Дизайн інтерьера фото

Дизайн котеджу : 120 фото сучасних ідей оформлення дизайну

За авторством admin

Дизайн котеджу – інтер’єр і кращі ідеї для заміського будинку. 120 фото красивих стилів

Будівництво котеджів збільшується з кожним роком в рази. Така ж тенденція простежується і в зведенні котеджних селищ. Мінус в масштабному будівництві – типовий проект, по якому будуються будівлі. Тому відмінною рисою кожного котеджу стає його інтер’єр і дизайн.

Єдність стилістичної ідеї виражається в спільності інтер’єру усіх приміщень частки будинку : спальні, вітальні, їдальні, кабінету і так далі. Проте, не обов’язково оформляти кімнати котеджу в єдиному стилі. Якісний дизайн інтер’єру будинку ви отримаєте, якщо убрання кожного з приміщень буде гармонійно взаємозв’язане.

Вам захотілося придбати будинок своєї мрії, але ви погано розбираєтеся в сучасних тенденціях дизайну будинків і котеджів, тоді звернетеся по допомогу до професіоналів. У будівельних або дизайнерських компаніях вам нададуть фото дизайну котеджу в різній стилістиці.

А спершу розглянемо характерні особливості популярних стилів дизайну котеджів.

Класичний стиль

Старогрецькі круглі колони, тераса з обгороджуваннями, прикрашена вазонами з кольорами, двостулкові двері при вході, спокійний фронтон – елементи проектування котеджів в класичному стилі.

Аристократичну обстановку, переважаючу усередині і зовні удома, підтримує коване обгороджування.

Стиль бароко

Розкіш італійського стилю виражається у фасаді котеджу : вікна в арочному виконанні, центральний ганок з широкими сходами і балконом згори, статуї, цоколь з мармуру.

Сучасний стиль. Мінімалізм

Відмінна риса – легкість в дизайні заміського будинку, яка створюється за допомогою скляного фасаду.

Для зовнішньої обробки будинку використовуються натуральні матеріали: камінь, дерево. Відсутній декор стін котеджу. У основі конструкції будинку – нескладні геометричні форми.

Стиль модерн

Заміський котедж в англійському стилі виглядає вишукано завдяки головному входу з трьома маршами-крилами, який декорується шикарним кованим обгороджуванням. Романтику стилю підтримують колони, які розташовуються симетрично на фасаді будівлі, і балкон напівкруглої форми.

Дизайн інтер’єру котеджу не обов’язково повинен відповідати зовнішньому стильовому рішенню. Приміщення заміського будинку можуть бути витримані в єдиному стилі або кожна кімната може стати втіленням вашої фантазії і оригінальності.

Класичний дизайн характеризують дорогий годинник, картинні полотна, антикваріат, статуетки з фарфору. Інтер’єр кімнат прикрашають люстри, що імітують свічки, дубовий паркет, традиційний білий камін, меблі бежевих і оливкових відтінків із золотистим обрамленням.

Наприклад, дизайн вітальні в котеджі класичного стилю відрізняється своєю розкішшю, максимальний ефект якої доповнюється деталями рококо і бароко. Обов’язковий елемент – сходи. Але якщо порівнювати класичний сучасний дизайн з його двадцятирічним попередником, то це небо і земля. Вони цілком і повністю відрізнятимуться один від одного.

Річ у тому, що у далекому минулому в інтер’єрі приміщень використали просту обробну фурнітуру. Прогрес зробив крок далеко, тому сучасний класичний стиль інтер’єру приміщення – це вживання при ремонті нових матеріалів, багатофункціональних меблів. Приміром, вітальня 20 років тому – це справжній камін, сьогодні – елемент декорування.

Продумувавши майбутню стильову спрямованість приміщення котеджу, головним критерієм залишається його функціональність і практичність. Цю задачу прекрасно вирішує стиль мінімалізм, до якого схильні молоді і енергійні люди.

Мінімалізм в дизайні приміщень будинку припускає порожній простір, який обіграється добре продуманим освітленням. Акцентами в інтер’єрі служать: кладки з цеглини, ребриста штукатурка, тканини, дерев’яні деталі. Колірне рішення – пастельні кольори з яскравими акцентами у вигляді аксесуарів.

Мінімалізм – функціональні і лаконічні меблі, в корпусі якої можна сховати зайві предмети, одяг, начиння. Проте, в цьому стильовому рішенні можна оформити як окрему кімнату, так і куточок до неї. У кожному котеджі обов’язково знайдеться маленька кімната, яка без особливих зусиль може перетворитися на шедевр мінімалізму.

Варто тільки зробити стіни у світлому кольорі, підлога – дерев’яним і поставити супермодні меблі.

Самим універсальним стилем декорування котеджів вважається – кантри, через його здатність поєднуватися з іншими стилями. У декорі кантри використовується максимальне число натуральних матеріалів. Якщо ви хочете при оформленні кімнати використати деталі стилю кантри, тоді прикрасьте її частково каменем або деревом.

Із-за популярності екологічно чистих матеріалів для обробки приміщень, якими славляться стиль кантри, у українців все частіше стає затребуваним декор котеджів в цьому стилі.

Наші співвітчизники також схильні до стилю модерн в декорі інтер’єру котеджу, який вважається оптимальним. Це виражається в невеликих фінансових витратах на його здійснення. Для модерну характерні м’які кольори, натуральних відтінків, яскраві деталі. Найчастіше в такому стилі декорують спальні кімнати і вітальні.

Декорування – ціла дисципліна, наука, яка має свої правила і закони. Проте, вона не перешкодить використати нестандартні ідеї.

Сьогодні пріоритет віддається не лише красі інтер’єру, але і його комфортності і функціональності, при яких вишуканий смак і простір складають ідеальну комбінацію з передовою інженерною думкою. Котеджі – це продукт сучасного нового часу.

Визначившись із стильової спрямованості свого котеджу, перед власником встає питання про фінансові витрати на його реалізацію. Бажання зробити своє проживання в заміському будинку красивим, ідеальним, може бути важкоздійсненним в силу великих матеріальних вкладень із-за великих площ заміського будинку.

Уникнути невмілій ситуації допоможуть фахівці, дизайнери, які з найменшою погрішністю розрахують бюджет майбутнього інтер’єру. Доступними по фінансах вважаються нині такі стилі, як: прованс, екостиль, лофт, фьюжн, бунгало.

По підсумку, який би стиль ви не вибрали для декору усередині або зовні котеджу, головне, щоб атмосфера будинку викликала позитивні відчуття, почуття затишку і гармонії.

Про автора

admin

Залиши коментарій