Дизайн інтерьера фото

Білий колір в інтер’єрі: 108 фото кращих прикладів використання

За авторством admin

Білий колір в інтер’єрі – правила поєднань і ради дизайнерів по застосуванню(108 фото)

Білий колір у багатьох культурах символізує чистоту і невинність, світ і духовність. У древні часи білий колір асоціювався у людей з благородством і приналежністю до привілейованого стану. У Стародавньому Єгипті фараони – верховні правителі держави, носили одяг білого кольору; жерці Древнього Сходу, що представляють найзначиміший прошарок населення, одягалися саме у білий, правлячий клас Древнього Риму – патриції також ходили у білих тогах.

Білий колір майже в усіх країнах упродовж багатьох тисячоліть втілює зв’язок з божественним і духовним світом. Цікаво, що в деяких культурах зустрічається і прямо протилежне значення в’янення, переходу до іншого життя і смерті.

Білий колір в інтер’єрі

Насправді білий колір надає особливу свіжість інтер’єру. Фото білого кольору в інтернеті говорять самі за себе: ви можете звернути увагу на те, що кімнати, в декоруванні яких застосовується білий колір, виглядають вишукано, акуратно і чисто.

Білий колір застосовується в приміщеннях, коли необхідно зорово розширити простір. Використання білого різних відтінків(наприклад, кремово-білого, персиково-білого, рожевувато-білого) в одному інтер’єрі виглядатиме набагато вигідніше. Будь-який колір відмінно поєднується з білим: більше того, усі кращі сторони додаткового кольору виставляються з самого кращого боку.

Біла оббивка диванів, пуфів, крісел додає королівську розкіш. Дійсно стильною парою виглядатимуть білий колір і скло(чи метал). У кімнатах тих, що виходять на північну сторону, а також приміщеннях, в які поступає мало сонця, він стане незамінним помічником: він здатний покращувати настрій за рахунок відтворення теплового діапазону сонячних променів.

Інтер’єр у білому кольорі позитивно впливає на психоемоційний стан людини : цей теплий колір як би примушує людину відчувати тепло.

У кімнатах, в яких є присутньою достатня кількість білого кольору, легше дихається; простір наповнюється відчуттям легкості і легкості. Білий колір здатний приховати і замаскувати недоліки кімнати.

У поєднанні з іншими кольорами

Приміщення, виконані із застосуванням тільки білого кольору, говоритимуть про стерильність, посилатимуть до лікарняних палат і байдужості офісів. Щоб уникнути відчуття порожнечі і усунутості, що виникає від монохромних білих інтер’єрів, необхідно додавати будь-який інший колір. Обстановка відразу ж оживе і заграє м’якими і приємними оку контрастами. Навіть невеликі акценти іншого кольору здатні створити чаклунство з інтер’єром.

При комбінуванні з теплими тонами білий колір відходить на другий план і підкреслює другий колір, а при використанні у поєднанні з кольорами холодної гамми освіжає і бадьорить.

Чорно-білий колір в інтер’єрі абсолютно універсальний. З’єднання чорного і білого підійде для оформлення приміщень як в старовинних, так і сучасних стилях: від суворості класики і вишуканості рококко до урбанізованого хай-тека. Причому можна віддати перевагу штрихам чорного кольору і білій кімнаті, або вибрати білі меблі на тлі стіни, пофарбованої в чорний колір.

Яскравий, але збалансований і витриманий варіант – це червоно-чорний інтер’єр. Червоний колір сам по собі досить кричущий і яскравий, такий, що викликає пробудження емоцій і пристрасності. Білий згладжує і урівноважує експресивний вплив червоного кольору і психіку і розбавляє його.

Сірий колір додає білому глибину, підкреслює його текстуру. Гама сірих відтінків допомагає створити нейтральне, спокійне приміщення, і прибирає усунутість білого кольору. Сірий дає інтер’єру офіційний характер.

Таке поєднання відмінно сприяє концентрації і допомагає перемкнутися на роботу або розумові роздуми. Графітові відтінки сірого відсовують стіни, і роблять простір зорово більше.

Коричневий

Універсальне і дуже вигідне поєднання, яке є синонімом розкоші, витонченості і сприймається, як демонстрація статусу і смаку.

Це поєднання є таким, що неймовірно бадьорить, на емоційний фон діє самим найкращим способом: відкриває нові сили, викликає радість і почуття легкості. Це поєднання також може асоціюватися з екологічною тематикою, і підсвідомо сприймається, як близьке до природи і здорового способу життя.

Дуже гармонійний варіант, особливо для інтер’єрів в морській або південній тематиці. Синьо-білий інтер’єр освіжає і наповнює приміщення повітрям. Таке поєднання заспокоює, допомагає зібратися з думками.

Фіолетовий

Білий в комбінації з фіолетовим кольором викликає у людини почуття захищеності і заспокоєння. Фіолетовий колір додає білому загадковості і казковості. Це поєднання стимулює уяву.

Особливу легкість білий колір привносить інтер’єру при доповненні рожевою гамою кольорів. Рожево-білий інтер’єр виглядає м’яким, ніжним і жіночним.

Особливу теплоту білому кольору додасть помаранчевий: помаранчево-білі приміщення говорять про благополуччя і стабільність. Також створює атмосферу свободи і багатства.

Білий дизайн різних приміщеннях

Для спалень найбільш відповідним варіантом буде інтер’єр у бежево-білій гаммі. При використанні насичених кольорів уразливість і блідість білого кольору розчиняється.

Вітальні дуже виграють від комбінації шоколадних тонів, розбавлених білим кольором: особливо рекомендуємо використання великого білого орнаменту, що наприклад, зображує квіти.

Стіни ванни цікаво виглядатимуть при використанні в оформленні світло-коричневої плитки.

Білий колір на кухні краще всього поєднується з синіми, червоними або зеленими відтінками. Найстильніше виглядає оформлення фартуха кухні другим кольором, який виділятиметься на тлі білих стін.

Також вдалим вибором стане використання кольорового кахлю, особливо з візерунками іншого кольору. Геометричні візерунки – модний варіант поза часом. Рекомендуємо або білі стіни на тлі меблів іншого кольору, або кольорові стіни на тлі білих меблів.

Про автора

admin

Залиши коментарій