Дизайн інтерьера фото

Хай-Тек в інтер’єрі: 130 фото красивих прикладів і особливості стилю

За авторством admin

Хай-Тек в інтер’єрі – ідеальні поєднання в дизайні і особливості застосування стилю(130 фото)

Якщо дослівно перекладати назву сучасного стилю хай-тек з англійського, то отримаємо “високі технології”. Цей переклад і пояснює головну концепцію хай-тека в інтер’єрі квартири. Цей напрям навряд чи вдасться назвати традиційним, проте це не завадило йому міцно закріпитися у свідомості не лише дизайнерів, але і споживачів.

Цей напрям зародився в 70-х роках минулого століття, свого піку розвитку досягло в середині 90-х. Воно прийшло, змінивши модернізм, що вже приївся. Поєднуючи в собі риси поп-арту і нереальні фантазійні образи, хай-тек кинув зухвалий виклик засадам і традиційним підходам.

Гань тек в інтер’єрі завжди виглядає свіжо і оригінально. Він підходить для людей, що люблять і стежать за останніми технічними розробками, осіб дуже креативних і сміливих.

Основні впізнанні риси стилістики

Як і у будь-якого стилістичного напряму у хай-тека є декілька відмітних особливостей, які означають приналежність інтер’єру саме до цього стилю.

Лінії і контури площин чіткі і строгі. Все виглядає гранично просто, проте за цими пропорціями приховані численні полички і скриньки з побутовими приладами і технікою.

У интерьерних композиціях використовуються сучасні матеріали для обробки кімнат. Обов’язковими вважаються включення металу, стекла і пластика.

Саме такі промислові матеріали приходять на зміну натуральним у вигляді деревини і каменю, які, якщо і використовуються в дизайні, то ретельно маскуються фарбуванням під металеву поверхню.

Частенько необроблені поверхні залишають в незмінному вигляді, тобто органічно в дизайні виглядають бетонні і цегляні вставки, які максимум можуть бути задекорировани штукатурним шаром. Ніякі квіткові, золотисті або інші принти просто не недопустимі.

Для розмежування простору використовують різного виду перегородки і дверець розсувного типу. Виготовляються вони з металевих матеріалів і вставок з матового скла або пластика.

Відмінною рисою дизайну є освітлення вбудованого типу. Численні світильники розташовуються в меблевих предметах, на стінних і стельових поверхнях, їх навіть можливо зустріти в підлогових площинах.

Основна колірна палітра цього напряму представлені білосніжним, смільним, сірим і металевим відтінками. Для прикраси інтер’єру використовують авангардні картини і скульптури, монохромні фото-зображення і принти.

Особлива увага приділяється у рамках цієї стильової концепції сучасним модним технологічним предметам і техніці. Її можна зустріти тут скрізь.

Це повноцінні самостійні елементи дизайну, які несуть в собі не лише функціональне навантаження, але служать ще і прикрасою будинку. Також не приховують в інтер’єрах і комунікаційні засоби у вигляді труб і балок.

Приміщення з хай-тек дизайном завжди просторі і зручні. Проте, якщо оформляти житло повністю відповідно до цього напряму, то у результаті можна отримати дуже строге, майже офіційне холодне убрання. Тому дизайнери часто рекомендують включати в дизайнерський задум елементи з інших стилистик, щоб трохи пом’якшити враження.

Передпокій хай-тек

Передпокій, як правило, має маленькі габарити, тому частенько це темне нісенітне приміщення, в якому стоять якісь громіздкі непотрібні речі. А оскільки хай-тек відрізняється своєю простотою і функціональністю, то він як ніхто інший краще підійде для організації прихожки.

Чіткі лінії, світла палітра фарб в обробці, ніяких зайвих аксесуарів. У вигляді меблевого оснащення підійде великий вбудований шафа-купе з дзеркальними дверцями, які візуально зроблю простір набагато більший.

Ванна кімната

Обробка виконується з використанням блискучих хромованих і скляних поверхонь. Раковина квадратної або прямокутної форми, виготовлена із скла або металу, надасть обстановці стилю і авангарду.

Доповнять дизайн яскраве велике сантехнічне приладдя, велике дзеркальне полотно і обробка однотонними плитковими елементами.

Основна гама колірних відтінків у ванні це металік, сріблястий. Елементи насичених лимонних, синіх і червоних тонів нададуть атмосфері динаміку.

Гостьове приміщення

Частенько гостину і кухню в невеликих квартирах поєднують. Для розмежування простору, наслідуючи стильову хай-тек концепцію, між цими ділянками виставляють перегородку із скляних полотен або пластика.

У оформленні гостьового дизайну інтер’єру гань тек обов’язково треба використати багато сучасної техніки. Центром кімнати стане великий плазмовий тв-экран. Різні ультрамодні колонки і інші гаджети тільки наситять атмосферу свої присутністю.

Підлогове покриття оформляють гладким глянсовим у вигляді наливних підлог. Можна замінити їх на ламинатное покриття, тільки без яскраво вираженого орнаменту. Стіни забарвлюються або покриваються однотонними полотнами шпалер. Стеля має бути ідеально гладкою і рівною, для цього часто використовують натяжні полотна.

Спальна територія

Спальня має бути зручною і затишною, щоб в ній було максимально комфортне відпочивати і розслаблятися. Тому стиль гань тек в інтер’єрі саме цієї кімнати слід розбавляти іншими теплими деталями, запозиченими з інших напрямів.

Впишеться в концепцію стилістики велике прямокутне ліжко, оснащене підсвічуванням вбудованого виду і без м’якого узголів’я. Прямі штори з легкої тканини сіруватого або бежевого відтінку розбавлять композицію. А пара унікальних світильників зроблять інтер’єр стильним.

Кухонна зона

Саме на кухні стилістика хай-тек отримує повне право на верховенство. Тут наявність безлічі сучасних технічних приладів виправдана на сто відсотків.

Численні вбудовані шафи дозволяють розмістити усе необхідне, сховавши від поглядів ззовні.

Гладкі поверхні кухонного фасаду, світлі однотонні площини з відтінками хрому і скляні вставки розширюють простір, наповнюючи кімнату простором.

Декоративні елементи на фасадах і в обробці повністю відсутні, обробка проста, робоча площина має підсвічування – ось втілення хай-тека для кухні.

Дивлячись на фото стилю гань тек в інтер’єрі, стає ясно, що незважаючи на холодність відтінків і суворість форм, цей напрям є дуже органічним, завдяки чому може мати повноцінне право на використання його при оформленні житлового фонду.

Про автора

admin

Залиши коментарій