Дизайн інтерьера фото

Каміни в інтер’єрі: 100 фото цікавих рішень від професіоналів

За авторством admin

Каміни в інтер’єрі – кращі дизайнерські ідеї при оформленні стильного інтер’єру(100 фото)

Домашній камін як елемент декору центрального приміщення(як правило, його встановлюють в гостиній кімнаті) є прекрасною дизайнерською ідеєю.

Найчастіше він сприймається виключно як предмет інтер’єру, функція якого полягає в наданні приміщенню відчуття розкоші. При цьому варто пам’ятати, що окрім всього це ще і обігріваючий домашній прилад. У цьому полягає його основне призначення, зробити будинок не лише комфортним, але передусім теплим.

Багатьох подібні домашні елементи оформлення притягають можливістю створити у будинку центральну точку в загальному стилі оформлення будинку. Тому до вибору камінів завжди відносяться дуже уважно.

Свою роль тут грають не лише цінова складова, але і система класифікації за матеріалом виготовлення, а також спрямованість стилю. Крім того, важливим видається визначення місця розташування цього предмета в кімнаті.

Найбільш популярними можна назвати наступні види камінів : кам’яні і електричні. Останні більшою мірою відносять до сучасних стилів. Їм віддають більшу перевагу, особливо якщо йдеться про міську квартиру, де установка кам’яного аналога багата безліччю труднощів як з боку придбання дозвільної документації від відповідних органів, так і безпосередньо в процесі установки.

Сучасні каміни

Йдучи в ногу з часом, деякі вважають за краще робити акцент на сучасних тенденціях при створенні загального домашнього дизайну. На цій підставі, в якості центрального елементу, що створює певну атмосферу простору, вибирається сучасний камін.

Нині існує величезний вибір відповідних моделей, виготовлених в сучасному стилі, що представляють найрізноманітніші, незвичайні і іноді інтригуючі форми і види конструкцій. Вони по-своєму унікальні і з легкістю вписуються практично у будь-який интерьерний стиль.

Це надає їм універсальності, але не варто забувати, що для того що б все виглядало дійсно взаємозв’язано, необхідно докласти деякі зусилля, щоб підібрати саме той камін, який би підходив під конкретний дизайн.

Кам’яні каміни

У заміських умовах проживання встановити кам’яний камін набагато простіше. Тут найбільше уваги приділяється зовнішньому вигляду розташування. Краще всього продовжити конструкцію до самої стелі. Це може візуально збільшити висоту кімнати.

Як вже було сказано вище кам’яний камін може стати центральною точкою в інтер’єрі, створити атмосферу комфорту і затишку і підкреслити безпосередньо привабливість приміщення. Більше того, сам камінь відмінно використовується при створенні контрастів.

Цей матеріал, наприклад, прекрасно виглядає у поєднанні з деревом, формуючи при цьому певний дизайн приміщення і створюючи зовнішню гармонійність.

Електричні каміни в інтер’єрі квартири

Електрокаміни надають можливість “погрітися у вогника” жителям міських квартир, розташованих, у тому числі у багатоповерхових будинках. Багато сучасних споживачів вважають за краще використати у будинку вогнища-імітатори, до яких можна віднести електрокаміни, а також конструкції газових агрегатів.

Сучасні технології дозволяють створити і використати електричні каміни в інтер’єрі будинку як імітатори справжніх камінів. Вони настільки реалістично відтворюють імітацію язиків полум’я, що здається ніби це палає справжній вогонь.

Якісний електрокамін важко відрізнити від сьогодення з першого погляду. Навіть укладені головешки, що не згорають, над якими як би палахкотить вогонь, виглядають дуже правдоподібно.

Переваги електричних камінних установок

На відміну від реальних домівок тепла, електричні, представляючі в основному декоративні конструкції є найбезпечнішими і окрім цього мають цілий ряд додаткових переваг :

  • Відпадає необхідність монтувати у будинку вентиляційні комунікації.
  • Немає потреби турбуватися з приводу заготівлі палива.
  • Не треба регулярно прочищати димар унаслідок його відсутності.
  • За допомогою вбудованого термостата можна встановити оптимальну температуру обігріву, чим у свою чергу із задоволенням користуються споживачі під час прохолодних літніх вечорів.
  • Придбати електричний камін можна за порівняно низькою вартістю на відміну від реальних аналогів у яких сукупна ціна складається з декількох складових, включаючи матеріал конструкції, роботи по установці, а також оплату дозвільної документації що підтверджує дотримання пожежної безпеки.

Установка кутових камінів у вітальні

Каміни головним чином встановлюються у вітальнях. Про це вже говорилося. Центральна кімната у будинку – місце де збирається уся сім’я, куди запрошують друзів і знайомих, де вважають за краще проводити урочистості або просто відпочити. Усе це є причиною прагнення надати цьому приміщенню відповідного виду зі змістом внутрішнього затишку, теплоти і комфорту.

І звичайно камін в інтер’єрі вітальні може надати в цьому неоціниму допомогу. Необхідно лише правильно визначитися з вибором і установкою конструкції.

Якщо приміщення вітальні має велику площу, що дозволяє встановити камін будь-яких розмірів, то уся увага передусім буде сконцентрована на його дизайні. Але у тому разі якщо вітальня невелика за своїми параметрами, то доводиться грунтовно подумати над зовнішнім виглядом обігріваючої конструкції.

Кращим варіантом на думку багатьох є кутовий камін. Свою назву він дістав завдяки місцю свого розташування. Його відповідно розташовують в кутку вітальні і таким чином загальний простір залишається збереженим.

По своїй формі кутовий камін може бути класичним, виконаним у вигляді відкритого П-образного порталу без всяких зайвих вичурностей, зібраним із звичайної класичної червоної цеглини. Може представляти також стиль модерн, в якому упор робиться на сучасні матеріали : стекло і термостійкий пластик.

Повертаючись до просторіших віталень, варто відмітити що тут краще всього підходять каміни, виконані в таких стилях як ампір, бароко або рококо. Вони припускають велику кількість обробних елементів(ліпнина, завиті, обрамлення колон) і велику кількість позолоти, що звичайно виглядало б украй неприродно на невеликій кутовій конструкції.

Хто або що допоможе у виборі моделі каміна?

Зазвичай хорошими помічниками при виборі стають каталоги від різних фірм виробників конкретної продукції. В даному випадку камінів.

На яскравих барвистих глянсових сторінках, ті, що бажають можуть ознайомитися з численними видами опалювальних або просто декоративних конструкцій. Побачити фото камінів в інтер’єрі, ознайомитися з їх коротким описом і характеристиками.

Окрім рекламних видань можна звернутися по допомогу безпосередньо до фахівця з дизайну. Він зі свого боку грамотно визначить найбільш відповідне місце для установки каміна і підкаже найприйнятніший вид конструкції, так що б він вдало увійшов до загального ансамблю інтер’єру.

Про автора

admin

Залиши коментарій