Дизайн інтерьера фото

Чорний інтер’єр: підбір кращих поєднань в сучасному дизайні(127 фото)

За авторством admin

Чорний інтер’єр – 127 фото розкішного дизайну із застосуванням чорного

Сприйняття будь-якої кімнати або ж усього житла в цілому залежить від використовуваної при оформленні колірної гамми. Кожен відтінок або поєднання декількох кольорів мають свій сенс, значення і певну символіку.

Далеко не кожен наважується використати чорний колір в оформленні своєї квартири або будинку. Багато хто помилково звик вважати цей відтінок похмурим, припускаючи, що житло вийде похмурим і нудним. Це далеко не так.

Чорний є прекрасним затіняючим тоном, з яким гармонійно можуть поєднуватися усі без виключення кольори. Він сам може бути самостійним кольором, який задає межі і рамки, поглинаючи світло і формуючи особливий глибокий образ. Чорний дизайн таємничий, не завжди доступний для раціональної свідомості, але миттєво сприйнятливий для несвідомого.

Значення і властивості чорної

Чорний, не дивлячись на свою однозначність і простоту, дуже глибокий і складний тон. Для деяких культур він асоціюється з негативом і траурними подіями. Проте для деяких значення кольору кардинально протилежне. Так для японців смільний це колір радості, а для китайців він символізує чесне ведення будь-яких справ. Однотонність з родючим грунтом надає право цьому відтінку символізувати багатство і матеріальну незалежність.

Смільний відтінок є поглинаючим фоном, який переймає на себе зовнішні дратівливі чинники. Він служи з’єднувачем різних відтінків, як міст між протилежними спектрами колірного круга.

За свою універсальність цей колір отримав широке застосування у багатьох стильових напрямах, починаючи від традиційної класики і до сучасності в особі хай-тека.

На відміну від свого протилежного побратима білосніжного, смільний відтінок поглинає денне світло, а тому не може використовуватися в невеликих приміщеннях, адже він робитиме їх ще менше. Тут краще використати його у вигляді декор-элементов.

Зробивши чорний фоном, можливо вигідно виділити ту або іншу ділянку або деталь в інтер’єрі. А властивість цього кольору, завдяки якому можна віддалити предмет, використовується в маленьких кімнатках, щоб збільшити площу. Для цього усі стінні поверхні фарбуються світлими фарбами, а одна стіна оформляється чорним.

Поєднання відтінків

Комбінуючи вугільний відтінок з іншими відтінками колірного круга, можливо добитися абсолютно різних приголомшливих результатів, що підтверджено на фото чорного інтер’єру.

Чорно-білосніжний класицизм. Це поєднання вже давно вважається актуальним і залишиться таким ще дуже довго. Ці відтінки діаметрально протилежні, а тому прекрасно доповнюють один одного.

Чорно-білий інтер’єр завжди стильний і заворожливий. Для акцентування уваги на білосніжній меблевій групі варто оформити стіни темним.

Проте, якщо деталі занадто маленькі і їх багато, то комбінація рябитиме, чому очі швидко втомляться. Найоптимальнішим робити фон світлим і декорувати його темними деталями.

Дует із золотом або сріблом – це символіка багатства і розкоші. Поєднання чорного інтер’єру із золотистими вставками і елементами наповнить будинок оригінальністю, зробить інтер’єр вишуканим. Посилити наліт престижу і розкоші допоможуть включення з ліпнини і мармуру, дорогі полотна оксамиту. Часто розбавляють цю комбінацію відтінками бігши і сірого.

Червоно-чорний інтер’єр завжди асоціюється з пристрастю, тому часто зустрічається в спальнях. А якщо розбавити таку палітру білосніжним або деревним відтінками, то можна використати її для оформлення кухонного простору. У такому поєднанні сприйняття буде спокійнішим і затишнішим.

Поєднання смільного з теплими жовтими або помаранчевими тонами часто використовують на кухнях. Дизайн тоді виходить дуже динамічний і життєрадісний. Щоб трохи його урівноважити включають в комбінацію відтінки бігши, сіруватого і білосніжного.

Чорний інтер’єр в кімнатах

Спальний інтер’єр

Вугільний колір асоціюється з ніччю, тому це самий кращий відтінок для оформлення спального простору. Проте не коштує усі стіни покривати темним. Досить зробити чорну стелю в інтер’єрі спальні з глянсовим блиском, доповнити його безліччю точкових світильників, і тоді простір здаватиметься ширяючим.

Органічно впишеться до кімнати темна ділянка стіни, прикрашена декором.

Вибираючи темні фіранки для спальних вікон, перевагу варто віддати полотнам з орнаментом контрастного кольору.

Дизайн чорної кухні

На кухні людина проводить досить багато часу, тому оформляти її повністю в темній кольорі не треба. Надати теплоти і затишку чорній кухні зможе бежевий відтінок. Дуже стильно виглядає світлий гарнітур на тлі смільної підлоги, а підкреслити світлі фасади зможе темна стільниця.

Чорний глянець на кухні виглядає просто чарівливо, проте на нім будуть помітні усі відбитки і патьоки. Тому багато сил піде на підтримку його в чистоті. Якщо гарнітур виконаний в темній палітрі, то доцільно розбавити його шафками з вітринами, які паритимуть в повітрі, створюючи відчуття легкості простору.

Для темної кухні підійдуть хромовані побутові предмети техніки. Розмістивши на темній стільниці вазу з живими квітами, вийде трохи пом’якшити дизайн.

Інтер’єр вітальні

У вітальні вугільний тон може зустрічатися у будь-якому вигляді. Чорні шпалери на стінах в інтер’єрі вітальні, доповнені картинами в позолочених рамах, перетворять кімнату на розкішний зал. Темні меблі виглядають ультрасучасно і модно.

Для невеликих віталень найвдалішою буде світла обробка стін і темні меблеві предмети. У зовсім маленьких кімнатках краще використати чорний лише у вигляді декоративних включень.

Оформляючи підлогові поверхні в смільному відтінку, варто розуміти, що на них будуть помітні усі найдрібніші смітинки і порошинки.

Грамотно використовую чорний в інтер’єрі, вийде підкреслити унікальність і стиль приміщення.

Про автора

admin

Залиши коментарій