Дизайн інтерьера фото

Дизайн кухні-їдальні – сучасні проекти і ідеї дизайну(140 фото)

За авторством admin

Дизайн кухні-їдальні : 140 фото кращих варіантів дизайну і ідеї по плануванню

Простора кухня великої площі, де можна було б весело проводити час у веселій шумній компанії друзів – це мрія практично усіх власників квартир. Проте, як бути, якщо розмір кухні усього лише 3х3 і в такому маленькому місці точно не зможуть уміщатися навіть найближчі друзі?

На щастя, дизайнери переважно у своїй роботі сьогодні і зайняті якраз тим, що збільшують кухонний простір і частіше усього їх першу пропозицію, пов’язану з переплануванням полягає в тому, щоб прибрати простінок з кімнати, яка прилягає і тоді вийде вже столова у вітальні, але набагато більшій площі.

Якщо при будівництві частки будинку або більшості новобудов сьогодні заздалегідь передбачений досить великий простір для того, щоб оформити їдальню разом з кухнею, то у більшості квартир із старим плануванням в принципі відсутнє окреме місце для їди, не кажучи вже про робочу зону для готування, що не відрізняється чималими розмірами.

У такому разі не залишається нічого, окрім як розширити простір шляхом об’єднання кімнат, щоб життя в новому будинку було максимально комфортним.

Переваги об’єднання приміщень

По-перше, приміщення з великою площею набагато простіше облаштувати, тобто вибрати відповідний стиль, оформлення, джерела освітлення і утілити усі ідеї в життя.

По-друге, це прекрасна можливість збільшити площу робочої зони, оскільки немає необхідності у виділенні окремо обідньої групи з причини її розміщення у іншому місці.

По-третє, кухня-їдальня в приватному будинку зручна і тому, що в ній набагато приємніше не лише накривати на стіл, але і спілкуватися з друзями в комфортній обстановці.

По-четверте, завдяки такому класичному об’єднанню можна цікаво облаштувати і місце для відпочинку усією сім’єю.

Подивіться фото дизайну кухні-їдальні, щоб зрозуміти, як це може виглядати.

Мінуси об’єднання

Перед тим, як приймати рішення про об’єднання кімнат, важливо зрозуміти, що у такого типу проектів, окрім великої кількості плюсів, є також і свої мінуси, які необхідно врахувати :

Усі аромати досить швидко вбиратимуться в текстильні деталі вашого інтер’єру, а саме оббивку м’яких меблів, кухонні скатертини і навіть штори. Крім того, варто врахувати, що паперові шпалери також здатні зберігати усі запахи.

З цієї причини, якщо ви не упевнені в тому, що вдасться зробити достатню вентиляцію, краще всього відразу відмовитися від затії об’єднання двох кімнат. Якщо ж рішення вже було прийняте, то у такому разі переглядаючи ідеї сучасного дизайну, бажано відмовитися від класичного інтер’єру, оскільки в нім має бути у будь-якому разі текстиль.

Шпалери дизайнери радять замінити на нового покоління панелі, що миються, або фарбу. А замість штор можна встановити жалюзі. Якщо говорити про меблі, то вона має бути такою, що миється.

Якщо відсутні капітальні стіни, то у такому разі поширення різних звуків уникнути не вдасться однозначно. Тому у разі виникнення суперечок в сім’ї, краще також відмовитися від з’єднання обідньої групи з робочою.

У такій кухні набагато більша увага повинна приділятися порядку, оскільки все буде на очах у гостей будинку відразу ж.

Початок ремонту

Перше, що необхідно зробити, вирішивши вибрати дизайн кухні-їдальні – це намалювати своє бачення ідеального інтер’єру на папері. Краще всього для цих цілей використати кальку, оскільки дизайни проектів в них простежуються набагато краще. Перше, що повинне впадати у вічі при погляді на кухню – це її відкритість і просторість.

Для цього мають бути знесені усі стіни, які заважають. Для основних елементів кухні у вигляді печі і умивальника краще вибрати найменш завантажені частини приміщення.

Використовуючи картон можна створити стільці і столи, які легко буде пересувати, розглядаючи різні варіанти розставляння на кухні.

Процес оформлення

Після того, як ви зрозумієте, що самостійний дизайн кухні завершений, можна сміливо звертатися до дизайнера для того, щоб він зміг візуалізувати в спеціальній програмі усі ваші ідеї.

Що стосується купівлі покриттів для підлоги, а також різних шафок, стільниць, то це обов’язково мають бути такі матеріали, які виглядатимуть цікаво у будь-який час, тобто, навіть через десять років.

Вибравши текстурні і незвичайні схеми – можна досить швидко втомитися від них. А ось окремі деталі в інтер’єрі дозволять добитися не лише бездоганного, але і довговічного дизайну. Якщо фантазія вас покинула, то подивитеся різні сайти з інтер’єрами, які дозволять підкреслити там для себе цікаві моменти.

Планування кухні-їдальні в маленькому приміщенні

Для того, щоб невелика кімната перетворилася на місце з цікавим дизайном їдальні, вдало поєднаної з кухнею, необхідно не лише мати величезне бажання добитися своїх цілей, але при цьому і дотримуватися деяких рекомендацій.

Єдиний мінус, який складно було б не помітити, полягає у ряді обмежень, які виникнуть при оформленні.

Краще всього для міні-кухні придбати невеликий гарнітур, зроблений по індивідуальному замовленню. На стіні зазвичай розміщують жк-телевизор, а обідній стіл ставиться вже у вільному місці.

Якщо їдальня з кухнею знаходитимуться в одному приміщенні, то тоді важливо буде правильно підібрати для нього предмети інтер’єру і супутнього декору.

Краще всього, якщо обідня зона буде максимально світлою. Допоможуть в цьому французькі вікна, які у висоту від підлоги і до стелі. З ними цікаво виглядатимуть повітряні штори або ж стильні жалюзі, про які говорилося раніше.

Дизайн об’єднаної їдальні і кухні – це величезний простір для вашої творчості, що дозволяє утілити в життя найрізноманітніші ідеї і мрії. Пам’ятайте про необхідність колірних акцентів, а також про різні текстурні матеріали.

Подумавши заздалегідь усі деталі вашого проекту, у результаті ви зможете отримати максимально привабливу і затишну кімнату, яка припаде однозначно вам до душі і вразить усіх гостей будинки, які потім ще тривалий час цікавитимуться деталями і нюансами створення інтер’єру.

Про автора

admin

Залиши коментарій