Дизайн інтерьера фото

Будинок з гаражем – 145 фото одноповерхових і двоповерхових особняків з гаражами

За авторством admin

Будинок з гаражем: оригінальні проекти і цікаві дизайнерські ідеї. 145 фото типових ідей

Останніми роками мода на власні будинки росте з величезною швидкістю. Поблизу великих міст, як “гриби після дощу” зростають котеджні селища. Будівельні компанії інтенсивно освоюють вільні землі. Проект будинку з гаражем можна купити готовий або зробити по індивідуальному замовленню.

Підстав для вибору будинку з гаражем предостатньо. Загазовані і переобтяжені мегаполіси значно програють тихим заміським фазендам. До усього іншого, приватний будинок можна створити повністю під свої стилістичні переваги.

При купівлі будиночка ви отримуєте ще і такий приємний бонус, як власний гараж.

Варіант приєднання гаража до будинку дуже вдалий і дає можливість найбільш грамотно використати землю. Вмонтоване технічне приміщення має ряд достоїнств на відміну від будови, що окремо стоїть :

  • Витрати на автономний гараж значно більше.
  • Для щоденної експлуатації вбудований гараж зручніший, понад усе в зимовий період. Не треба йти на мороз, щоб опинитися біля автомобіля і скорочується час прогрівання двигуна, а значить і економиться паливо.

Проекти котеджів з приєднаним гаражним боксом

Проектами одноповерхових будинків з гаражем займаються спеціальні організації. Головна перевага цього житла полягає в експлуатації вій вільній площі.

Зовнішні розміри будинків з таким плануванням досить скромні, проте, в них усе необхідне для комфортного проживання. Ідеї розташування житлових і технічних приміщень величезна множина.

Гаражне приміщення можна обладнати в прибудові, що розмістилася по усій довжині будинку, під єдиним дахом.

Ще одним прикладом розташування є: гаражне приміщення є основою для мансардного ярусу. Єдиним для цих планувань залишається розташування кімнат по їх функціональності.

Проект будинку з мансардою і гаражем має на увазі, як правило, розміщення на нижньому рівні: їдальні, вітальні і туалету, а на верхньому спальні кімнати.

Однорівневі будиночки з приміщенням під гараж

Стандартні проекти одноповерхового будинку з гаражем користуються великою популярністю. Головними перевагами таких будинків є простота в реалізації і демократична ціна.

Одноярусні будівлі не великої ваги, а значить понижено навантаження на фундамент і грунт. Це дає можливість впроваджувати полегшені, до самої крайньої міри, підстави.

Розміщення усіх кімнат на єдиному рівні дозволяє обходитися без дорогих сходів. Відповідно, у використанні знаходиться абсолютно усе вільне місце, без яких або технічних втрат.

Принцип розташування житлових кімнат і технічних приміщень такий, щоб між ними знаходилися кухня і санвузол. Таке розміщення дозволяє звести до нуля шкідливу дію на людину від такого сусідства.

Варіанти двоповерхових будинків з гаражем

Скромні площі ділянок під будівництво іноді не можуть вмістити будинок величезних розмірів. Різні проекти двоповерхових будинків з гаражем прекрасна альтернатива для вирішення таких труднощів. Зберігаючи зовнішні розміри будівлі ми можемо збільшити його площу удвічі.

Існує безліч схем розташування кімнат у багаторівневих будинках. Багато хто розрізняється за місцем розташування гаража. Логічно необхідно розміщувати технічні приміщення на першому поверсі

Іноді, гараж розміщують під будинком, на цокольному поверсі. Ці проекти користуються великою популярністю у людей, оскільки можна побудувати відмінний будиночок на маленькій ділянці.

Двоповерховий будинок з гаражем в підвальному приміщенні – це найчастіший варіант будови.

Гаражний бокс, технічні приміщення і навіть гостина є фундаментом для кімнат, розташованих на другому поверсі.

Пересування людей між поверхами відбувається за допомогою сходів. Існує безліч варіантів сходів : від найпростіших прямих до ексклюзивних гвинтових моделей.

Спеціалізовані контори можуть запропонувати не лише готові стандартні проекти, але і зробити ваш індивідуальний. Як правило, клієнта спочатку знайомлять з класичними розробками, що найбільш відповідають умовам замовника. Показують каталоги з фото будинків з гаражем. У компаній, що тривало займаються будівництвом, існує безліч готових проектів систематизовані в каталоги.

Іноді, у багаторівневих котеджах приміщення під гараж розміщують на цокольному поверсі, в підвалі. Цей прийом використовується для повного використання своєї ділянки. Таке розміщення чудово підходить для складної по рельєфу ділянки.

При будівництві такого будинку особливу увагу варто приділити гідроізоляції. Ще на стадії проекту позначається комплекс дій із створення системи дренажу і покриття стін матеріалами, що захищають від вологи. Ефективна система вентиляції теж вимагає особливої уваги.

Матеріали для будівництва

Вже тривалий час найпопулярнішими і доступнішими за ціною залишаються удома з дерева з гаражними боксами з оцилиндрованного колоди.

Зведенням будинків з дерева займаються багато компаній. Використання дерева як будівельного матеріалу можливо і при одноповерховому, і при багатоповерховому будівництві.

Техніка спорудження будинку з бруса має декілька відмінних рис. Увесь комплект модулів виготовляється на підприємстві за допомогою сучасного устаткування.

За допомогою високоточного устаткування робляться елементи з потрібними допусками. Одночасно відбувається виготовлення основи. Збираючи будинок на готовій основі можна заощадити значну частину часу.

Будинок з просторовим каркасом це теж один з варіантів використання деревини. Ця технологія успішно завойовує російський ринок у зв’язку з не дорогою ціною.

Каркаси таких будинків роблять на промислових підприємствах.

Незначна вага таких споруд допускає використати полегшені види фундаментів. Утеплити каркасний будинок з гаражем можна брикетами з мінеральних волокон або пінопластом.

Окрім дерева в спорудженні котеджів використовують так само цеглину і блоки. Приватні будинки з піноблоків відмінно зарекомендували себе, особливо в умовах Крайньої Півночі. Збереження тепла і електроенергії знаходяться на найвищому рівні. Піноблоки мають малу вагу і величезну міцність.

Цегляні будинки з гаражем це класичний варіант будови. Будинок з цеглини задоволення не з дешевих, у зв’язку з великим використанням ручної праці. Проекти цегляних будинків типові, а можна створити свій неповторний проект.

Проекти для маленьких ділянок

Найчастіше політ архітектурної думки обмежується розмірами площі, виділеної під будівництво. За наявності вузької ділянки проект будинку з гаражем має бути максимально підлаштований під в’їзд і виїзд автотранспорту. На такій ділянці будова буде витягнутої форми.

Збоку відмінно розташується гараж, ворота якого можна зробити такими, що виходять прямо на вулицю. Увійти до будинку можна як з боку вулиці, так і з боку своєї ділянки.

Для багатьох мати будиночок з гаражем це мрія, а багато хто вже живе в таких будівлях. Перш ніж вибрати такий вид житла уважно вивчите усі плюси і мінуси заміського життя.

Мати власний гараж сьогодні це вже не розкіш, а необхідність. Життя сучасної людини, особливо за містом, практично не можливе без автомобіля. А авто просто потрібне гаражне зберігання.

Про автора

admin

Залиши коментарій