Дизайн інтерьера фото

Інтер’єр в стилі мінімалізм: 140 фото основних елементів дизайну

За авторством admin

Інтер’єр в стилі мінімалізм – правила дизайну і кращі ідеї при оформленні(140 фото)

Мінімалізм допоможе залучитися до майбутнього вже сьогодні, не докладаючи до цього великих зусиль. Зараз усе виробництво спрямоване на те, щоб зробити вироби маленькими і дизайнери не відстають від цих тенденцій.

І, чим відрізняється інтер’єр в стилі мінімалізм від усіх інших популярних течій? Він припускає мінімум деталізації для формування образу житлового простору. Власник не відволікатиметься на безглузді деталі і зможе швидко відпочити.

Багато хто помилково думає, що цього не важко досягти. Вони говорять, – “приберіть все, і головна частина готова”. Але це не так! Складно відчути грань між наявністю аскетизму і функціональністю необхідних побутових умов. Він не припускає присутність одного ліжка в якості місця для всього, чим користується хазяїн.

Для комфортності і повноцінного життя можна застосовувати усі предмети з урахуванням того, щоб вони завжди використовувалися і не служили тільки прикрасою – в цьому його суть!

Течія народилася зі значення латинського слова – minimus в дослівному перекладі – “найменший”. І означає мінімум усього для якісного життя без зайвих деталей, що не мають ніякого призначення. Що стосується дизайнерських рішень у вигляді застосованих відтінків кольору, фактури і форм, що оточують власника житла – для нього ідеально підходить контраст усього білого з чорним.

Інші елементи рекомендується створювати обтічними або прямокутними по їх формі. Фактуру бажано використати на основі глянсової і гладкої поверхні. Ознайомтеся з фото інтер’єру в стилі мінімалізм, створеного професіоналами, працюючими з ним тривалий час.

Чим він відрізняється?

У нього декілька центральних принципів, які допомагають формувати унікальний інтер’єр квартири в стилі мінімалізм, що має функціональність і комфортність для повсюдного застосування людиною :

Для нього знадобляться значні простори. Без великої кількості перегородок, простінок, закутків. Якщо такі є, тоді їх прибирають і створюють повністю відкритий простір, чарівливий духом свободи!

Якщо знос усіх стін небезпечний для стійкості приміщення – стіни, що несуть, взагалі заборонено зносити законодавством різних країн, якщо це стосується багатоквартирних будинків.

Але частково їх теж доведеться демонтувати, щоб створити необхідне почуття відкритості і свободи. Це робиться шляхом додавання арок, переробленням стіни в колони, що несуть, з можливістю вільного проходу між ними.

Важливо сформувати комфортну атмосферу за допомогою зонального освітлення. У мінімалізмі основний упор робиться саме на гру світла. За допомогою центральної люстри, поєднаної з теплим і спрямованим на певну зону освітленням, легко акцентується увага на головних і другорядних частинах квартири.

Змінивши лаконічне біле освітлення на кольоровий варіант можна утворити яскраве місце для проведення вечірки, що запам’ятовується, в цьому і суть застосування різнопланового освітлення. Воно дозволяє все міняти без перестановки меблів або спеціального інтер’єру для однієї з кімнат.

Дрібні декорації не бажані в мінімалізмі. Це основа його присутності в дизайні приміщення. У такому інтер’єрі усі предмети виконують корисну роль і присутність романтичних мотивів, акцентування на якихось деталях не вітається.

Дозволяється застосування тільки геометрично чітких форм. Полегшені або корпусні меблі підбирають в строгому варіанті з нотками лаконічності. У ній помітні прямокутні або виражені округлі форми.

Не бажано додавати меблі з дивними завитками, абстрактними формами або конструкціями, виступами – вона відволікатиме і шкодитиме відчуттю загальної атмосфери.

Важливо пам’ятати, що по-справжньому правильний дизайн інтер’єру в стилі мінімалізм утворюється присутністю всього двох кольорів. Наявність третього вважається додаванням небажаного акцентування.

У нім вітається мінімальна кількість кольорів, що вважаються нейтральними або приглушеними. Найчастіше – це білий, сірий або чорний.

Для нього підходять тільки якісні матеріали. Через це його вважають дорогим стилем. Часто застосовується шліфовані версії каменю, дерево рідкісної породи, поверхні із скла, лаковані дошки, мармурові елементи.

Як його використати для різних кімнат і їх частин?

Цей напрям за рахунок особливостей включив національні мотиви. З’явився його скандинавський, японські варіанти, які затребувані людьми, прагнучими присутності цих мотивів у своєму житті. Але часто його експлуатують власники маленьких квартир в мегаполісах. Для них він став виходом для забезпечення раціональності використання усієї площі квадратних метрів житла.

Так з’явилися сучасні інтер’єри в стилі мінімалізм, грунтовані на поєднанні півтонів з контрастами білого і чорного кольору. Іноді додається бежевий, коричневий за смаком власника, але яскраві кольори відсутні. Це зв’язується з красою дерева, цегляними елементами, чистотою скла, чарівливою потужністю металу.

Його риси помітні на усій площі житла :

  • Для стін застосовується фактурна штукатурка. Іноді у бюджетних варіантах допустимі однотонні шпалери;
  • Стеля теж створюється в один тон. У нім переважають світлі відтінки. Для використання якостей світла монтуються багаторівневі конструкції;
  • Пол рекомендується покривати деревом, але допустимий лінолеум або кахель. Використовуються простота, світлі тони і одноманітність;
  • Меблям приділяється основна увага. Широко практикується застосування вбудованих гарнітурів. Для її створення упор робиться на дерево і алюмінієві вставки, разом з шкіряними, хромованими або скляними елементами. Оббивка має однотонність в сопутствии яскравих деталей на зразок подушок.

Важливо: Приміщення створене на основах мінімалізму не має бути сильно переобтяженим зайвими речами без явного призначення. У нім все має свою мету і сенс установки саме в цій частині квартири.

А, що із залом?

Це приміщення легко створити за допомогою моделювання простору і світла. Щоб з’явився інтер’єр залу в стилі мінімалізм необхідно зробити деякі підготовки:

  • Доведеться помітно змінити планування залу;
  • Важливою частиною вважається проектування колірної гамми приміщення;
  • Створення правильного освітлення і способів його зміни в різних ситуаціях;
  • Створення чіткості вживаних геометричних форм.

Спершу необхідно продумати план того, що знесло усіх перегородок і стін, що заважають, що не дозволяють утворенню свободи, що є квінтесенцією цього напряму!

Часто зал гармонійно поєднується з кухнею, передпокоєм і іншими функціональними частинами.

Насправді усі вони в мінімалізмі носять умовний характер. У ідеалі повинна вийти цілісна і невимушена картина дизайну. Все на її території легко повинно бути видимим від вхідних дверей до меж житла – це основна мета і ідея цього стильового напряму. Тут людина відчуває свободу без якихось обмежень.

Мінімалізм допускає все, що побажають бачити мешканці приміщення. Все формується з урахуванням чіткості і наповненості сенсом. Кожна частина в нім для чогось потрібна і використовується людиною. Зайве викидається і замінюється чимось важливим або порожнечею.

Про автора

admin

Залиши коментарій