Дизайн інтерьера фото

Дизайн-проект квартири : 135 фото прикладів оформлення інтер’єру

За авторством admin

Дизайн-проект квартири – розробка своїми силами і ради від професіоналів(135 фото)

Якщо затівається ремонт квартири, починати його слід із створення проекту. Користь попереднього оформленого дизайн-проекта велика – він дозволяє врахувати достоїнства і недоліки майбутнього інтер’єру завчасно. Завдяки чому можна буде уникнути зайвих витрат на перероблення, заощадити час.

Детальний дизайн-проект містить усі нюанси ремонту : від того, яке підлогове покриття вибрати в спальні до питання про модель люстри у вітальні. Таким чином з’являється можливість внести усі необхідні зміни в процес ремонту до його початку.

Самостійне проектування

Щоб якісно спроектувати облаштування квартири, необхідно ретельно продумати безліч нюансів. Можна звернутися до професіоналів, які за визначену, як правило, велику суму зроблять якісну роботу.

Можливий варіант спробувати зробити все самостійно, відповідально підійшовши до кожного етапу проектування і наслідуючи певні правила.

В першу чергу необхідно зробити точні виміри ремонтованого приміщення, враховуючи довжину і висоту усіх стін, усі нерівності на їх поверхні. З віконних і дверних отворів також знімаються виміри.

У схему вносяться місця розташування вимикачів і розеток, входи і виходи усіх труб. Безпосередньо до створення дизайн-проекта переходять після збору усієї інформації відносно приміщення.

Накреслити план квартири можна вручну за допомогою лінійки і олівця, або скористатися спеціальними програмами на комп’ютері у разі хорошого знайомства з ними. Виконуючи роботу першим способом, треба підібрати відповідний масштаб, наприклад, коли 1 см на схемі відповідатиме 1 м квартири.

Упродовж усього процесу креслення слід звірятися із зафіксованими на попередньому кроці розмірами, намагаючись не припускатися похибок. Коли схема накидана, стануть явними плюси і мінуси наявного планування.

За етапом креслення йде ще цікавіша частина – вибір обробних матеріалів, меблів, сантехніки. Щоб визначитися з розташуванням меблів, спланувати її розставляння, необхідно знати її габаритні розміри.

З дотриманням масштабу, на схему вносяться усі меблі, сантехніка, а також при необхідності розводка труб і проводки. У процесі можуть виникнути невідповідності, знадобиться перестановка того або іншого об’єкту. Саме на це завдання і спрямований дизайн-проект, оскільки дозволяє побачити проблеми ще до початку ремонтних робіт.

Розставляння меблів планують в декількох варіантах, це допомагає вибрати найкраще розташування предметів в кімнаті.

На завершальному етапі підбираються обробні матеріали. Якщо ви збираєтеся зробити дизайн самостійно, то паралельно з розробкою концепту варто скласти кошторис із зразковою кількістю передбачуваного матеріалу і його вартістю.

На плані необхідно вказати, де ви поклеїте шпалери, а де буде плитка, в який колір буде пофарбована кожна зона, з чого буде зроблена пола. У кошторис ці дані заносяться в цифрах.

Не варто забувати про підготовчі і витратні матеріали, їх вартість і кількість також мають бути враховані.

Створення дизайн-проекта квартири онлайн

З приходом сучасних технологій, що помітно спростили життя людей, з’явилася можливість замінити ручну роботу з підготовки проектів програмної, коли плани приміщення розкреслюються комп’ютером. Найпростіший варіант тут – скористатися онлайн-планувальником, яких в мережі величезна множина. Проте без попередніх вимірів квартири обійтися не вийде.

Плюсом програм є наявність закладених в них типових габаритів меблів, сантехніки, розеток і вимикачів. Таким чином, економлячи свій час і сили, можна розташувати усі предмети інтер’єру квартири на своїх місцях.

Ще однією особливістю онлайн-планувальника являється можливість подивитися на результати майбутнього ремонту до його проведення. Пам’ятаючи про практичність і використовуючи різні колірні рішення, можна підготувати оригінальний і цікавий дизайн-проект.

Нюанси проектування квартир різного типу

Особливість будь-якого сучасного проекту однокімнатної квартири полягає в тому, що він опрацьовує не лише житлову зону. Стильове рішення кімнати доповнюється оформленням прихожої, ванної кімнати і кухні, утворюючи разом цілісний простір.

Мінімум зайвого на маленькій площі і раціоналізм – ось, що відрізняє професійний дизайн-проект. Тому завдання будь-якого дизайнера полягає у збільшенні корисної площі. Вирішується вона шляхом перепланування, яке здатне підкреслити масу достоїнств будь-якої однокімнатної квартири і може позбавити від недоліків.

Комфортне і затишне житло стане реальністю, якщо інтер’єр буде гармонійний і продуманий. Згідно із статистикою, проект двокімнатної квартири є сьогодні одним з найпопулярніших замовлень у дизайнерів.

Причини, спонукаючі людей шукати нові варіанти планування, різні: виникає, наприклад, необхідність облаштувати робочий кабінет для одного з членів сім’ї, або розділити між дітьми і дорослими наявний простір. У будь-якому разі, створення проекту має на увазі ряд певних кроків.

Спочатку необхідно визначити, які саме цілі переслідуються: надбання тихого затишного гніздечка або багатофункціонального простору. Можливі і інші варіанти для двокімнатної квартири:

  • просторове приміщення, призначене одній людині;
  • житлова площа для сімейної пари;
  • житлова площа для великої сім’ї.

Від того, яка стоїть завдання, багато в чому залежатиме сам проект.

У разі великої площі квартири перегородки можна зробити з гіпсокартону, для маленької оптимальним використовуватиме матове скло або пластикову розсувну перегородку.

Коли квартира гранично обмежена по площі, можливий варіант збільшення за рахунок лоджії або балкона. Ретельне утеплення, проведене зовні балкона, – і робочий кабінет готовий.

Облаштування квартири-студії переслідує просту мету – економію простору за рахунок об’єднання різних по своїх функціях зон. Житло стає стильним і сучасним, тому проекти квартири-студії користуються великою популярністю у архітекторів і дизайнерів.

Проектування квартири під студію дозволяє набути хорошого дизайнерського досвіду в плані комбінації стилів в одному просторі. Проблема недостатності корисної площі вирішується завдяки демонтажу перегородок і стін(якщо вони не є такими, що несуть).

Відкрите планування – чудовий варіант для життя холостяка або невеликої сім’ї без дітей. Така квартира ідеально підходить для вечірок. Відсутність коридорів і дверей скорочує шлях від зони відпочинку до зони приготування їжі.

Крім того, відкритий простір при правильному плануванні і розташуванні, приміром, звукової апаратури, дозволить досягти в квартирі ідеальної акустики. А це відмінне рішення для меломанів або любителів домашніх кінотеатрів.

Ремонт закінчений, і квартира з новим плануванням стала втіленням давньої мрії? Можна наостанок зробити пару фото дизайн-проекта квартири, який ліг в основу усієї виконаної роботи, і поділитися з друзями в мережі корисними і оригінальними ідеями по облаштуванню свого житла.

Про автора

admin

Залиши коментарій