Дизайн інтерьера фото

Дизайн трикімнатної квартири : творчий підхід і загальний стиль(120 фото)

За авторством admin

Дизайн трикімнатної квартири – 120 фото ідей стильного інтер’єру для квартир і будинків

Трикімнатні апартаменти можна вважати досить просторими, щоб утілити на них усі дизайнерські задумки. Тут можливо використати як стандартні прийоми по оформленню і облаштуванню житла, так і абсолютно креативні і неординарні задуми.

Для розробки дизайн-проекта трикімнатної квартири знадобитися немало часу і зусиль, адже це належить обробити немало квадратних метрів, а досягти необхідно максимально комфортного, функціонального і стильного результату.

Перше, на що слід звертати увагу при складанні проекту – ця кількість людей, що мешкають на території, і їх особливості і побажання. Так, якщо в троячці мешкає одна людина, то доцільно зробити з квартири функціональну територію, розташувавши тут кабінет, спальну і гостьову кімнати, кухню і, можливо, навіть невеликий спорт-зал.

А ось для сім’ї з декількома дітьми трикімнатну квартиру хрущовку із сто процентною вірогідністю доведеться переплановувати, щоб усім було зручне і комфортне існувати разом.

Перепланировочние маніпуляції

Перепланування трикімнатної квартири це завжди відповідальний і дуже непростий процес. Тут важливо не лише продумати і грамотно переобустроить житловий простір, але і зробити це правильно з технічної точки зору.

Стандартне планування трикімнатної квартири виглядає трохи “комірчастий”, тобто кімнат багато, але усі вони мають невеликі площі, а простінки, що розділяють їх, крадуть корисний простір.

У таких випадках перепланировочние роботи можуть проводитися по трьох напрямах, залежно від того, перегородка між якими кімнатами віддалятиметься.

Простінок між туалетом і ванною кімнатою – звільняється багато корисного простору, а почуття тиску під час знаходження в об’єднаному приміщенні зникає.

Видаливши простінок між вітальнею і коридором, вдасться створити великий багатофункціональний простір, в якому можливо розмістити усі необхідні речі, проводити прийоми гостей або відпочивати усією сім’єю.

Дуже зручний і практичний варіант – прибрати простінок між гостиним і кухонним приміщеннями. Зрештою вийде велика кухня-студія, яка при правильному зонуванні буде дуже зручною.

Розділити одну територію, що вийшла, на функціональні ділянки можна декількома способами. Найпростіший варіант – покрити підлогову поверхню різними матеріалами. Так в робочо-кухонній зоні стелится керамічна плитка, за якою легко доглядати і вона практична, а гостьова ділянка покривається ламинатними панелями.

Також можна помістити гостьову зону на подіум, який служитиме межею. Або ж розділити території предметами меблевого інтер’єру, наприклад, барной стойкою.

При зносі будь-якої наявної перегородки слід заглянути в план трикімнатної квартири, щоб переконатися в тому, що вона не є такою, що несе. Інакше, при видаленні простінка, що несе, можна піддати аварійній ситуації усю багатоквартирну будову. До того ж штрафи за знос таких стін мають переконливі грошові еквіваленти.

Стилістика “троячки”

Сучасна 3х кімнатна квартира може мати абсолютно різний дизайн, виходячи з вибраного стильового напряму. Тут ніяких обмежень немає, оскільки достатні квадратні метри дозволяють органічно вписати в житловий простір будь-яку дизайнерську і стильову концепції.

Серед найпопулярніших стильових напрямів, які вибираються для дизайнерського оформлення трикімнатних апартаментів, виділяють наступні.

Ця стилістика приймає використання пластикові матеріали для обробки, гіпсокартон. На стіни можна поклеїти види шпалер, що миються, або нанести декоративну штукатурку у світлих відтінках.

В якості підлогового матеріалу використовують ламинатние панелі. Стелі оформляють навісними.

Напрям має на увазі використання натуральної обробки. Тут органічно виглядають кам’яна кладка, деревні панелі, шпалери нейтральних кольорів.

На підлогу укладають паркетну дошку, а стельова поверхня оформляється по-простому одноуровнево. Ванна кімната облицьовувалася великими керамічними елементами.

Хай-тек стилістика часто вибирається для дизайн-оформления “троячки” і це видно на фото дизайну трикімнатної квартири. Цей дуже сучасний і практичний напрям, який дозволяє зробити квартиру не лише стильною, але і функціональною.

Тут доречні багаторівневі стельові конструкції з незвичайним підсвічуванням. У обробці застосовується камінь, пластик, множина дзеркальних і металево поверхонь. Саме цей стиль допускає використати хромовані елементи в дизайні. Шпалери вибираються їх яскравої колірної палітри. Також актуальні панелі з благородної деревини.

Якщо використати для обробки свого житла натуральні дерев’яні матеріали немає, то сьогодні сучасні технології дозволяють замінити їх на вироби з ДСП або МДФ, які оброблені шпоною або ламинатним полотном. При цьому естетика анітрохи не постраждає.

Важлива умова дизайнерського оформлення – витримувати прийоми вибраної стилістики в усіх кімнатах квартири.

Окрім якісних матеріалів для обробки в дизайні трикімнатної квартири належну увагу слід приділяти декору і аксесуарам.

Дуже важливу роль у будь-якому житловому просторі грають штори. Виходячи їх вибраній стилістичній концепції, віконні отвори обов’язково слід прикрасити фіранками. Це можуть бути багатошарові композиції з благородних тканин, відповідні для більше класичних напрямів. Або ж зручні жалюзі для сучасних напрямів.

А ось легкі прозорі полотна або фіранки з ненав’язливим квітковим візерунком підійдуть для романтичних або прованських дизайнів.

Також варто грамотно підібрати освітлення, яке здатне ділити простір на зони і виграшно підкреслювати готельні деталі. Центральну стельову люстру можна доповнювати вбудованими світильниками, а ультрамодні стилі наполягають на багаторівневому підсвічуванні з використанням світлодіодних стрічок.

Доповнюють дизайн настінні або настільні світильники, підлогові торшери.

Окремий самостійний елемент в дизайні це килим. Він може бути підібраний під основну палітру відтінків в обробці, а може стати яскравою акцентною плямою в усій концепції дизайну.

Додатковою прикрасою служитимуть картини і панно на стінах, вазони або кімнатні горщики з живими насадженнями, різні тематичние статуэточки і інші приємні декор-элементи.

Про автора

admin

Залиши коментарій