Дизайн інтерьера фото

Дизайн частки будинку 2018 року: тенденції зовнішнього оформлення будинку(160 фото)

За авторством admin

Дизайн частки будинку 2018 року – 160 фото модних варіантів створення красивого стилю

Кожен власник приватного житлового будинку мріє виконати неповторне планування, яке все ж краще довірити досвідченим професіоналам своєї справи. Побудувати комфортну садибу або котедж – завдання досить складне, що вимагає витрати сил і часу.

Першим етапом є створення грамотного архітектурного плану будівництва. Звичайно, краще, якщо будинок зводиться “з нуля”, тоді можна самостійно спланувати розташування усіх необхідних кімнат і будов. Саме у цьому плані і полягає відмінність готової квартири від приватного будинку.

Складаючи проект красивого будинку, важливим моментом є облік переваг і способу життя кожного з домочадців. У будинку до звичних кімнат(спальня, вітальня, кухня, санвузол) додадуться індивідуальні будівлі(ігрова зона для дітей, сауна, лазня, робочий кабінет, підвал).

Стиль будинку

Дизайн сучасної частки будинку 2018 року припускає певну композицію прийомів, яка відрізнятиме вашу будову від інших сусідських будинків. Як правило, розрізняють декілька напрямів стилю.

Упродовж багатьох років не виходять з тренду і залишаються традиційно – популярними класичні будівлі, що поєднують перевірені методи. В даний момент вони відрізняються лише мінімалізмом, тобто відсутністю зайвих додаткових елементів, складних прикрас. Але, це абсолютно не псує фасад будівлі, тільки надає йому комфорт і затишок.

Дизайнери пропонують звернути увагу на вільні тенденції і максимальне наближення до природного місця існування. Врахуйте, що не варто вибирати надто багато яскравих деталей, тобто помітні колірні рішення варто нормувати.

Сучасні заміські будинки в стилі хай-тек включають нестандартні архітектурні рішення, які застосовували вже з шестидесятих роках минулого століття. У цьому сезоні також вітається строгий мінімалізм, які продумує функціональність кожного окремого елементу, тобто все в користь.

Найчастіше, комбінують бетон, сталь і скляні поверхні, які роблять будівлю неповторною :

  • великі вікна для широкого огляду;
  • ліфт для пересування;
  • напівпрозора стіна і покрівля;
  • цікаве оформлення сходового отвору;
  • нестандартні дверні проходи.

Сучасні технології будівництва застосовуються для багатошаровості і складних форм, які плавно переходять у внутрішній простір споруди.

Модерн відрізняється правильністю форм і різкими рисами, виконаними з сучасних матеріалів. Велика кількість вільної площі досягається за рахунок наявності високих стель і плоского даху.

Фото новинок дизайну будинку 2018 року показують велику кількість металевих прозорих поверхонь, роблячи будову неповторною. На лаконічних східцях розташовуються світлові прилади, ландшафт садової ділянки припускає лаконічні бетоновані доріжки, схожі на зовнішнє облицювання будинку.

Колірна гамма виконана в пастельних світлих відтінках, не дратівливих погляд, декорації ненав’язливі і спокійні.

Матеріали для сучасних будівель

Наближаючись до заміського житла, погляду в першу чергу відкривається фасад, що служить візуальним показовим моментом.

Самими актуальним матеріалами служать:

Натуральне дерево, як завжди, актуально, безпечно, надійно і практично, саме по цьому його вибирають більшість забудовників. Натуральна деревина має відмінну теплоізоляцію і не завдає шкоди ні здоров’ю людини, ні природному довкіллю. Ця поверхня не дозволяє накопичувати конденсат, виключаючи появу плісняви.

Дерев’яною може бути не лише сама будова повністю, але і його облицювання, що приховує жорсткі кути. Будова з дерев’яних брусів саме по собі красиво, не потребує додаткових декорацій. Актуальне виконання у будинку величезних високих вікон, що не виступають за величиною дверним отворам.

Щоб швидше побудувати заміський будинок, звичайна більшість конструкції зводять із сталі і бетону. Буквально за декілька тижнів можна збудувати красиве безпечне і надійне житло. Бетон відрізняється тим, котедж може бути будь-якої величини: як величезна будова, так і маленький будиночок.

За бажанням можливо облицьовувати будинок керамічною плиткою, покрити пластиковими панелями або просто пофарбувати спеціальним фарбувальним складом. Великі панорамні вікна відкривають погляду красивий ландшафт. Попри те, що дизайн бетонної будови простий і нехитрий, він максимально затишний і створює відчуття захисту.

Традиційна у всі часи цеглина є досить міцною, довговічною і надійною сировиною. Будівля, оформлена в поєднанні каменю і цеглини говорить про чималі фінансові можливості і відмінний смак хазяїв. Будувати з штучних імітацій відносно просто, що надає їм додаткову популярність.

Новинки приватних будинків будуються їх спеціальної клінкерної цеглини, яка виключає присутність внутрішніх порожнеч і рихлий склад, надійно захищаючи будівлю від природних опадів і пориву вітру. Комбінація колірної гамми може бути абсолютна різною, за бажанням власника будови.

Навіть саму стандартну просту будову можна цікаво прикрасити сайдингом, або декоративною штукатуркою. Найбільш бюджетний, відносно дешевий варіант – це штукатурка, що до того ж має широку колірну гамму. Доступна цінова вартість матеріалу дозволяє домочадцям оновлювати фасад хоч щороку.

У поточному сезоні актуальні пастельні спокійні тони, які, як відомо, зорово збільшують величину будинку, надаючи йому чисту легкість і вигідну простоту.

Людям, що віддають перевагу простішому оформленню, дизайнери рекомендують звернути увагу на надійний сайдинг, що захищає будівлю від впливу зовнішнього середовища. Популярністю відрізняється сировина, яка імітує натуральну цеглину, дерево, камінь. Також доречне застосування одночасно декількох техніки і відтінків, роблячи будинок яскравим і індивідуальним екземпляром.

Поза сумнівом, красивий комфортний приватний будинок можна отримати за допомогою досвідчених інженерів-конструкторів, які складуть план архітектурної будови, підкажуть варіант облицювання фасаду і правильно визначитися з індивідуальним оптимально затишним вибором житла.

Про автора

admin

Залиши коментарій