Дизайн інтерьера фото

Дизайн шпалер 2017 року – трендові і популярні ідеї цього року(145 фото)

За авторством admin

Дизайн шпалер 2017 року: 145 фото новинок в інтер’єрах сучасних кімнат і приміщень

Давно пройшли ті часи, коли фарбування стін робилося лише в практичних цілях, тобто для того, щоб захистити поверхню будівельного матеріалу, сучасна різноманітність якого привела до нового попиту суспільства, що полягає в естетичному задоволенні.

Сьогодні існує велика кількість стилів і дизайнів, і нинішній рік не став виключенням в появі нових. Шпалери 2017 року не лише відповідають високим вимогам якості, але і здатні стати прикрасою будь-якого інтер’єру.

Стилі “Хай-тек” і “Мінімалізм” тепер не в моді. Новий хіт сезону – ретро і повернення до вишуканих візерунків і різноманітних орнаментів. Також для справжнього року актуально наступне:

  • відсутність абстракції і перенасичення кольором – тільки стриманість і чіткість малюнка;
  • модними вважаються відтінки постільних тонів, що надають дизайну легкість і легкість;
  • mainstream цього року – контрастні рішення: чорно-білі малюнки, які можна різноманітити вставками яскравих кричущих кольорів(синій, фіолетовий, жовтий і т. д.);
  • новий напрям – створення атмосфери гармонії з природою: зелені тони і візерунки, фотошпалери з пейзажем, штучні “природні” матеріали: бамбук, дерево, камінь;
  • застосування фотографічних, глянсових матеріалів, а також шпалер з 3D ефектом.

Підводячи підсумок, можна сказати, що в моду увійшли яскраві витончені візерунки і орнамент, включаючи етнічний. Важливий пункт – вони не мають бути розпливчатими, оскільки нова вимога стилю – чіткість малюнка.

Треба відмітити, що в новинки шпалер входять такі цікаві відтінки, як персиковий, бірюзовий, оливковий, золотий та ін. Дизайнери радять не страшитися експериментів з фоном і використати в інтер’єрі відразу декілька фарб. Головне – не забувати про гармонійність кожного елементу у поєднанні з іншими.

У моді і геометричні фігури, які можна комбінувати. Для приміщень з невеликою площею добре підійдуть шпалери з довгастим орнаментом, який візуально розширить простір.

Загальні стани

Виникнення нових тенденцій у сфері настінних покриттів завжди обумовлене текстильними новинками. Тому фахівці радять ознайомитися з ними перш, ніж підбирати шпалери для ремонту. Як вже було сказано, в моду повернулися візерунки і квіткові композиції, вплив яких настільки сильний, що їх стали комбінувати із стилями “Хай-тек” і “Мінімалізм”.

Яскраві відтінки з насиченими принтами можна використати для зонування кімнати так само як і фотошпалери. Яскраві візерунчасті матеріали відмінно виглядатимуть на фоні простими у виконанні меблів, і обстановки в цілому, нейтральних тонів. Прекрасним рішенням стане поєднання теплих пастельних відтінків і кричущих кольорів.

Шпалери для вітальні рекомендують вибирати з таких старовинних витончених стилів, як класичний, “Прованс” і “Ретро”, які припускають велику кількість яскравих квіткових візерунків і орнаменту. В цілях ділення приміщення на частини або щоб уникнути перенасичення малюнком можна комбінувати строкаті шпалери з однотонними – це практичний і вдалий в справжньому сезоні хід.

Модним також стане поєднання кольорів і геометричних фігур :

  • дрібний малюнок і прямі вертикальні смуги;
  • ромби і хвилі
  • пейзажні фотошпалери і “міський” орнамент.

Не рекомендується обклеювати усю площу вітальні матеріалом з великим малюнком, це виглядатиме негарно і зорово скоротить простір.

В якості основного тону краще зупинитися на якому-небудь пастельному відтінку. Дизайн шпалер в залі можна “підтримати”, повторивши певні кольори в предметах інтер’єру.

Декоративні панелі і плитка поступаються місцем світлим шпалерам(допускається великий малюнок), здатних візуально розширити місце. Меблі радять придбавати лаконічну і компактну. Також стало популярним обклеювати одну(вільну) стіну кухні фотошпалерами і чорно-білими рулонами.

Справжнім хітом року вважається оформлення цієї зони у відтінках білого, коричневого і сірого кольорів, а також комбінація матеріалів різних текстур : шпалери(чи фарба) і дерево, наприклад.

У справжньому році в оформленні спальної зони радять використати матеріали з неяскравим приглушеним орнаментом або візерунком. Таким же відмінним рішенням стане і застосування флористичних композицій, що стали модними в 2017.

Стало можливим і застосування темних кольорів, при цьому, не розбавлених світлими тонами. Головне в даному випадку – розвинена система освітлення.

Допускаються поєднання контрастних кольорів, наприклад, фіолетового і салатового, але відтінки при цьому не мають бути яскравими.

Висновок

Нові тенденції цього року мають прямо протилежні напрями популярним ще нещодавно “Хай-тек” і “Мінімалізм”. У моду повернулися витончені візерунки і квіти, багатий орнамент, популярними стали флористичні мотиви і геометричні фігури.

Актуальний контраст – поєднання не поєднуваних кольорів, а також синтез однотонних матеріалів із строкатими і яскравими. Малюнок має бути чітким, абстракція більше не грає провідної ролі.

Як і раніше утримують домінуючу позицію пастельні тони, що часто виступають основними. Нижче представлені фото новинок в інтер’єрі 2017 року.

Про автора

admin

Залиши коментарій