Дизайн інтерьера фото

Білий дизайн квартири – 110 фото кращих варіантів оформлення

За авторством admin

Білий дизайн квартири : сучасні ідеї меблювання, освітлення і декорування(110 фото)

Використання світлих тонів в інтер’єрі маленьких приміщень, поза сумнівом, безпрограшний варіант. Завдяки ним простір стає візуально набагато ширше. Зовсім нещодавно в обробці невеликих квартир правил бал бежевий колір, сьогодні фаворитом є, коханий усіма, білий. Хоча він досить давно і вдало використовується в оформленні інтер’єрів, але зараз пік його популярності.

До того ж білий – це колір чистоти і досконалості. Марно багато хто вважає його невиразним і прохолодним, порівнюючи з сніговим покривом. Професіонали затверджують зворотне, адже на білому фоні усі деталі і елементи стають яскравішими і чіткішими.

Достоїнства і недоліки

До переваг білого кольору відносяться такі властивості:

  • візуальне збільшення простору
  • універсальність
  • здатність поєднуватися з будь-якими інтер’єрами
  • комфортність в психологічному сприйнятті.

Недоліком кольору є його маркість. Але це невірне твердження, оскільки до забруднень він схильний так само як і інші кольори, але на його фоні це помітніше.

Варіанти інтер’єру у білому

Насправді білий колір не так простий, як здається. Насправді йому властиві дві властивості: – будучи по суті монохромним, він гармонійно поєднується з усіма іншими кольорами.

  • будучи складним кольором, він вимагає грамотного підходу в дизайні. До того ж для оформлення білосніжного інтер’єру можна використати декілька варіантів:
  • ідеально білосніжний вид(підлогове покриття, оформлення стін, меблювання)
  • білий з дерев’яними фактурами(меблювання, підлогове покриття)
  • білий з насиченими кольором елементами і деталями.

При оформленні дизайну квартири у виключно білому кольорі знадобиться багато зусиль на придбання відповідних матеріалів, меблевого гарнітура або його окремих предметів.

Вибір відповідних відтінків білого теж буде не простий, оскільки не усі з них гармонійно поєднуються один з одним. Але отриманий результат буде досить цікавим і оригінальним, а це того коштує.

Деталі і предмети з дерева зроблять акцент на вишуканість білого. Для квартир з невисокими стелями слід використати двері, стіни і стелю тільки у світлих тонах.

Пол темного кольору у білосніжному обрамленні стін зробить кімнату ширше, але не варто використати підлогове покриття з відтінком помаранчевого, загубиться ефект елегантності. У іншому ж, при виборі дерев’яних фактур для підлоги у вигляді ламінату або паркету можна покластися на власний смак.

Яскраві насичені елементи у білому інтер’єрі створять атмосферу свята. Але кількість додаткових кольорів має бути не більше двох. Наприклад, відмінним колірним рішенням інтер’єру буде використання білого у поєднанні з чорним(сірим) і іншим контрастнішим кольором.

При цьому меблі і декоративні елементи теж мають бути аналогічних тонів. Але присутність білого в обробці і меблюванні має бути неодмінним.

У поєднанні деякої кількості яскравих тонів, білий досить використати в якості балансу, щоб інтер’єр не вийшов позбавленим смаку. Крім того, таким чином можна розділити приміщення на зони різні по своїй функціональності, при цьому у кожної буде свій певний контрастний колір. В результаті інтер’єр вийде динамічним, стильним і сучасним.

Особливості інтер’єру у білому

Щоб дозволити собі білосніжний інтер’єр будинку, треба бути досить сміливою і ризикованою людиною. Тому що цей колір дуже складний, що на перший погляд не помітно.

Складність його полягає в тому, що за своєю суттю він є поєднанням усіх інших кольорів. У зв’язку з цим до оформлення приміщень треба підходити індивідуально. Тільки так можна уникнути психологічного дисбалансу в інтер’єрі. По фото в журналах і інтернеті можна вибрати для себе різні варіанти оформлення квартири у білих тонах.

Існують певні правила, застосування яких обов’язкове для абсолютно білих інтер’єрів або в комбінації з дерев’яними доповненнями. Інші варіації білого з іншими кольорами не створюють тиску на психоемоційний стан людини, як повністю білий, тому на них правила не поширюються.

Перше правило: фактурність

Гладкість і лаконічність поверхонь у білому інтер’єрі зроблять обстановку музейною і безживною, тобто застиглою в часі. Знаходитися в такому приміщенні буде нелегко.

Для усунення цього відчуття необхідно додати фактурності і рельєфності, які відкидають тінь, тобто наділять інтер’єр життєвою силою і теплим диханням.

У цьому варіанті можна використати фактуру у будь-яких кількостях і різновидах. Наприклад, килими з м’яким ворсом, столи із скла, багаторівневі поверхні різних конфігурацій. Меблі краще використати різноманітних форм і рельєфів, білому це тільки на руку. Так, стиль прованс ідеально підійде для дизайну квартири у білому кольорі.

Друге правило: правильне освітлення

Правильне освітлення потрібне для акценту на фактурність, щоб забезпечити її виразність і значення в інтер’єрі. Окрім основного джерела освітлення варто облаштувати ще декілька світильників для кожної зони. При настанні сутінків гра тіней помітніша.

Якщо джерел подання електрики в кімнаті мало, необхідно передбачити модель освітлювального приладу з регульованими лампами. І ви зможете самостійно грати зі світлом, освітлюючи різні зони на власний розсуд.

Третє правило: ніякого чорного

Будь-які темні плями на білосніжному фоні притягуватимуть погляди, і виглядати, як брудні плями. Тому чорно-білий дизайн квартири краще виключити з інтер’єру зовсім. Але при цьому, якщо чорний використати з іншими яскравими кольорами, то інтер’єр виглядатиме абсолютно гармонійно.

Наприклад, в інтер’єрі можна використати класичне тріо кольорів : білий, чорний і червоний. Таке поєднання зробить простір яскравим і стильним.

Оригінальні світильники в чорному кольорі, картинні полотна, стильна побутова техніка, предмети меблювання створять потрібний контраст і акцентують увагу на декоративних елементах. Червоні вкраплення можна додати для контрасту певних зональностей.

Підводячи підсумки

Для оформлення однокімнатної квартири білий інтер’єр вважається ідеальним варіантом. В результаті кімната буде більше освітленою і просторою.

До того ж, якщо білий швидко набридне, його легко можна змінити за допомогою різних контрастів, досить змінити текстиль або розвісити картинні полотна на стінах. І квартира заграє по-новому.

Про автора

admin

Залиши коментарій