Дизайн інтерьера фото

Декор стін : оригінальні ідеї дизайну своїми руками

За авторством admin

Декор стін – 130 фото ідей унікального оформлення стін різних приміщень і кімнат

Для усіх хто зробив ремонт найприємнішим буде етап його завершення. Декор відноситься саме до нього. Говорячи про житлову кімнату, декор стін приємно впливатиме на настрій мешканців, а також допоможе розвинути творчі здібності.

Кожен з нас представляє інтер’єр свого житла по-своєму, щоб утілити усі ідеї в життя можна скористатися декоративними елементами. Погодьтеся, навіть найменше перетворення надасть кімнаті абсолютно іншому вигляду.

Ще в давнину люди почали прикрашати стіни у своєму житлі. Хоча навряд чи стінами можна назвати кам’яні печери. Сьогодні для створення оригінального декору абсолютно не треба мати художньої або дизайнерської освіти. Досить мати трохи фантазії, щоб перетворити свій дім на частинку вашої душі.

Багатий достаток підручних матеріалів, дозволяє створити справжній шедевр, який виглядатиме оригінально і красиво.

Напевно не багато хто знає, що можна перенести косметичний або капітальний ремонт на невизначений час. І зробити це можна завдяки декору стін своїми руками. Такий вид дизайну насправді не вимагає величезних фінансових вкладень.

Щоб здійснити вашу задумку, досить використати все, що бачите. Затіваючи невеликі зміни у своїй квартирі спробуйте зробити це разом з членами вашої сім’ї. Це дозволить вам разом створити те, що кожен з вас хоче, та і просто проведете з користю час. Тепер розберемо ідеї декору стін.

На сьогодні широко поширений старовинний спосіб прикраси стін у будинку, до нього відноситься використання постерів, поміщених в рамки, сімейні фотографії, картини, панно.

До дизайнерів варто звернутися тим людям, які не мають відношення до прикладного або образотворчого мистецтва. На їх думку, це дозволяє розвинути креативне мислення.

Декор стін шпалерами

Такий вид декору сьогодні є найбільш поширеним. Та і виконується він набагато легше, ніж використання складних композицій. При такому виді дизайну можна використати будь-яке колірне поєднання і тип шпалер.

Звичайно, не варто робити різноколірні стіни. Можна використати шпалери двох видів, але правильно підібраного колірного поєднання. Наприклад, основні шпалери будуть світлого кольору і мати однотонний малюнок, а як декор використовуються шпалери темнішого кольору, можливо навіть наявність на них малюнка.

Декор стін на кухні

Оригінальність вашій кухні дозволить надати прикрасу стін різним кухонним начинням, а також столові прилади, які застаріли і не використовуються вами в процесі готування. Таке оформлення дозволить надати вашій кухні новому вигляду.

Для оформлення стін у вітальні можна використати популярні на сьогодні віяла у японському стилі. Ще один спосіб перетворення вашого залу, використання декоративних панно, які можуть бути виконані з будь-якого матеріалу, починаючи від гілочок дерев і закінчуючи клаптями тканини.

Можна, звичайно, використати і готові елементи декору з гіпсу, точніше за ліпнину. В основному вона застосовується для стельових покриттів, адже можна використати і при прикрасі стін.

Вітальню можна оформити у вигляді композицій, які можуть бути складені з гілочок, шишок, листя, кольорів, і багато чого іншого. Посудіть самі, навіть звичайна паперова гірлянда може стати відмінною прикрасою інтер’єру.

Оформлення стін спальні

У спальні оформленню найчастіше піддається стіна, що знаходиться за узголів’ям ліжка. Її оформляють зазвичай в пастельних тонах, зазвичай в ролі декору виступають панно з м’яких тканин, можуть бути виконані арки з шпалер, що теж надає оригінальність спальному місцю.

Не варто забувати і про настінні світильники, їх можна використати в якості декору. Погодьтеся, красиве бра виконане з кованого метала або виконаний своїми руками абажур приноситимуть радість, і створять маленький затишний куточок в спальні.

До декору стін дитячої кімнати треба підходити особливо. Важливо врахувати побажання дитини якщо він підліток, якщо ж це новонароджений малюк, то необхідно створити таку кімнату, щоб дитина почувала себе спокійно, упевнено знаходячись в ній.

Виконується декор стін завжди в спокійних нейтральних тонах. Саме при оформленні дитячою використовують трафарети для декору стін. Вони можуть мати форму птахів, тварин, рослин і так далі

Оригінальним способом декору стін можна назвати старовинний спосіб зберігання історії сім’ї. Найчастіше ця величезна кількість фотографій, починаючи старовинними і закінчуючи сучасними фото. Їх так само можна використати при створенні оригінального дизайну стін. Виконати його можна у вигляді своєрідного генеалогічного дерева.

Дуже креативно виглядатиму фотографії на відкритих кріплення. Такий вид кріплень може бути виконаний з мотузки, металевих ланцюжків. Все залежить від вашої фантазії.

Ще один невід’ємний елемент інтер’єру, це дзеркало. Воно являється доповнення до дизайну приміщення. Ну а якщо воно буде креативно оформлено, то надасть кімнаті незвичайному вигляду. Можна використати для декору стін декілька невеликих дзеркал, складених в цікаву композицію, доповнити яку можна живими або штучними квітами.

Дзеркало – практичний декор, але для складання композицій з нього піде значно більше часу, але, коли все буде готово усі зроблені вами витрати відразу ж себе виправдають. Адже в цьому і полягає плюс декору виконаного своїми руками.

Ну і звичайно не варто забувати про кольори, наявні в нашому будинку. Вони теж можуть бути використані як елемент оригінального оформлення стін. Плюс таких елементів полягає в наступному:

  • Вони очищають повітря
  • Роблять приміщення затишним

Для прикраси підійдуть як квітучі, так і в’юнкі зелені рослини. Продумувавши композицію з таких живих елементів обов’язково продумайте систему поливу. В допомогу складанню композицій можна використати настінні кашпо, вази, полички.

Виготовити утримувач для підставки можна і в домашніх умовах, це надасть композиції ще більше оригінальності. Квіти, зелені рослини використовуються в декорі стін міських квартир, щоб створити подібність сільського життя, про яке мріють багато жителів великих мегаполісів.

Щоб зрозуміти яку композицію можна створити, знайдіть в інтернет фото декору стін і виберете відповідний для вас. Варто підійти до декору стін з фантазією, і ви зможете перетворити на приголомшливий елемент прикраси стіни навіть стару гітару. Адже всього лише треба, розпиляти її навпіл, зробити усередині полички, оформити підсвічуванням, і вона заживе новим, яскравим, оригінальним життям, що дарує вам радість.

Про автора

admin

Залиши коментарій