, роботи маловідомих художників і всілякі глянсові постери.

Щоб полотно органічно вписалося в обстановку приміщення, необхідно перед купівлею ознайомитися з основними принципами дизайнерського мистецтва. У мережі Інтернет існує величезна кількість фото різних картин для інтер’єру, а ця стаття допоможе визначитися з вибором, враховуючи усі нюанси.

Загальні принципи вибору картин для інтер’єру

У світі дизайну існують певні правила, які допомагають створювати гармонійне поєднання картини із загальною обстановкою приміщення. Нижче перераховані найосновніші.

Правило № 1. Стиль. Підбираючи картину, необхідно дотримуватися загального стилю оформлення приміщення.

Правило № 2. Колір. Кімната, де переважають соковиті, насичені кольори, потребує спокійного живопису, а яскраві акценти добре виглядатимуть на стінах нейтральних тонів. Якщо вийшло, що відтінок полотна співпадає з відтінком стіни, на якій воно висить, то це можна виправити за допомогою контрастної рами. Також важливо знати, що темні відтінки допомагають візуально зменшити простір, а світлі – збільшити.

Правило № 3. Розмір. У приміщенні з високими стелями, гармонійно виглядають великі портрети, розташовані вертикально. Картини, розташовані горизонтально, використовуються ширше, і підходять навіть для стандартних квартир. Необхідно враховувати, що малогабаритні кімнати не варто перевантажувати елементами декору, тому як це сприяє зменшенню простору.

Правило № 4. Розміщення. Картину краще всього розташовувати на стіні так, щоб її центральна точка знаходилася на рівні очей.

Правило № 5. Сюжет. Вибирати зображення – те ж саме, що вибирати майбутні емоції. Адже кожного разу при погляді на придбаний витвір мистецтва будуть пережиті певні почуття.

Сучасні картини для інтер’єру

Особливу увагу варто приділити сучасним варіантам картин, здатним органічно вписатися у будь-який модний інтер’єр. Яскравими прикладами тут можуть служити модульні картини, абстрактні полотна і демократичні постери.

Модульною картиною називають зображення, розділене на декілька сегментів. Подібними полотнами можна прикрасити не лише житло, але і офісні установи. Вони допомагають створити дуже стильний інтер’єр, додаючи в нього нотки новизни і оригінальності.

Для кожної картини число фрагментів, їх положення в просторі і величина – абсолютно індивідуально. Тематика може бути будь-якою, але в основному, це абстрактні мотиви, природа, тварини, а також урбаністичні пейзажі.

Абстракція вважається унікальним напрямом в живописі. Її основна мета – розвинути уяву у людини, викликаючи різноманітні асоціації. На подібних полотнах зображені не звичні предмети, а різні колірні поєднання в сукупності з фантазійними або геометричними формами.

Абстрактні зображення стануть прекрасним рішенням для сучасних інтер’єрів, оформлених в мінімалістському стилі, а також в стилі хай-тек і модернізм. Вони здатні створити в кімнаті неповторну творчу атмосферу, стати модними дизайнерськими “фішками”.

При розміщенні абстракції, необхідно враховувати, що шпалери з візерунками виставлять її в невигідному становищі, створивши враження несмаку, а ось однотонна стіна чудово підійде.

Також прекрасною прикрасою кімнати можуть служити всілякі постери. Вони відрізняються від традиційних картин тим, що їх творцем є поліграфічна промисловість, а не окремі художники.

Постери підійдуть для будь-якого сучасного інтер’єру. Їх особливість полягає в тому, що вони здатні відбивати особу хазяїна приміщення, його світогляд, смаки і захоплення. Постер може виглядати, як художній плакат, на якому зображений графічний малюнок або текст, або він може бути у вигляді фотографії.

Важливо пам’ятати, що який би варіант зображення не був обраний, головне, щоб картина в цілому гармонійно поєднувалася з обстановкою кімнати.

Інтер’єр вітальні : як правильно підібрати картину

Відомо, що вітальня призначена для прийому гостей, святкування важливих подій і спілкування членів сім’ї один з одним. Тому вона потребує особливого дизайнерського підходу. У подібних кімнатах доречні картини, на яких зображені міські і сільські пейзажі, портрети людей, квіткові композиції, а також всілякі птахи і тварини.

Для інтер’єру в класичному стилі підійде традиційний живопис. Хай-тек і модернізм вітають абстракцію. Інтер’єр в стилі поп-арт, прекрасно поєднується з різноманітними постерами.

Для того, щоб полотно над диваном органічно виглядало, не варто помилятися з вибором розміру. Один до двох – це ідеальне співвідношення ширини картини і спинки дивана, а один до трьох – оптимальний варіант вільного простору для двох або трьох витворів мистецтва.

Якщо є бажання створити в кімнаті відчуття динамізму, то полотна варто повісити асиметрично один одному. І навпаки, картини, розташовані симетрично, створюють враження стабільності і прихильності традиціям.

Також деяку суворість інтер’єру можуть надати стильні монохромні картини однакового розміру. А схожі за кольором і матеріалу рами сприяють створенню гармонійного інтер’єру.

Інтер’єр кухні : як правильно поєднувати елементи декору

Для кухні можна сміливо купувати недорогі картини, тому як елементи декору в подібних приміщеннях частіші, ніж в інших кімнатах, піддаються несприятливим діям і тому досить швидко робляться непридатними. Краще всього поміщати художні екземпляри під скло – це допоможе їх захистити від негативних наслідків.

Надати інтер’єру завершений образ, допоможе грамотне поєднання колірної палітри кімнати з відтінками елементів декору. Наприклад, монохромні картини органічно виглядають в приміщенні, де переважають холодні відтінки. Для стилю прованс характерний живопис, на якому є присутніми відтінки жовтого. Мінімалізм гостро потребує яскравих акцентів.

На кухні також можна вішати картини, створені своїми руками. Адже така тенденція зараз дуже актуальна, тому як Hand Made став дуже популярний.

Дизайн спальної кімнати : цікаві ідеї оформлення

Основне призначення спальні – дати можливість людині відпочити. Отже, при виборі картини краще всього віддати перевагу тому зображенню, яке, на вашу думку, дозволить вам краще відчути атмосферу домашнього затишку, спокою і благополуччя.

Вибір полотен із зображенням живої природи зазвичай завжди є безпрограшним варіантом, тому як спокійні річки і струмки, задумливі ліси і величні гори допомагають створити в кімнаті умиротворену атмосферу.

Втім, якщо настрій вимагає романтики, то екзотичні птахи, що летять крізь синє небо, цілком підійдуть для даного випадку. Також варто відмітити, що в інтер’єрі спальні, приглушені відтінки допомагають краще розслабитися і відновити сили.

Таким чином, знаючи усі нюанси, купити картину для інтер’єру буде значно простіший.

Про автора

admin

Залиши коментарій