Дизайн інтерьера фото

Декор з дерева: різьблені візерунки і декорації своїми руками

За авторством admin

Декор з дерева – 120 фото ідей різьблених прикрас в дизайні приміщень

Напевно, кожен хоче, щоб його житло було затишним і комфортним. Кращий спосіб добитися цього – використати при його облаштуванні декор. Дерев’яні елементи для цих цілей будуть оптимальним вибором.

Декоративні деталі з деревини

Дерево має наступні достоїнства:

  • Воно добре піддається обробці.
  • Може приймати різні форми.
  • Прекрасно виглядає в різному колірному виконанні.
  • Чинить заспокійливу дію.
  • Зберігає тепло.
  • Воно безпечне з точки зору екології.

Обстановка, багата дерев’яним декором, виглядає набагато затишніше за ту, де панують пластик або метал. Аксесуари з дерева можуть застосовуватися у більшості стильових напрямів, будь то класичний стиль, модерн або мінімалізм. Все залежить від способу подання подібного декору, який може мати як строгий, так і авангардний вигляд.

Сьогодні досить популярно використання в оформленні приміщень різних дерев’яних букв. Вони можуть бути зібрані в окремі слова і навіть в цілі пропозиції. Такий декор застосовують для прикраси камінних полиць або стін вітальні, спальні, кухні, коридору.

Букви з дерева доречні в інтер’єрах, витриманих в таких стилистиках, як вінтаж, прованс, кантри, шебби шик, еклектика. Буквений декор можна купити в спеціалізованому магазині або замовити в майстерні. Окрім цього, можна придбати обкоровані заготівлі і власноручно зробити з них оригінальну прикрасу.

Тепла і затишку обстановці додадуть різні дерев’яні вази і вази. Різьблені маски, незвичайні статуетки і миски з деревини привнесуть до інтер’єру нотки этники. Як видно з фотографій подібного декору з дерева, він гідно виглядає в приміщеннях різного дизайнерського рішення.

З деревини можуть бути зроблені і самі різні новорічні прикраси. Їх покривають особливими барвистими складами, що робить їх безпечними для дитячого здоров’я. До того ж вони набагато довговічніше за аналоги з інших матеріалів.

Навіть звичайні обробні дошки можна перетворити на оригінальний кухонний декор, якщо нанести на їх поверхню відповідне зображення.

Деревина відкриває широкі горизонти для польоту фантазії. Щоб ви не робили, ви передаєте дереву частку своєї душі. Прикладіть максимум зусиль, щоб з промислово виготовлених заготівель створити щось цікаве, неординарне. Подібні декоративні прикраси не будуть дорогими, але вони відіб’ють ваші світоглядні ідеали.

Дерев’яний декор як екологічно безпечна прикраса інтер’єру

Обстановка з використанням декору з дерева має досить велику популярність в наші дні. За це потрібно подякувати модну сьогодні екологічну стилістику.

Головною особливістю такого напряму в дизайні є застосування для створення интерьерних елементів декору видалених з природних причин частин дерева. Це можуть бути сухі гілки або старі пеньки. Подібні прикраси несуть в собі особливий шарм.

Спили дерева для декоративних деталей відбивають історію, по них можна визначити, скільки йому було років. З них роблять самі різні аксесуари – підставки для чашок і чайника, ключниці, свічники і навіть картини.

Кожен такий дерев’яний виріб викликає спогад про лісове узлісся, освітлене жаркими променями літнього сонця. Окрім цього, сьогодні однією з новомодних тенденцій в області интерьерного дизайну є обробка стін, стель і підлог тонкими спилами.

Оригінальним дизайнерським рішенням є скляний стіл, основа якого виконана з лози. Оформити такий декор з дерева своїми руками цілком можливо. Виглядати ця дрібниця буде дуже красива і незвичайна. Вона ідеально впишеться в інтер’єр стилістики ач або еклектики і, поза сумнівом, стане його родзинкою.

Одним з варіантів декору з гілок дерева є крісло-гойдалка. Воно чудесно підійде для дачі, облаштованої в стилі кантри. Подібні меблі зберігають в собі відбиток часу і допомагають створити неперевершену атмосферу домашнього затишку.

З великих гілок можна виготовити стельові балки, які будуть доречні в таких дизайнерських напрямах, як рустик, прованс, сільський стиль.

Невеликі гілки можна використати для створення вішалок, полиць, гачків для одягу. Такі вироби точно не залишаться непоміченими.

Товсті гілки дають можливість виготовити відмінні перила. Також їх можна використати в якості прикраси шаф, стелажів, комодів, дзеркал.

Незвично виглядатимуть люстри із застосуванням дерев’яних деталей. Їх цілком можна зробити самостійно.

Різноманітні пеньки і колоди можуть зайняти гідне місце в обстановці вашого будинку. Вони можуть стати прекрасною альтернативою столів, крісел, стільців, пуфів, з них можуть вийти відмінні крамниці. Такий декор буде доречний не лише в приміщенні, але і в саду або на відкритій терасі.

Прекрасно прикрасять ваше житло різьблені дерев’яні декоративні деталі. Різьблений декор з дерева завжди незвичайний і витончений. Його використання є ознакою багатства і доброго смаку. Також він сприяє створенню затишної і комфортної обстановки.

Виготовлені з дерева аксесуари стануть завершальним штрихом будь-якого інтер’єру. Трафарети для такого декору легко знайти в Інтернеті. Зроблені своїм руками, подібні прикраси стануть предметом гордості перед гостями і друзями. Удачі!

Про автора

admin

Залиши коментарій