Дизайн інтерьера фото

Фотошпалери в інтер’єрі – 105 фото-ідей дизайну для будь-якої кімнати

За авторством admin

Фотошпалери в інтер’єрі: переваги використання і різноманітність вибору(105 фото)

Фотошпалери у усіх на слуху досить давно, мода на їх застосування стартувала ще 20 років тому, проте в ті часи такий вид декору не відрізнявся високою якістю, його експлуатаційні характеристики залишали бажати кращого: стики картини не співпадали, кольори вигорали впродовж року, асортимент був обмежений. Тому інтерес до цього способу обробки стін був практично загублений на довгий час.

Нині цей спосіб оформлення інтер’єру набирає все більшу популярність. Технології не коштують на місці, сьогодні на ринку представлена величезна різноманітність таких шпалер : різної якості, колірних рішень, розмірів.

Сучасні фотошпалери в інтер’єрі вашої квартири виглядатимуть справжнім шедевром, витвором мистецтва, що надає приміщенню оригінальність і деякий шарм.

Безперечні переваги

Порівнюючи фотошпалери із звичайними, не можна не відмітити незаперечну перевагу перших : їх дизайн відрізняється великою відмінністю сюжетів, тим, починаючи від ілюстрації осіннього лісу, кольорів, закінчуючи портретами відомих людей, міфічними персонажами. Такой величезний розкид дає можливість вибору переважного оформлення стіни залежно від стилю приміщення, інтересів і переваг хазяїна квартири.

Не можна не відмітити і інші переваги використання фотошпалер при внутрішній обробці приміщення : вони легко клеяться на стіну, без особливих проблем стикуються, зображення виходить дуже реалістичним, вони не втрачають насиченості кольорів дуже довгий час, існують види фотошпалер, які можна мити.

При оформленні стіни цим способом декорування, в кімнаті досягається жива, яскрава, енергійна атмосфера. За допомогою фотошпалер легко можна зробити зонування приміщення, візуально змінити його розміри, оновити інтер’єр, не затіваючи повноцінного косметичного ремонту.

Різноманітність вибору

Сьогодні виробники представляють до продажу неймовірне число фотошпалер на стіну, що відрізняються текстурою, якістю зображення, матеріалом, колірною палітрою і так далі

Залежно від якості матеріалів, вживаних для створення полотна на стіну, розрізняють фотошпалери:

 • на паперовій основі;
 • флізеліновие;
 • тканинні.

Паперовий варіант відрізняється невисокою вартістю, але в той же час поступається двом іншим варіантам по своїй якості. Фотошпалери на флізеліновой основі – це нетканий матеріал, що має високу міцність, зносостійкість.

Тканинні зображення виготовляються за допомогою текстильного матеріалу, вони досить міцні, не втрачають свого первинного виду при використанні упродовж багатьох років. Такі сучасні фотошпалери можна клеїти на стіни, без попереднього їх вирівнювання.

Флизелиновие і тканинні шпалери відмінно маскуватимуть нерівності, приховуватимуть шорсткості і невеликі сколи. Для паперового варіанту бажано, щоб стіна була гладкою і рівною.

Всілякі жанри зображень також не втомлюються вражати своєю різноманітністю, вивчивши фотографії фотошпалер в різних інтер’єрах, можна переконатися в цьому.

Прикрасити стіни у своєму домі можна абсолютно будь-якою картинкою, навіть улюбленою фотографією, багато компаній пропонують і таку послугу. Найбільш актуальні для споживача залишаються такі зображення, як:

 • пейзаж;
 • тварини;
 • види міст;
 • рослини, квіти;
 • засоби пересування(автомобілі, мотоцикли, велосипеди);
 • портрети знаменитостей;
 • абстракції;
 • візерунки, орнаменти;
 • музичні інструменти;
 • казкові персонажі, герої мультфільмів;
 • різні написи і так далі

З такого різноманіття ви завжди зможете вибрати шпалери, які припадуть вам до душі.

Для будь-якої кімнати

Підбираючи ілюстрацію на стіну для кожної кімнати, виходите з того, який настрій ви б хотіли створити в ній. Залежно від вибраного відтінку, малюнка, інтер’єр кімнати за допомогою фотошпалер набуватиме своєрідного вигляду, наділеного або ніжністю і романтикою, або динамікою, рухом, драйвом.

Вітальня – головне приміщення в квартирі, її можна назвати серцем будинку, тут вечорами збирається уся сім’я, гості, що несподівано заглянули. Тому цю кімнату завжди хочеться оформити з особливим шиком, затишком і неординарністю.

Фотошпалери в інтер’єр вітальні необхідно підбирати, враховуючи стиль, в якому вона оформлена, краще не використати занадто нав’язливі ілюстрації. Зображення кольорів, лісового лужка, спокійних візерунків створять в кімнаті атмосферу тепла, комфорту, свіжості і елегантності.

Спальня – теж прекрасне місце для декорування фотошпалерами. У якому б стилі не була вона оформлена, завжди знайдеться ілюстрація, яка його доповнюватиме і прикрашатиме. Ця кімната у будинку сама інтимна, тому фотошпалери в спальні можуть бути із зображеннями членів сім’ї, улюбленими вихованцями.

Пам’ятайте, цей ваш особистий простір, де необхідно розслабитися і добре відпочити. Тому сміливо фантазуйте і утілюйте тут свої самі дивні і сміливі ідеї!

Фотошпалери для кухні – відмінний хід для її перетворення, надання їй оригінальності і неповторності. Варіацій прикраси кухні багато, від фруктів і овочів, до кавових мотивів, зображень міст, імітацій картин відомих художників і так далі

Малюнки з випічкою, різними продуктами, чашкою чаю, банками з джемом миттєво пробудять апетит, і створять настрій для приємної їди. Але необхідно пам’ятати, що кухня – місце, де вірогідність забруднення стін висока, тому перевагу необхідно віддавати шпалерам, які легко протерти і відмити.

Фотошпалери – відмінний варіант для дизайну будь-якого приміщення, вони внесуть деяку родзинку, створять в нім будь-яку атмосферу, дозволять оновити інтер’єр, не витрачаючи на це багато часу і сил.

За бажання надати своєму дому неповторності і оригінальності, неодмінно скористайтеся фотошпалерами, різні ілюстрації: моря, пейзажі, зоряне небо, рослини, транспорт, види улюблених міст і пам’яток – усе це легко допоможе вам зробити оформлення будинку таким, про яке ви завжди мріяли.

Про автора

admin

Залиши коментарій