Дизайн інтерьера фото

Дизайн балкона 2018 року: стильні ідеї і сучасні матеріали(150 фото)

За авторством admin

Дизайн балкона 2018 року – 150 фото модних ідей дизайну і цікавих варіантів оформлення

Балкон в квартирі частенько перетворюється на місце, куди складуються непотрібні речі, які жалко викидати. У результаті вихід на балконний майданчик захаращується до такої міри, що там стає неможливо ходити. Більшість раціональних хазяїв пропускають стадію зберігання старих речей на балконі і безпосередньо відправляють їх в сміттєвий контейнер. Балкон же перетворюють на простір для відпочинку або робоче місце.

З кожним роком міняються і додаються нові ідеї і дизайн для великих і маленьких балкончиків. Фото новинок дизайну балконів 2018 року можете подивитися нижче.

Дизайнерські ідеї для балкона або лоджії

Існує безліч оформлень приміщення, у тому числі і прилеглих майданчиків до них. Дизайнери рекомендують поєднувати загальний стиль квартири або удома з балконом.

Поєднання з кімнатою

У малогабаритних квартирах багато власників об’єднують кімнату і балкон. Цей морочливий і витратний захід. Є декілька негативних і позитивних сторін такого перепланування.

  • Розширення простору;
  • Оригінальний дизайн.

Разом з достоїнствами, є і свої недоліки. Перш ніж приступати до перепланування, слідує все як слід обдумати і порахувати витрати.

Мінуси:

  • Відсутність балконних дверей вважається зміною планування. Таке рішення може принести масу проблем з оформленням документів при перепродажі квартири.
  • Об’єднати лоджію і кімнату принесе менше витрат, ніж роботи по утепленню балкона. У якихось випадках утеплити простір не вийде зовсім, із-за специфіки будови будинку.
  • У разі, якщо стіна, яку необхідно знести, виявиться такою, що несе, для мешканців будинку перепланування може стати небезпечним для життя.
  • Знадобиться установка додаткового радіатора опалювання.

Стіну можна і не зносити. Дизайнери пропонують залишити вхід без балконних дверей, зробивши невеликий поріг між кімнатою і балконом.

Балкон-спальня

У літню пору року завжди приємно спати на свіжому повітрі. Для це цілі балкон в квартирі – краще місце. Якщо дозволяє простір, там можна помістити односпальне ліжко і полиці з книгами. Великогабаритні і важкі предмети меблів на балконі розміщувати не рекомендується.

Для стін краще всього застосувати пастельні тони. Якщо будинок цегляний, стіни можна залишити без обшивки. В цьому випадку цегла покривається фарбою, схожою за кольором із загальним фоном.

Робочий кабінет

Невеликий простір дозволяє розмістити на балконі маленький стіл і комп’ютер. Над столиком встановлюють полиці. Також слід провести на балкон проводку, щоб можна було сидіти за роботою і в темний час доби.

Відкритий балкон

Віконні профілі дозволяють створювати абсолютно засклені балкони без парапету. Якщо вихід на майданчик дозволяє насолоджуватися красивим видом, то такий дизайн буде самим відповідним для балкона. Туди ж слід придбати зручні крісла і невеликий столик.

Дитячий куточок

Як правило, на балкон потрапляє більше природного світла, чим в квартиру. Дизайн слід заздалегідь обговорити з дитиною. У оформленні треба використати яскраві акценти і невеликі меблі. Ігрова кімнатка на балконі дозволить розвантажити квартиру від іграшок.

Такий інтер’єр може не підійти в квартири, де балкон не утеплений і використовується тільки влітку. Також слід заздалегідь подумати і про безпеку дитини. Встановіть замки на вікна або просто зніміть віконні ручки.

Список дизайнів балкона 2018 року можна продовжувати і далі. Майданчик перетворюють на вбиральню, в оранжерею або до кальянную кімнати.

Стилі для оформлення балкона

Незалежно, яка мета вибрана, існує декілька популярних інтер’єрів, які зараз дуже актуальні. Перш ніж вибрати один з них, слід подумати про поєднання із загальним інтер’єром квартири або будинку.

Французький інтер’єр

Не терпить яскравих кольорів. Для обробки балкона повинні використовуватися тільки натуральні матеріали: дерево і камінь. З меблів рекомендується використати невеликі предмети: диван, стільці або плетені крісла. Обов’язковий атрибут – живі квіти.

Середземномор’я

Цей стиль підходить романтичній і мрійливій натурі. Кольори – тільки світлі, меблі – легкі і малогабаритні. Пол оброблений керамічною плиткою. Цегляні стіни краще всього залишити без обробки і пофарбувати їх під загальний тон.

Високотехнологічний стиль

Характеризується мінімальною кількістю скляних або металевих меблів, світлодіодами, а також сріблястим або чорним оформленням.

Сільський стиль

Інтер’єр балкона складається з оформлення стін деревом. Вітаються старовинні меблі, тканинні штори, декор під старовину.

Балкон своїми руками

Перш ніж приступати до роботи, слід повністю звільнити балкон від речей і намалювати проект. Він включатиме: загальне планування, площу, розміри, наявність електропроводки і матеріали, які необхідно буде закупити. Також слід визначитися, в яку пору року балкон використовуватиметься: влітку або круглий рік.

Якщо балкон використовуватиметься і в холодну пору року, слід подумати про його утеплення. Для цієї процедури знадобляться листи пеноплекса або пінопласту. Матеріал не лише утеплить стіни, але і позбавить від зайвого зовнішнього шуму і нерівностей вертикальних поверхонь.

Утеплення балкона ускладнюється тим, що у нього відсутні бічні стіни, як у лоджії. До того ж на майданчику часто бувають пожежні сходи, які не можна прибирати або перегороджувати.

Пол зазвичай утепляють пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом. Верхній шар: ламінат, паркет, фанера або ковролін. Також на балконах роблять підлогу з підігріванням. В цьому випадку можливий варіант кладки підлоги з плитки. На цьому ж етапі прокладають електричну проводку, якщо вона передбачена проектом.

Якщо знадобиться заскління балкона, то слід знати, що орні вікна більше підійдуть для балконів, призначених для цілорічного використання. Розсувний профіль найчастіше застосовується на літо, вони менш герметичні і пропускають холодне повітря всередину приміщення.

Балкон – це ще одно місце в квартирі або будинку, де з користю проводиться вільний час. Оформити невеликий простір під свій смак можна самостійно або за допомогою кваліфікованих фахівців. Головне, щоб інтер’єр був підлаштований під звички і улюблене зайняття своїх хазяїв.

Про автора

admin

Залиши коментарій