Дизайн інтерьера фото

Елітні квартири: 140 фото особливостей інтер’єру і стилі дизайну

За авторством admin

Елітні квартири – визначення класу, вибір дизайну і планування(140 фото-ідей)

Ринок пропозицій подібної нерухомості ніколи не пустіє. І не дивно, величезна кількість багатих і знаменитих прагнуть виділитися із загальної маси. За допомогою ексклюзивних речей це зробити не важко.

Будинок і квартири обставляються для таких людей з величезною увагою, по індивідуальних проектах, з частинками унікальних дизайнерських витворів мистецтва. Не забуватимемо, що дорогі речі іменитих дизайнерів – вклад, який не знеціниться в плині часу.

Мало хто вірить в обгрунтовану вартість такій нерухомості, між тим ціна складається з цілком конкретних показників. Не даремно ж продаж елітних квартир прибутковий бізнес. Цілком очевидним є те, що квартира повинна розташовуватися в хорошому районі, мати легку доступність в транспортному плані(розв’язки, парковки, метро, близькість до центру міста, наявність розважальної структури).

Інфраструктура має не менше значення – лікарні, школи, дитячі сади це важливо для будь-якої сім’ї. Враховується поверховість забудови, щільність, інсоляція приміщень, матеріали з яких виконаний будинок, екологічність і естетика. Сама квартира, повинна відповідати вимогам практичності і безпеки.

Якість матеріалів, з яких виконані комунікації, чорнова обробка, горючість і токсичність впливають на вибір в таких питаннях. І звичайно, саме приміщення – його планування, дизайн проект, якість виконання. Нерідко ім’я дизайнера складає 1/5 вартостей житла, оскільки знамениті творці інтер’єру використовують у своїй роботі тільки висококласні марки меблів, освітлювальних приладів, шпалер, тканин і інших матеріалів.

Втім, якщо підходити до вибору такої нерухомості з розумом, то і продаж елітної квартири не стане проблемою в майбутньому. Потому як більшість дизайнерських предметів меблів і обстановки дуже повільно падають у вартості.

Як вибрати дизайнера?

Самим практичним рішенням буде вибрати фахівця виходячи з його портфоліо і відгуків. Не секрет, що дизайнери такого масштабу працюють із замовниками іноді по декілька років і ви завжди зможете подивитися результат його виконаних і поточних проектів.

Виконавець з хорошими рекомендаціями із задоволенням проведе вас на свої об’єкти, що ще знаходяться в процесі втілення. Приділіть особливу увагу якості матеріалів і манері спілкування дизайнера, адже ви будите вимушені добре розуміти один одного для досягнення бажаного результату.

Крім того, вибраному фахівцеві треба бути освіченим в конструктивних питаннях, мати інженерну, технічну і економічну грамотність. Ці якості важливі і при створенні елітного дизайну в квартирі з нуля, так і при переплануванні вже купленої квартири.

Найбільш затребувані стилі дизайну елітних квартир

Після вибору фахівця або компанії, можна подумати про стиль простору, в якому ви хочете влаштуватися. Це питання актуальне як при купівлі готової квартири в елітному будинку, так і тим, хто збирається сам створювати дизайн проект під керівництвом интерьерного гуру.

Французька класика

Перший і найбільш практичний варіант рішення простору – класика. Найпопулярніший і затребуваний варіант елітних квартир. Фото в інтернет просторі пропагують саме такі квартири, тому як вони найефектніші, відразу видно дорожнеча і елітарність вибраної нерухомості.

Як правило, такі інтер’єри відрізняються молочно-бежевими тонами, світлими просторами, геометричним паркетом у французом стилі, теплим світлом освітлювальних приладів, відзеркалювальними поверхнями(плитки, дзеркала, хромовані деталі). Цей елегантний простір з множиною деталей.

Стиль Англії

Наступним за популярністю йде англійська класика. Це удома затишніші за колірною гамою -беж і усі відтінки натурального дерева, шотландська клітина, великі бібліотеки, справжні каміни, мабуть, ці асоціації викликає такий інтер’єр.

Англійський стиль вибирають ті, хто цінує затишок і аристократизм. Тут акцентуються природні мотиви і чіткі геометричние лінії. Поєднуємо дерев’яні панелі з шпалерами в смужку і консервативними меблями або шпалери з природними мотивами і гобеленові портьєри з креслами-капющонами з оксамиту.

Простір для фантазії великий. Головне щоб така атмосфера була лаконічною, і не давила на мешканців відчуттям що вони живуть при дворі англійської королеви.

Сімейний інтер’єр або сучасна класика

Це найбільш практичний вибір для молодих мешканців елітного житла. Тут все просто – матеріали, кольори, планування – говорять про якість і індивідуальність, а форми, механізми, модульність наводять нас на сучасний лад.

До того ж модернізація таких дизайн-проектов найбільш лаконічна. Досить ввести новий колір або фактуру, щоб змінити характер і призначення обридлої кімнати. Використовуються в основному натуральні кольори і матеріали, сюди більше всього підходить епітет – ач стиль.

Сімейний інтер’єр обтяжує до сіро-бежевої гамми, високої функціональності і безпеки, чудово підходить для багаторівневих житлових просторів.

Тільки такий дизайн вигідно підкреслить наявність другого світла або акцентних сходів в інтер’єрі. Втім, цей стиль вибирають дизайнери і для елітних готелів, готелів і інших апартаментів.

Брутальний, чоловічий стиль або стиль лофт

Тут панує фактура і усі відтінки сірого. Покликаний такий інтер’єр підкреслювати мужність, аскетичність і новизну. Стандартні, перевірені рішення і функціонал з не стандартних матеріалів або локацій.

Безперечний плюс цього стилю – чіткість, конструктивність. Дуже грамотне зонування призводить до відчуття затишного простору, незважаючи на велику кількість чорного мармуру, сірої мішковини, безлічі хромованих і металевих деталей. Його гущавині вибирають люди з сильним характером, прагматичним поглядом на життя.

Самий дизайнерський стиль в елітному оформленні. У такій атмосфері дійсно можна розгулятися і утілити найнесподіваніші рішення і сміливі бажання.

Незважаючи на специфіку до якої обтяжує цей напрям, саме в нім можна поєднувати і геометрію і рослинні мотиви і нескромну розкіш.

Тут ви знайдете і справжнє дерево і позолочену кахельну плитку і гвинтові сходи інкрустовані каменем. Саме у такому місці найбільш доречні шкіра, бронза, перламутр. Вибираючи интерьерний проект в стилі арт-деко, ви задовольните найвимогливіші побажання.

Планування і перепланування елітної квартир

До такого способу зміни житлового простору прибігають ще на стадії проектування. Щоб диференціювати свій дім із загального числа елітних квартир, можна змінити призначення кімнат або об’єднати пару суміжних просторів, або ж влаштувати округлу скляну стіну замість стандартної. Головне робити це грамотно.

Ось декілька способів:

  • Зонування за допомогою матеріалів, а не стін.
  • Створюємо загальний простір.
  • Введення в проект незвичайних геометричних перегородок або з нестандартних матеріалів, замість наявних.
  • Об’єднання декількох кімнат в одну, за функціональною ознакою.
  • Часто виграшно виглядають введення ванної в простір спальні, або коморі в їдальню.

Особливості інтер’єру

На закінчення можна сказати, що вибір елітної нерухомості не просте питання. Обиватель насилу розбереться в італійських назвах освітлювальних приладів, німецьких тканинах і безлічі інших маркерів дорожнечі квартири.

Але все таки упізнати такий предмет власності легко, його відрізняє: оригінальність, якість, стиль, повага до предметів обстановки і мешканців, функціональність.

Не варто забувати, що створення елітного ремонту в квартирі коштує великої праці, сил і часу.

Про автора

admin

Залиши коментарій