Дизайн інтерьера фото

Інтер’єр квартири – інтер’єри і сучасний стиль(105 фото)

За авторством admin

Інтер’єр квартири – 105 фото кращих сучасних ідей дизайну і стильні тренди

Майбутній ремонт в житлових апартаментах розпочинається із створення цілісного интерьерного образу, який би відповідав і усім перевагам домочадців, враховуючи їх потреби, і був би дуже стильним і привабливим. Сучасний інтер’єр квартири також будується на особливостях планування і інших технічних показників.

При цьому дуже важливо зробити не лише комфортабельну і практичну квартиру, а ще оформити її красиво, щоб не соромно було друзів запросити.

Важливою складовою при розробці майбутнього дизайнерського проекту є бюджет. Для відтворення інтер’єру, оформленого в одному стилі, може знадобитися набагато більша кількість засобів, чим на інший варіант. Це обумовлено особливостями стилістичних напрямів, адже для деяких з них знадобляться чи дорогі предмети меблів натуральні обробні матеріали.

До того ж вартість деяких складних робіт зажадає залучення професійних робітників, що також немало коштує. Тому змету, згідно з вибраним стилем, слід складати заздалегідь.

Серйозною проблемою при розробці сучасного інтер’єру квартири може стати планування і площа апартаментів. Саме ці два параметри частенько є засадничими при виборі конкретної дизайнерської стилістики. Сюди ж можна віднести форми віконних отворів, висоту стельових зведень, освітленість кімнат.

Интерьерная композиція “однушки”

Проблематика будь-якої однокімнатної квартири полягає в тому, що на території єдиної кімнати необхідно розмістити і вітальню з їдальнею, і спальню з дитячою, і по можливості робочий куточок.

Якщо приміщення просторе, то розмежувати територію можливо, здійснивши перепланування, в результаті якого вийде відгородити пару приміщень.

Якщо ж площа маленька, то прибігати до стандартних прийомів перепланування безглуздо. Тоді дизайнери раджу скористатися принципами зонування. Один з них полягає в зведенні перегородок, другою грунтується на візуальному сприйнятті.

Найпростіший варіант розділення – зведення перегородки. Причому не треба робити її повністю глухий. На фото інтер’єру в квартирі видно, що перегородки можуть бути зведені лише на третю частину кімнати, сучасні моделі мають зігнуті незвичайні форми.

Альтернативою перегородці може стати книжковий стелаж. У кімнатах витягнутої форми можливо відгородитися шторами. До того ж такі конструкції мобільні.

Щоб зорово розділити приміщення на функціональні зони не досить використати тільки різні за кольором і фактурі поверхні. Доповнять і посилять відчуття подіуми або гіпсокартонні стельові конструкції.

Кращим вибором меблевого оснащення “однушки” стануть транстформирующиеся предмети меблів, які не займають багато місця і є дуже функціональними. Таким прикладом стане диван-кровать або ліжко, яке може трансформуватися в шафу або робочий стіл.

Дизайн інтер’єру “двушки”

Власникам двокімнатних апартаментів повезло трохи більше, адже тут є два приміщення, в яких треба розташувати функціональні зони.

Головне відразу визначитися, скільки таких зон знаходитиметься в квартирі. Наприклад, у великій кімнаті можна облаштувати відразу і гостину, і гардеробну територію, відокремивши ділянки ширмою або шафою з дзеркальними дверцями, які додатково візуально збільшать простір.

Для оформлення інтер’єру вітальнею краще вибирати сміливі колірні відтінки, а гардеробну ділянку обробити темнішими або протилежно світлішими тонами.

Часто в “двушках” поєднує кухонне і гостьове приміщення. Тоді теж прибігають до прийомів зонування, оформляючи ділянки в контрастуючих кварках. Об’єднувати ці дві зони можуть деталі, що перекликаються за кольором.

Якщо в приміщенні є вихід на балконну ділянку, то його можливо використати в якості робочого кабінету або спортзалу, утепливши і облаштувавши.

Спальна територія також може ділитися на дві ділянки: саме спальне місце і робочий куточок. Відокремити ці дві ділянки допоможе ширма або ліжковий балдахін. Оформлення кімнати краще робити в одній колірній палітрі, меблеві групи також мають бути схожими по фактурі.

Оформлення “троячки”

Головна перевага трикімнатних апартаментів в тому, що при їх оформленні і організації не треба продумувати, як поєднати або розмежувати території, виділяючи функціональні зони.

Частенько володарі “троячки” об’єднують кухонне і гостьове приміщення, щоб отримати велику простору кімнату, де зручно збиратиметься сім’єю і друзями за столом. Відгородити одну функціональну територію від іншої можна ширмою-перегородкою.

Окремо варто звернути увагу на освітлення вітальнею. Самим кращим варіантом стане натяжна або гіпсокартонна конструкція з декількома рівнями, оснащена вбудованими лампочками або світлодіодною стрічкою.

А центром композиції може стати стельова люстра, розташована строго над обіднім столом. Така система освітлення дозволить виділити окремі ділянки кімнати.

Дитячу кімнату можна зробити яскравою плямою усієї квартири. Нейтральні відтінки фіолетового, лілового, ніжно-бузкового підходять для дітей різної статі і віку.

Головне завдання інтер’єру дитячої в квартирі 2017 року – організувати простір так, щоб воно було максимально зручним, функціональним і безпечним для життя і здоров’я. Тому тут доцільно розмістити безліч скриньок і поличок, щоб розмістити на них усі необхідні речі. А надати дизайну динаміки допоможе яскравий килимок або строката оббивка канапки.

Інтер’єр апартаментов-студии

Інтер’єр квартири-студії особливий, тому що в одному просторі повністю відсутні перегородки, тому оформленню піддається єдине приміщення, в якому розташовуватимуть усі функціональні ділянки відразу.

Облаштовувавши інтер’єр студії, треба дотримуватися основних принципів:

  • не варто перевантажувати простір меблевими предметами і декором. Для таких апартаментів підійде минималистичний стиль, завдяки якому квартира виглядатиме просторою і світлою;
  • віддається перевага меблевим групам, що трансформуються, щоб можна було використати простір не лише економно, але і максимально функціонально;
  • в якості колірної палітри для обробки краще застосовувати світлий тони або класичний білосніжний;
  • важливо дотримуватися єдиної стильової концепції при оформленні кухні і усього іншого житлового простору. Окрім цього кольору в різних кімнатах повинні мати компаньйонів, тобто, якщо в кухонній зоні переважає відтінок шоколаду, а в іншій – беж, то меблі для кухні варто підбирати бежевого відтінку, а ось ліжко темно-шоколадного;
  • текстиль на вікнах переважно вивішується легкий і повітряний. Від громіздких складних текстильних композицій доведеться відмовитися.

Яку интерьерную композицію вибрати, який красивий дизайн квартири підійде для того або іншого сімейства, можуть вирішити лише хазяї житла. Адже кожен організовує життєвий простір, виходячи зі своїх потреб, смакових переваг і можливостей.

Про автора

admin

Залиши коментарій