Дизайн інтерьера фото

Дизайн кімнати 2018 року: трендів і останніх новинок(155 фото)

За авторством admin

Дизайн кімнати 2018 року – 155 фото передових тенденцій модного оформлення

Визначатися з дизайном житла – відповідальне зайняття. Як правило, при плануванні мешканці хочуть врахувати безліч деталей, часто вони дуже суперечливі. Вирішити, якою буде обстановка, розглядаючи фото новинок дизайну кімнат в 2018 році, буде набагато простіший. Поговоримо про особливості дизайну кожної кімнати окремо.

Як правило, найбільше приміщення у будинку або квартирі. Це центр усього будинку, його “серце”. Її розміри дозволяють без зусиль утілити в життя практично будь-які дизайнерські фантазії.

Прихильникам традиційних рішень підійде класичний стиль, можна спробувати також декорувати цю кімнату і в стилі модерн. Така вітальня довго радуватиме вас, не дратуючи химерними і незвичайними елементами. Її можна зробити досить затишною для того, щоб запрошувати гостей.

Тут все залежить від смаку власника і його особистих переваг, підлоги і характеру. Зручність того, що мешкає – це головний критерій при виборі оформлення для цієї кімнати. Можна створити в ній неповторну, затишну атмосферу, враховуючи, що це – простір для відпочинку.

Важливі критерії при оформленні цього приміщення :

  • загальна площа кухні;
  • кількість мешканців;
  • призначення приміщення(просто кухня, або це кухня-вітальня).

У зв’язку з тим, що на кухні проводить найбільше часу, як правило, одна людина, дизайн слід продумати, враховуючи саме його смакові переваги.

Сучасний інтер’єр в цій кімнаті дозволяє створити дуже ергономічний простір, розташувавши в нім усе необхідне, включаючи техніку. Багато що залежатиме від розміру приміщення.

Якщо воно невелике, то доведеться максимально задіяти кожен сантиметр простору, використати вбудовану пральну машину, або ж зовсім відмовитися від її розміщення у ванні, встановивши її в кухні.

Оптимально в цьому випадку використати високі шафи до стелі, що дозволяють розмістити усе необхідне.

Переваги дорослого і дитини сильно відрізняються. Те, що батькам здається прийнятним, їх дитині може припасти до смаку зовсім не. Обговоріть з дитиною, який він бачить свою кімнату. Зрозумівши ідею, можна складати проект.

Дизайн передпокою залежить головним чином від її розмірів, саме вони вирішують, зможете ви утілити задумане або ні. Якщо площа коридору більш ніж скромна, доведеться обмежитися найнеобхіднішим: шафою, поличкою, ключницею.

Строкаті шпалери і відкриті полиці здатні надати приміщенню засміченому вигляду, тому краще від них відмовитися. Світлі однотонні стіни допоможуть візуально розширити простір і збільшити висоту.

Якщо коридор досить просторий, у вас відкривається більше можливостей для декорування. Окрім необхідних предметів цілком можна собі дозволити диван, великі підлогові вази і картини на стінах, масивні бра і торшери.

Визначаємося із стилем

Основний момент, з яким належить розібратися, – вибір стилю для оформлення. Розглянемо популярні варіанти декору для кімнат, модні в 2018 році.

Найбільш актуальний стиль. Надати інтер’єру “родзинку” можна за допомогою аксесуарів, які легко міняти, якщо захочеться внести новизну у вигляд або інший настрій(люстри і торшери, штори, картини, декоративні дрібниці).

Любителям мінімалізму сподобається цей варіант. Строгі, чіткі лінії у поєднанні з функціональністю меблів, конкретика в кольорі, атмосфера свободи і багато простору – ось на що необхідно робити упор, створюючи дизайн кімнати, актуальний в 2018 році.

Мінімалізм

Цей стиль схожий на попередній. Меблі використовуються тільки необхідна, така, що несе функціональне навантаження. Дрібних деталей в інтер’єрі краще уникати, загальна ідея підтримується в декорі і основних елементах(шторах, покривалах, шпалерах).

Стиль підійде любителям традиційних рішень в інтер’єрі. Класика ніколи не виходить з моди і не втрачає своєї популярності. Вибираючи її, враховуйте, що меблі і усі предмети декору повинні справляти дуже солідне враження – класика не допускає дешевизни.

Різниця в оформленні кімнати для дівчат і юнаків

Звичайно ж, дизайн кімнат для мешканців різної підлоги відрізняється принципово. Оформляючи особистий простір, варто враховувати основні моменти.

Краще, якщо в спальні дівчини домінують світлі, пастельні тони. Легкі, витончені меблі також більше підійдуть для дівочої спальні. Велика кількість декору і аксесуарів тут найдоречніше.

Спальні юнака зазвичай властивий деякий мінімалізм, предмети меблів і декор стримані, консервативні. Вітаються строгіші, “чоловічі” кольори. Меблі функціональні, а оформлення в цілому виконане без надмірностей.

Як вибрати шпалери

Основну увагу акцентуйте на кольорі. Існує багато нюансів, на які варто спиратися при виборі відтінку. Головну роль грає призначення кімнати – колір шпалер в кухні радикально відрізнятиметься від шпалер, скажімо, в дитячій.

Шпалери для спальні

Для спальні переважні шпалери ніжних пастельних, нейтральних відтінків. Адже основне призначення цієї кімнати – відпочинок, з цього і потрібно виходити. Обдумайте тричі ідею обклеїти спальню шпалерами з яскравими принтами. Чи не стане обстановка занадто дратівливою для вас вже через місяць?

В якості яскравих акцентів краще вибирати рамки для фото, вази і інші аксесуари, які ви без зусиль зможете замінити. Також хорошою ідеєю для стін в спальні стане звукоізоляція.

Шпалери для вітальні

Вітальня найчастіше оформляється в класичному стилі, тому шпалери для неї можна підбирати дорогі, з виразними, ефектними візерунками.

Незалежно від стилю, в якому виконана вітальня, шпалери повинні відповідати дизайну в цілому і перекликатися за кольором з предметами меблів і декору.

Особливості вибору штор

Штори – своєрідна “візитна картка” приміщення. Ця деталь декору може оживити непоказну обстановку, а може і заспокоїти занадто активний і виразний інтер’єр. Вибір штор здійснюється, як правило, в останню чергу.

Дотримуйтеся при оформленні приміщення шторами декількох правил :

  • оббивка меблів і гардини повинні гармонійно поєднуватися один з одним;
  • враховується колір і фактура текстилю в усьому приміщенні;
  • малюнок на шпалерах, шторах і текстилі не повинні створювати дисонанс;
  • використайте вертикальний малюнок і смуги, якщо хочете зорово збільшити приміщення у висоту;
  • вибирайте штори з горизонтальним малюнком і смужками для того, щоб розширити простір.

Підбираючи в приміщення штори, уникайте зайвої химерності. Велику кількість складних деталей і драпіровок можуть зробити невиразною інші елементи дизайну. Чим простіше і лаконичнее ця деталь, тим стильніше виглядає інтер’єр.

Про автора

admin

Залиши коментарій