Дизайн інтерьера фото

Фен-шуй квартири – 70 фото основних принципів формування зон

За авторством admin

Фен-шуй квартири : правила облаштування основних зон і особливості дизайну(70 фото)

Будь-яка річ або житло має свою власну неповторну енергетику. Багато хто намагається облаштувати своє житло так, щоб усім членам сім’ї і гостям тут було комфортне. Допомогти в цьому може древнє вчення з Китаю – Фэн-шуй, якому вже більше 2-х тисяч років.

Назва, що складається з пари слів, переводиться як повітря-вода. Вчення свідчить, що за будь-яку сферу життєдіяльності людини відповідають певні зони, на них і ділиться житлоплоща. Правильно облаштувавши ту або іншу ділянку можливо добитися успіху в житті.

Є 9 зон фен шуй в квартирі, представлені на восьмикутнику Ба-Гуа у вигляді кар’єри, сім’ї, дітей, багатства, здоров’я, слави, любові, кар’єри і мудрості. По древній історії біля 2-х тис. років назад на берег вийшла велика черепаха, панцир якої був прикрашений божественним посланням у вигляді впорядковано розташованих по кругу триграм. Їх розшифрував мудрець по імені Фу Си. Ба-Гуа складається з восьми повернених в сторони світу триграм, а дев’ята розташована по центру.

Знаходимо зони

Щоб самостійно розмежувати в правильному порядку зони фэн-шуй у своєму житлі, слід обзавестися компасом, планом квартири і восьмикутною сіткою Ба-Гуа.

Першочергово за допомогою компаса визначається місце у будинку, де знаходиться північ. Це відправна точка. Відмітивши північ на плані поєднують його з триграмою Ба-Гуа, що відповідає за кар’єру, виклавши сітку на план, стає зрозумілим, де у будинку розташована конкретна зона.

Проте із-за сучасних нестандартних планувань не завжди план апартаментів вписується в сітку Ба-Гуа. Частенько деякі зони просто випадають. Гармонізувати відсутні ділянки можливо посиленням їх в найбільшій кімнаті – вітальні. Для цього кімната тим же методом ділитися на сектори так, щоб випавші зони були включені в сітку Ба-Гуа.

Після розмежування простору на зони можна приступати до активізації кожної окремої сфери.

Фэн-шуй правила

Фен-шуй квартири залежить не лише від грамотної активізації тієї або іншої ділянки, але і від притримування загальних правил.

Найважливіше правило – дотримання чистоти в кожному куточку житлоплощі. Вчення забороняє скоплювати і зберігати непотрібні речі, оскільки це сприяє накопиченню руйнівної енергетики.

Велика увага відводиться вікнам. Вони повинні зберігатися в чистоті. Через великі отвори сприятлива енергія “ци” добре проникає всередину. Наліт пилу і бруду на стеклах говорить про скупчення поганій енергії. Також неприпустимо захаращувати підвіконня великою кількістю квіткових кашпо.

Усі старі, поламані, непотрібні речі і техніка обов’язково викидаються з будинку, оскільки вони акумулюють негативну енергію. Це ж стосовно і аптечки, і дамської косметички.

Щоб хороший фен-шуй квартири був присутнім постійно, необхідно часто переміщати предмети в кімнатах. Тоді енергія “ци” зможе безперешкодно циркулювати в просторі. Для цього досить змінити розташування 27 будь-яких предметів у будинку, наприклад, поміняти місцями фоторамки або переважити картини.

Уся сантехніка обов’язково повинна працювати без нарікань, а ванне приміщення і санвузол залишатися ідеально чистими. А для залучення грошових потоків слід закривати кришку унітазу.

До сильного тяжіння позитивних енергетичних потоків сприяє яскраве освітлення. Тому уся квартира має бути добре освітлена, будь-які лампочки, що перегоріли, відразу ж викидаються.

Важливо грамотно розставити меблі в квартирі по фен-шуй. Для цього, знаючи зони Ба-Гуа, необхідно розташувати основні меблеві предмети по свої місцям.

Активація зон Ба-Гуа

Итак, щоб сприятливі енергетичні потоки змогли проникнути у будинок і почати благотворно впливати на життя домочадців, після розділення простору на окремі зони слід активувати кожну з них.

Кар’єра(північ) – активізувати її можна посиленим освітленням, розміщенням аксесуара “музика вітру”. Якщо є мета закріпити кар’єрні успіхи, то допоможуть в цьому розміщені в зоні картинки або фото-зображення із спокійною водою.

Підтримку успіху в кар’єрі зробить статуетка мудрої черепашки. Якщо націленість на кар’єрне просування, то розміщена тут будь-яка офісна атрибутика додатково наситить цю ділянку.

Знання і мудрість(північно-східний напрям) – ідеально розташувати тут кабінетне приміщення або бібліотеку. Усі розумові почини тут отримають успіх. Активізують ділянку будь-які речі, що відносяться до навчання. Заборонено розміщувати тут різальні предмети.

Подорожі(північний захід) – активізуючи цю ділянку, з’являються помічники у важких справах. Тут треба розміщувати статуетки божественних хранителів, фото наставників по духовних практиках. Вплинути на подорожі можливо, помістивши в зону фото місць для майбутніх поїздок, засобів пересування. Краще не залишати тут поламані речі.

Сім’я(схід) – елемент – дерево, цвет- зелень. Ця ділянка символізує близьких людей. Тут розміщують сімейні фото, види лісових пейзажів, рослин, горшочних кольорів і речі з деревини.

Категорично заборонено залишати тут предмети з металу, зображення померлих, гербарії і засушені квіти. А наявність гострих або таких, що колють предметів провокує додаткові сварки.

Діти і творчість(захід), колір – білосніжний. Краще розміщувати тут статуетки з бронзи у вигляді божественних захисників, дитячі малюночки і вироби, живі кімнатні рослини або вазон із справжніми квіточками. Неприпустимо наявність сухоцвіту.

Багатство(південно-східний напрям). Ділянка має пряму залежність з матеріальним добробутом. У цій зоні слід розташовувати будь-яку символіку грошей, предмети з коштовними каменями, посудина з водою з срібла.

Доречний акваріум, в якому живуть золоті рибки, або ж аксесуари у вигляді рибок червоного відтінку. Підійде і мініатюрний фонтанчик, грошове дерево в горщику.

Слава(південь) – відповідає за громадське положення. У цю зону слід перемістити усі наявні нагороди і дипломи, статуетки у вигляді не хижих пташок, головне, щоб вони були виконані не з деревини.

Любов, брак(південно-західна частина). Обов’язково слід розташувати тут зображення з коханим. Характерними для цієї ділянки є парні предмети у вигляді уточек-мандаринок, голубів, метеликів. Тут же треба зберігати еротичну атрибутику і літературу. Заборонено вносити сюди фото з самотніми сумними людьми, виткі рослини.

Здоров’я(центр) колір – лимонний або апельсиново-помаранчевий. Сюди слід поставити горщик із землею, предмети з деревини. Прикрасять зону зображення пейзажів з водою, природні картини. Символічні предмети у вигляді соснової або бамбукової гілочки, фігурки журавля або оленя тільки допоможуть активізувати цю ділянку.

Фэн-шуй однушки

Оформити однокімнатну квартиру по фен-шуй, навіть незважаючи на її невелику площу, все ж можливо. Для цього слід звільнити простір від непотрібних і габаритних речей, щоб “ци” енергія змогла вільно циркулювати.

Використовуючи восьмикутник Ба-Гуа, треба розмежувати зони, після чого також активізувати кожну, розмістивши необхідну атрибутику.

Фото дизайну невеликої квартири по фен-шуй показують, що будь-яке приміщення може бути і красивим і енергетично позитивно зарядженим, якщо наслідувати прості рекомендації і ради.

Про автора

admin

Залиши коментарій