Дизайн інтерьера фото

Дизайн квартири 27 кв

За авторством admin

Дизайн квартири 27 кв. м. і його особливості: планування студії і варіанти оформлення(120 фото)

Після придбання невеликої однокімнатної квартири виникає безліч питань. Як обставити все так, щоб було і просторо, і затишно, відокремити вітальню від спальні? За таких умов важливо зберегти квадратні метри, задіяти кожен куточок і зробити його функціональним, тому грамотне планування грає велику роль.

Квартири-студії нестримно набирають популярність завдяки своїй низькій вартості. Вони є присутніми у більшості проектів новобудов. А є цілісним простором, не розмежованим між собою. Це дає можливість реалізувати свої задумки, але при маленькій площі від більшості ідей доведеться відмовитися.

Досягти бажаного допоможуть компактні меблі, кольори і фактури, що візуально збільшують простір. На балконі можна розмістити кабінет, куточок для відпочинку – місця в квартирі звільнитися більше.

Виключаючи витрати на дорогі послуги дизайнерів, скористайтеся радами, описаними далі. До статті будуть прикладені фотографії квартири 27 кв. м., прогляньте їх в якості наочного прикладу.

Подумки або на папері уявіть, де знаходитимуться окремі зони, як поставити меблі. Враховуються побажання хазяїв, їх поли, вік і захоплення. Для пари молодожон вибирають яскраві, контрастні кольори, для людей старше – пастельні відтінки. Актуальні варіанти меблів нового покоління, вбудовані шафи, полиці.

Кухонна зона

Окрім творчого облаштування, кухня не повинна втрачати основних функцій. З нею об’єднуємо їдальню – вживати їжу можна за барной стойкою, що відмежовує вітальню, за круглим столиком, що вдало вписується в інтер’єр.

Розмір холодильника регулюється заввишки стойки, під якою він буде розміщений, а гарнітур вибирайте з міркувань місткості, кількості полиць, ширини. Любителям різноманітності рекомендуємо перенести кухню на засклений балкон, звідки вилучається віконна частина з боку кімнати.

Проведіть газ, електрику, водопровід. У різних кутах розташуєте газову плиту з раковиною і холодильник з гарнітуром.

Створення елементів декору – справа творча. На виручку приходить гіпсокартон. Цей матеріал легкий і без зусиль піддається обробці, з нього вирізуються химерної форми заготівлі для світлових панелей, перегородки і полиці для дрібних дрібниць, можна спорудити конструкцію під телевізор. Сучасний дизайн квартири складається з таких деталей.

Головна річ, без якої не обходиться вітальня – диван. Вибирайте багатофункціональний: що трансформується в спальне місце, з висувними ящиками, і в той же час компактний.

Під настінним телевізором розмістите всілякі вбудовані шафки. Освітлення в кімнаті зосередьте над основними її складовими. Вбудовані лампи в натяжній стелі не виключення.

Куточок читання освітіть підлоговою лампою, поставте зручне крісло і шафу з книгами, розміри якої визначає кількість літературних творів.

Спробуйте обгородити робоче місце вже знайомим гіпсокартоном. З нього можна зробити стелаж або купити готовий заздалегідь. Так, одним елементом меблів вирішиться завдання розмежування простору, і вийде місце для зберігання паперів і книг з бібліотеки, якщо виключити шафу зі списку необхідного.

Стіл для листа поставте поблизу вікна, щоб природне світло потрапляло на нього в денний час. Не забудьте про настільну лампу. Її поставте залежно від провідної руки: ліворуч, якщо ви правша, і навпаки.

Раніше вже говорилося про можливість облаштування робочої зони на балконі. Як і у випадку з кухнею, доведеться провести електрика, потурбуватися про непроникність шуму крізь двері, на балконі має бути тепло в зимовий час. Стіл поставте впритул до бічної стіни, якщо його розміри дозволяють це зробити. Вище – ящики під документи.

Застосування лоджії буде куди значніше: розбийте її на два сектори перегородкою з дверима. У одному – кухня, мобільна і функціональна, в іншому – кабінет, добре освітлений, з видом на вулицю. Удвічі вигідне положення.

Проблематично відокремити спальню від інших кімнат, забезпечити в ній тишу. Однією з причин є великий розмір двоспального ліжка, коли площа квартири-студії 27 квадратів. Оптимальним варіантом вважається протилежний від входу кут, де не так шумно.

Придбайте на вікна в спальні, якщо вони є, якісний склопакет. Він не пропускатиме звуки і холод з вулиці. Розв’язати проблему з недоліком простору зможе розкладний диван.

Замініть габаритні шафи на стильні комоди, значно меншого розміру, на вбудовані в ліжко ящики. Повісьте на стіну дзеркало або зробіть дзеркальну перегородку: окрім прямого призначення, таке рішення візуально розширить кімнату.

Відгородити спальню від кухні і вітальні можна різними способами. Один їх можливих – стелаж без задньої стінки. Жодна його сторона не має бути закрита для того, щоб світло з вікна могло потрапити в інші зони.

Наступний варіант – зонування меблями. Не громіздкою, що звузить і без того малий простір. Підійдуть кутовий диван з низькою перегородкою, що займає третину ширини спальні.

З тією ж метою застосовують штори, які розташовують по периметру ліжка, півколом або суцільною прямою. Тканину для них вибирайте щільну, погано пропускаючу звук, а кріплення зафіксуйте прямо під стелею.

Ще один спосіб – відгороджування дзеркальними стінами з усіх боків ліжка. Дзеркала можна покрити матовим гравіюванням, а усередині такої кімнати повісити бра з тьмяним світлом.

Стелю краще зробити глянсовою. Світлі відтінки додадуть, як і дзеркала, простори. Такими кольорами є бежевий, вершковий, білий, рожевий пастельний і багато інших.

Важкі малюнки і темні тони дають зворотний ефект. Ознайомтеся з палітрою поєднання кольорів, щоб зробити вибір і зупинитися на конкретному варіанті.

Сенс розставляння меблів так само і збереження тільки найнеобхіднішого, полягає в економії простору з урахуванням дизайнерського підходу, витримки вибраного стилю. Маленька квартира дає можливість розміркувати над гармонійним поєднанням усіх її елементів.

Про автора

admin

Залиши коментарій