Дизайн інтерьера фото

Дизайн шпалер – 112 фото комбінацій і сучасних ідей цього року

За авторством admin

Дизайн шпалер : кращі сучасні новинки і ідеї для стильних інтер’єрів(112 фото)

Люди від початку існування схильні до прикраси місця свого постійного перебування. Першим притулком людства вважаються печери. Вони часто розмальовувалися наскальними малюнками. З часом ця творчість виходила все якісніше і надійніше. Багато що збереглося до нашого часу.

Проте сюжет був одноманітним – охота і війна. Часто доводилося міняти місця проживання, а прикрасу не можна було забрати з собою. Древні люди розв’язали цю проблему за допомогою перенесення його на шкіряні, тканинні або паперові носії.

У наш час з’явилися шпалери, що дозволяють створювати унікальну атмосферу. Виробники навчилися створювати сучасний дизайн шпалер на основі будь-якого стилю. Ми простежили еволюцію цього виду дизайну і тепер з вами усвідомили його значущість, що вважається важливою від початку часів.

Які бувають шпалери?

Сучасні виробники створили види шпалер, відповідні для будь-яких цілей. Вони виділяються малюнками, фактурою, обробкою. Будь-який з сезонів характеризується появою нового тренду.

Виконавши умілу комбінацію шпалер можна впоратися з рядом важливих завдань. Вони дозволяють проводити розумне зонування простору кімнати, приховувати негарні місця стін, візуально подовжувати або зменшувати площу кімнати, освітлюючи або затемняючи її територію.

Шпалери набули популярності по усій планеті – українціви вважаються світовими лідерами з кількості їх використання в обробному процесі жител.

З текстурою

Відрізняється волокнистим покриттям. Таке покриття використовується для його видів: стеклообоев і флізелінових варіантів. Ще шпалери на основі текстури продаються з порами, бувають зернистими, пузирчастими і разом з натуральними змішувачами. Відрізняються рельєфними поверхнями у вигляді принтов з шорстким покриттям.

Зазвичай за допомогою такого підходу складно підкреслити об’ємність нанесених зображень. За допомогою їх вигідно акцентувати увагу на дизайні шпалер в квартирі за рахунок умілого використання контрастних кольорів.

Вони відрізняються не стандартним зовнішнім оформлення, що відбувається із-за їх особливих форм і властивостей поверхні.

Флизелиновие

Вони відносяться до сучасного вигляду покриття для стін. Дизайнери, згадуючи новинки дизайну шпалер, частіше за інших говорять про них. Виріб створюється за допомогою нетканого виду матеріалу – це флізелін, що формується волокнами целюлози і текстилю.

Полімер дозволяє сполучати волокна разом і утворювати шпалери що зберігають розмір у вологому середовищі. Цим вони привабливіші за винилинових види виробів. Відрізняються екологічною чистотою, звукоізоляцією і зносостійкістю.

Дивовижні рельєфні малюнки, вживані на їх поверхнях, привабливо переливаються на інтенсивності променів сонця, що змінюється. Їх зручно клеїти на будь-які поверхні. Деякі з видів можна забарвлювати після нанесення. Вони пропускають повітря і дуже міцні.

Текстильні

Бувають на основі тканини або флізелінових, паперових поверхнях. Відрізняються відмінною звуковою і тепловою ізоляцією, здатні пропускати повітря. Надійно захищені від сонячних променів і не псуються під їх дією.

Можна замовити безшовні модифікації з їх допомогою обклеюються приміщення без стиків. З їх допомогою легко створити унікальний дизайн комбінованих шпалер для будь-яких приміщень. Дизайнери навчилися сполучати виріб з іншими видами в цілях формування неповторної атмосфери кімнати.

Вони універсальні і цим безглуздо не користуватися.Але відрізняються трудомістким процесом наклеювання, дорогою ціною. Це наводить на думку, що роботу з ними варто довірити професіоналові.

Найчастіше їх використовують для формування імітації оббивки стін за допомогою дорогих видів тканин. Це затребувано в дизайні робочих кабінетів, вітальнях і спальнях. З їх допомогою можна знайти відповідь на будь-який смак хазяїна приміщення. Такі шпалери допомагають впоратися з будь-якими завданнями.

Металізовані

Виготовляються за допомогою пористого паперу, на який наносять щонайтонший шар фольги із застосуванням алюмінію. Верхня частина покрита гнучким видом фарби, що не має властивостей провідності електричного струму.

На шарах фарби можна формувати малюнки, тиснення, що мають характеристики корисні для дизайну. Цей виріб в першу чергу застосовується для захисту від електромагнітних полів, створених за межами приміщення. Тепер виріб наділили декоративними властивостями. І воно стало повноцінною частиною будь-якого інтер’єру.

Що ви чули про стеклообоях?

Їх створюють із скловолокна для покриття стін. Для цього виробники спираються на природні компоненти: вапно, пісок кварцу, соду, доламає. Процес виготовлення проходить за допомогою високих температур.

Волокна формують пряжу, з неї утворюється скловолокно. Відрізняються міцністю, стійкістю до вогню і екологічною чистотою. Місця застосування різні: офісні приміщення, виробничі потужності. Служать десятки років. Можна забарвлювати фарбою після установки.

Фотошпалери знову в тренді

Цей вид давно відомий. Такі шпалери допомагають перенести зображення на зручний носій для покриття стіни. Бувають з паперовими, винилиновими, флізеліновими і іншими основами.

Дизайнери, говорячи про майбутніх тенденція моди, вважають їх одними з лідерів. Зображення на них наносяться плоттером або офісною печаткою. Ми зібрали для вас фото дизайну шпалер на основі цього стилю, що підходять під будь-які цілі.

Утворюються сумішшю бавовняних, целюлозних волокон з барвниками і спеціальним клеєм. Це розмішується на воді і вирушає на стіни з урахуванням інструкції. Вони створюють антисептичне покриття і не горять. Зручні для покриття стін офісних або житлових кімнат.

З їх допомогою можна створити будь-який дизайн під усі стилі, що дуже подобається майстрам, що мають навички роботи з цим складним видом шпалер.

Рада: Дизайнери навчилися вставляти шпалери в різні стилі. Але варто виділити два головні прийоми для використання їх в процесі формування відповідної обробки приміщення.

Перший – їм відводиться провідна роль в інтер’єрі. Інші його елементи лише доповнюють їх властивості. Другий – з їх допомогою створюється акцентування на якійсь із зон приміщення. Важливо зберігати почуття міри, і уникати перекреслювання іншого дизайну їх яскравими якостями.

Які зміни в моді на шпалери чекати в 2018 році?

Тенденції моди міняються впродовж року і про це знають усі. Зараз розбиратимемося якими будуть вони – шпалери 2018 року! На що необхідно звертати увагу при їх виборі наступного року? Що в них з’явилося нового? Такі моменти виділили фахівці:

  • Однотонні види шпалер збережуть популярність. Рекомендується використати різний колір для кожної кімнати, що може стати хітом усього сезону;
  • Комбінації шпалер набудуть повсеместность. Фахівці відмітили, що власники жител частіше бажають бачити композиції з різних видів полотен. Цей підхід допомагає розділяти житло на типові зони, створюючи дивовижну виразність
  • Розвиток шпалер на основі принтов отримає нові обороти. Вони допомагають формувати виразність і свіжість.
  • Полотна із застосуванням широкого об’єму набудуть нових покупців в 2018 році, оскільки на них помітні менше стиків.

Які матеріали будуть в тренді в 2018 році?

Полотна давно навчилися виготовляти з численних типів матеріалів. Хазяї можуть підбирати вироби орієнтуючись на якість і ціну. Була ера паперових шпалер, але вона вже пройшла. Тепер лідируючі позиції в році, що настає, віддаються таким матеріалам:

Вироби з вініліну. Якщо ви шукайте шпалери в зал, тоді варто придивитися саме до них. Виділяються міцністю, великим терміном експлуатації і високою ціною. Поверхню виробу дозволяється мити чистячими засобами.

Флізелін. Про нього вже багато сказано. І в 2018 році очікується продовження еволюційного розвитку цього дивовижного матеріалу. Він відрізняється рядом приємних характеристик. Процес наклеювання дуже полегшений – клей наноситься на поверхню стіни, а не на шпалери. Це допомагає уникати можливість розриву полотна.

Рідкі модифікації зможуть дістати нових шанувальників. Цьому посприяє їх універсальність і безмежні можливості. Вони наносяться на стіну майже як фарбування, що призводить до відсутності швів. Але цей процес зажадає спеціальних навичок.

Текстильні модифікації збережуть свою популярність. Дизайнери припускають, що це продовжитися не довго і їм доведеться піти з ринку, оскільки вони не терплять вологе прибирання. Цей мінус приведе до програшу конкуренції з іншими видами. Ми зібрали для вас фото дизайну шпалер, що підходять під будь-які цілі.

Про автора

admin

Залиши коментарій