Дизайн інтерьера фото

Імітація бруса : 115 фото, характеристики і особливості монтажу

За авторством admin

Імітація бруса – варіанти використання для зовнішньої і внутрішньої обробки(115 фото)

Зовнішній образ приміщення можна створити спираючись на різні обробні матеріали. Але обробка імітацією бруса виділяється з усього їх переліку. Вона утворює теплоту і затишність для усього будинку. Належить натуральних матеріалів і з кожним роком отримує велику популярність у українців. Це пов’язано з вигідними характеристиками і доступною ціною. Щоб відкрити усі її можливості необхідно організувати якісні монтажні роботи.

Фахівці пояснюють, що з цим виробом легко працювати і проводити вдалий процес монтажу проводки. За рахунок ширших панелей стінка з бруса виходить природніше і цим випереджає вагонку її не треба ховати кудись в стіну.

Зараз розглянемо різні експлуатаційні особливості:

 • Не покривається тріщинами після тривалого періоду експлуатації чому сприяють спеціалізовані борозенки, що допомагають знижувати тиск на площу конструкції. У нього немає помітної усадки.
 • Процес облицювання з його допомогою помітно спрощений, що допоможе зберегти енергію під час установки.
 • Стійкий до ультрафіолету і вологи різної інтенсивності.
 • Зовні відрізняється від профільованих або клеєних видів. Але у разі вдалого монтажу це можна приховати, головне, наявність навичок у фахівців, що займаються цим процесом.
 • Здатний витримати високу або низьку температуру без втрат в структурній міцності бруса.

Важливо: Імітацію бруса необхідно придбавати лише у перевірених компаній. Невідомі виготівники часто неправильно організовують процес створення матеріалу і він може виявитися низької якості.

Деякі виробники допускають жахливі помилки і реалізовують виріб без просушування або повного циклу обробки. Такі варіанти бруса швидко псуються – тріщини з’являються впродовж декількох місяців. Знижується стійкість до займання і їм стає небезпечно користуватися.

Фото імітація бруса допоможе познайомитися із зображенням якісних версій матеріалу. Ви можете подивитися, як він повинен виглядати. Це допоможе уникнути купівлі неякісного товару, що убереже від втрати грошей і, можливо, захистить від непередбаченої пожежі у вашому житлі.

Природно, дешевший виріб допоможе заощадити, але в майбутньому – це, може, агукатися появою непереборних проблем.

Як організувати обшивку для житлової площі?

З достатнім досвідом у будівельній справі обшивка імітацією бруса, може, проводиться самостійно. Необхідно лише дотримуватися правил технологічності цього процесу.

Рекомендується не поспішати і витримати матеріал приблизно тиждень на основі середовища його майбутньої експлуатації. За цей період вологість панелей зможе зрівнятися з місцевим середовищем і це полегшить проведення монтажних робіт.

З чого вони полягатимуть:

 • Правильна установка пароізоляційних елементів;
 • Додавання обрешетування;
 • Укладання матеріалів утеплювачів;
 • Закріплення захисту від вологи і вітру;
 • Знадобиться контробрешетування;
 • Етап монтування облицюванням;
 • Оброблювальні роботи облицювання.

Чим важлива пароізоляція?

Вона допоможе забезпечити довговічність конструкції. За рахунок її обробка будинку імітацією бруса придбає завершений вид. Щоб якісно зробити її рекомендується використати пергамін або гидроизол, допускаються аналогові матеріали.

Листи необхідно класти використовуючи метод нахльостування на відстані приблизно в 10 або можна 15 см Елементи рулонів закріплюються на верхній площі стіни. Підходить скотч з алюмінієм і його надійні аналоги у будь-якому вигляді аби міцно трималося.

Рада: Не поспішайте панікувати у разі поганого з’єднання матеріалу з поверхнею стіни. Пізніше його якісно притисне обрешеточная конструкція. Прориви або помітні стики краще заклеїти за допомогою скотча.

А навіщо обрешетування, що вона дає?

Вона допомагає закріпити усю конструкцію і забезпечити її довговічність. Для неї використовується сухий брусок. До початку монтування він обробляється біозахисними або вогнезахисними розчинами. Товщину необхідно зіставити з об’ємом використовуваного матеріалу. Вона не має бути менше 3 см

Для створення утеплення можна використати безліч виробів. Але ековата і пінополістирол на їх аналоги не зважають найвдалішим варіантом. Хоча вони досить популярні для такої роботи.

Бруси необхідні для формування обрешетування монтуються на відстань приблизно в метр, що створить правильну форму укладання усіх планок вашого фальбруса.

Проміжки рекомендується формувати з урахуванням протяжності теплоізоляційних матеріалів. Але елементи обрешетування підганяються вертикальним способом і враховується основний рівень.

Чим закріплювати отримані бруски:

 • Відмінно себе показали рамні модифікації дюбелів під бетон або пінобетон, цеглину;
 • На дерево зручні саморези спеціалізовані під його поверхню.

Куди встановити утеплювач?

Його вставляють між основними елементами самого обрешетування. Для закріплення підійде ряд випробуваних способів :

 • Цвяхи виготовлені у вигляді дюбелів під теплоізоляційні роботи;
 • Добре себе показала в’язальна версія дроту;
 • Підходять і якості капронової мотузки.

Як створити вологозахисну мембрану?

Якщо використовуватиметься імітація бруса усередині, тоді вона вважається найважливішим елементом, що допомагає забезпечити її якісну експлуатацію. Вона захистить внутрішню частину будинку від вологи, що поступає з вулиці.

Для її створення підходить изоспан або різні аналоги. Монтування проводиться за допомогою склеювання листів, що робиться прийомом внахлест за допомогою двостороннього скотча. Це прикріпляється до поверхні обрешетування за допомогою скоб на основі меблевого степлера. Стики закріплюються алюмінієвим скотчем.

Що далі? – Монтаж контробрешетування!

Вона виконуватиме свої функції над вологозахисними гратами. Використовується брус, що володіє завтовшки в 2,5 см і шириною приблизно 4,5 см Вона обробляється тим же способом, що і обрешетування. Її функція криється в забезпеченні якісної вентиляції для усієї зони зовнішньої обшивки.

Рада: Не усі фахівці вважають потрібним створювати другу версію обрешетування. Вони говорять, що планки на зворотному боці спочатку отримують виїмки для вентиляції, і цього цілком достатньо.

Насправді це не так – вода збереться на площі плівки, створеної в якості елементу вологозахисту. І це приведе до швидкого зносу, утворення плісняви, грибків, корозії і загальної деформації.

Який матеріал вигідніше використати?

Зазвичай – це деревини різних хвойних або листяних дерев. Вона відрізняється за зовнішніми характеристиками і призначенням. Розглянемо існуючі варіації:

Сосновий брус відрізняється пісочним або рожевим кольором іноді виділяється жовтуватим відтінком. Панелі на його основі легко встановлювати. Вони показують свої якості в процесі використання на територіях столових, вітальнях або спальнях;

Кедрова імітація бруса виділяється темнуватим відтінком. Виділяє хвойний запах, що заповнює приміщення приємним ароматом. Смоли, що входять до складу кедра допомагають знезаражувати повітря і довкілля.

Але запах часто занадто сильний і дуже стійкий, і, може, викликати головний біль. Не бажано використати такий варіант для спальні або дитячої кімнати.

Але усі ці деревини відрізняються за вартістю. Важливо враховувати, що усіх цікавить саме це питання, – імітація бруса ціна за М2, а характеристики йдуть на другий план.

Зараз не варто говорити про якусь цінову градацію – вона часто міняється. Про це можна дізнатися з різних каталогів, мережі або у продавця. Важливо знайти фахівця здатного пояснити усі нюанси і що, і скільки коштує. Чим вигідний той або інший матеріал для створення імітації бруса.

Про автора

admin

Залиши коментарій