Дизайн інтерьера фото

Фотографії на стіні: 100 варіантів правильних і красивих розміщень

За авторством admin

Фотографії на стіні – розміщення при оформленні дизайну інтер’єру(100 ідей)

Цифрові технології давно у всьому нас оточують. Але іноді так приємно мати у будинку паперові фотографії. Зовсім необов’язково їх просто зберігати у фотоальбомі, який рідко діставатимуть для перегляду. Фото можна розвісити у всьому домі в різних місцях для нагадування про найприємніші моменти. Якщо у вас є бажання зробити красиву настінну галерею, то зробити це буде зовсім нескладно.

Оформлення стіни фотографіями – це ні в якому разі не відгомін минулого. Існує безліч цікавих интерьерних рішень для цього. Адже можна розвісити не просто фото у рамках, але і великі плакати або колажі.

Вибір місця

Старі уявлення про дизайн свідчили про те, що фото необхідно розміщувати над каміном, у вітальні, біля сходів або в спальні. Сучасні будинки і квартири з їх поліпшеними плануваннями мають величезний потенціал для прикраси приміщень фотографіями.

Зовсім не обов’язково у наш час наслідувати традиції. Наприклад, можна зробити колаж з фотографій в обідній зоні, щоб сім’я або гості могли милуватися їм за вечерею. Також, знімки розміщують в передпокої, коридорах, на кухні і у ванні.

Спершу необхідно визначитися з тим якими фотографіями ви хочете оформити стіну. Пейзажі, портрети або може бути загальні фото? У будь-якому разі, необхідно вибрати місце з достатнім простором.

Для надання фотографіям на стіні особливої виразності і оригінальності необхідно вдало підібрати освітлення. Ідеальний варіант – лампи LED. Можна також використати невеликі настінні бра, світло від яких буде спрямовано на фото.

Відтінок освітлення не має бути яскравим, щоб не перебивати враження від самих зображень. Якщо в приміщенні досить світла або ви не хочете окремо виділяти фото, то це зовсім не обов’язково.

Способи розміщення фотографій

Багато хто ставить питання: як саме повісити фотографії, щоб колаж виглядав доречно і привабливо? Фото може повісити без рамки, з рамкою або ж створити композицію своїми руками.

Хорошим варіантом буде готова композиція з декілька рамок. Дозволить заощадити час і уникнути зайвих отворів в стіні.

Для створення композиції своїми руками необхідно ретельно її продумати. Не забувайте про симетрію. Вона не дозволить порушити порядок в приміщенні. А асиметрична композиція надасть оригінальність інтер’єру.

Із зображеннями великих розмірів варто пам’ятати про центрування. У випадку з колажами, фото необхідно розміщувати в центрі, а якщо справа стосується одиничного зображення – слід відштовхуватися від меблювання приміщення і розташовувати подібне зображення комбінуючи з диваном, каміном або іншими великими елементами інтер’єру.

Для створення композиції з красивих фотографій на стіні самостійно є оригінальна ідея з компонуванням різних видів зображень : фото, плакатів і, наприклад, листівок.

Вибір стилю

Створити затишну домашню атмосферу допоможе композиція у вигляді генеалогічного дерева. Молодій сім’ї підійде рамка у вигляді великого романтичного серця.

У дитячій цікаво виглядатиме рамка у вигляді відомих персонажів мультфільмів, або улюбленої іграшки дитини. Чим индивидуальнее буде підхід до оформлення фотогалереї, тим унікальніше вона виглядатиме.

Для грамотного складання колажу рекомендується заздалегідь намалювати його на папері. Є безліч цікавих шаблонів для галереї, але можна, наслідуючи заклик творчого начала, намалювати унікальну схему. У випадку з коллажем слід пам’ятати про правило контрасту.

Застосування контрасту в оформленні галереї

  • Великі фото протиставляються маленьким.
  • Використайте правила центрування і розміщуйте великі кадри в центрі, а маленькі по сторонах.
  • Якщо в колажі є присутнім великий кадр, то він не повинен домінувати.
  • Чорно-білі знімки вигідно виглядатимуть з написами.
  • Якщо галерея велика і складається тільки з фотознімків, то може виглядати нудно.

Використання фотографії без рамок

Гірлянди – вибудовування в ряд декількох фотографій. Він підійде, якщо у вас є фотографії з Polaroid або Instagram. Вони мають бути маленькі і однакового розміру. Можна розташувати фотографії на мотузочку вертикальним або горизонтальним способом. Кріпляться фото на клей або прищіпками.

Пробкова дошка. Цей варіант останнім часом дуже популярний. Основна перевага – фотографії можна міняти. Ідеальним місцем стане дитяча кімната або кухня. Пробкову дошку можна цікаво обіграти в інтер’єрі кімнати.

Малювання рамок на стіні. Намальовані рамки обов’язково мають бути контрастні стіні. Краще використати одну колірну гамму. Такий вибір оформлення галереї дає необмежену кількість ідей. Також, на стіні можна написати цікаві вислови або цитати з власного життя.

Фотографії у рамках

Використання рамок для фотографій в оформленні галереї забезпечить її видимість і чіткий контур. Цей спосіб також можна по-різному використати в інтер’єрі і зробити його ненудним шляхом використання незвичайних форм рамок.

Мультирамка

Ще один відмінний варіант оформлення колажу. Мультирамка складається з рамок різних форм і розмірів. Підбирати такі варіанти слід виходячи з інтер’єру кімнати. Пам’ятайте, що галерея з фотографій – це окремий елемент в інтер’єрі і він вимагає особливої уваги в оформленні.

Фотогалерея повинна ідеально вписуватися в інтер’єр, щоб у гостей і близьких не виникало думці про те, що колаж тут зайвий.

Не кращий варіант розташовувати на стіні багато рамок для фотографій. Це обважнюватиме інтер’єр і згубить ту приємну атмосферу, яку створюють фото із спогадами.

Вище був описаний варіант з фото на нитці – так званою гірляндою. У випадку з рамками цей спосіб також актуальний, але не варто захоплюватися кількістю фото і пам’ятати про те, що рамки мають бути одного розміру.

Унікальним варіантом стануть рамки, зроблені своїми руками. Індивідуальний підхід з урахуванням особливостей інтер’єру і самого зображення допоможе створити незвичайний предмет інтер’єру.

Годинник з фотографіями

Ще одна цікава ідея, яка ще і має корисну функцію. Ідеально прикрасять вітальню або кухню. Їх можна придбати, а також винайти самому, адже це зовсім нескладно.

Цікавий формат галереї – рамка у формі будинку. Простий силует, зрозумілий навіть для дитини, допоможе створити цікавий колаж з сімейними знімками, який доречно повісити у вітальні або передпокої.

Як видно, є десятки способів оформити фотографіями свій дім. При виборі обов’язково варто добре подумати, чи підійде цей варіант в інтер’єр приміщення, чи не буде він виглядати недоречно, громіздко або позбавлене смаку.

Покладіться на свій смак, порадьтеся з рідними і створіть свою унікальну галерею, яка нагадуватиме про кращі моменти в житті.

Про автора

admin

Залиши коментарій