Дизайн інтерьера фото

Бежеві шпалери: 108 фото оформлення різних кімнат і приміщень

За авторством admin

Бежеві шпалери – сучасний дизайн, візерунки і поєднання. 108 фото оригінальних ідей застосування

Бежевий колір – це ідеальна основа для интерьерних експериментів, тому що він відрізняється універсальністю і хорошою сполучуваністю. Різноманіття відтінків і фактур тілесної палітри таїть в собі море різних рішень, здатних підняти дизайн на новий рівень.

Трохи про колір

Бежеві тони – класичні і природні, тому роблять позитивний вплив на психологію людини. Цей колір характеризується спокоєм, теплотою, заспокоєнням, розміреністю, стабільністю і гармонією.

При використанні в інтер’єрі беж має безперечні переваги:

 • Універсальність;
 • Базовость;
 • Поєднання з усім колірним спектром;
 • Візуальне збільшення простору;
 • Додавання кімнаті світла;
 • Велика кількість відтінків і фактур;
 • Стимуляція розумової діяльності, заспокоєння, відсутність подразливої дії на нервову систему;

Ідеальні поєднання

Шпалери бежевого кольору вражають своєю багатогранністю: благородна карамель, чарівливе крем-брюле, грайливі перли, загадковий пісок і багато що інше. Кожен відтінок привносить свій настрій до обстановки, особливо укупі з іншими кольорами.

Уся палітра від пшеничного до слонової кістки ідеально поєднується з пастеллю і темними теплими тонами і виступає фоном для предметів інтер’єру, що мають більше насичений колір.

Гармонійно виглядає кімната в кремово-білих тонах з використанням в меблюванні, картинах і текстилі темно-зелених відтінків і металевих поверхонь. Особливо актуально це рішення для кухні і ванни.

Бежево-коричневі шпалери є класичним варіантом і привносять до кімнати консерватизм, стриманість і елегантність. На такому фоні допустиме використання будь-яких акцентів : яскравих принтов, контрастних меблів і аксесуарів.

Також виграшні наступні поєднання:

 • Карамель + жовтий + морська хвиля;
 • Бісквіт + сірий + металік;
 • Беж + білий + дерево;
 • Обпав + чорний + золото;

Цікаво виглядають в інтер’єрі і бежеві шпалери з принтом. На теплому пастельному фоні дорого і розкішно виглядають витончені срібні візерунки, сільський затишок надають приглушені червоні квіткові орнаменти, а геометричні перлинні лінії віддають респектабельністю і офіційністю.

В цілому, універсальність тілесного дозволяє комбінувати його з будь-якими кольорами. Головне, витримувати рівновагу і обов’язково додавати контрастні і інтенсивні акценти.

Кімнатні рішення

Використання бігши безпосередньо залежить від призначення приміщення. У гостиних залах карамелеве оформлення – це безпрограшна класика, що дає простору затишок і вишуканість. Такий колір буде оптимальним для эко-стиля, модерну, хай-тека, мінімалізму і рустика.

На малогабаритних площах рекомендується віддавати перевагу світлим і легким відтінкам, несильно помітним фактурам, м’якій оббивці, нескладному орнаменту, білій стелі і дерев’яному статевому покриттю. У просторих кімнатах можливі будь-які варіанти.

У кухню підбирається тілесний дизайн, щоб максимально розширити простір. Для цих цілей також використовуються світлі тони, при цьому акцент робиться на гарнітурі або дерев’яних меблях. У великих приміщеннях можна розміщувати коричневі і чорні меблі, які доповнюються сірими фіранками і темною побутовою технікою.

У спальні популярна подвійна обробка стін : комбінування білих шпалер по трьох сторонах і центральній площині, зайнятій під бежеві шпалери з незвичайним малюнком. Частіше для таких кімнат вибирають контрастні кольори одного кольору, роблячи золоті або сірі акценти на подушках, картинах і пледах.

Підбираємо штори

Підкреслити вишуканість перлинних стін можуть гармонійно підібрані штори, які підбираються в кремовий інтер’єр за особливими правилами.

По-перше, карнизи для портьєр вибираються максимально нейтральними і простими. По-друге, самі полотна рекомендується придбавати в схожому кольорі, але відмінній тональності, що не припустимо їх злиття в одну площину. При цьому за наявності на стінах орнаменту або візерунка, штори, навпаки, не повинні мати малюнка і навпаки.

По-третє, необхідно пам’ятати про оптимальні поєднання: теплі тони допускають комбінування з червоним, жовтим, коричневим і золотом, а холодні краще виглядають з відтінками блакитного, сталевого, фіолетового і чорного.

Правила використання бігши

Перед тим, як вибудовувати свій інтер’єр в тілесних тонах, необхідно ознайомитися з деякими радими і рекомендаціями з використання кольору :

 • Не коштує увесь простір заповнювати монохромним бежевим;
 • Допускається поєднання тільки кремових відтінків, які обов’язково мають бути максимально контрастними кольорами;
 • Оптимальна формула: світлі стіни, яскраві меблі і темна підлога;
 • Доповнити бежеві шпалери можна будь-якими іншими: підійдуть як нейтральні білі, так і акцентовані червоні або бордові шпалери;
 • Велике значення має освітлення, здатне змінити атмосферу з таємничою і містичною на святкову і урочисту;
 • Штори до бежевих шпалер підбираються в нейтральних і теплих тонах: сірі, жовті, золоті, білі;

Подивіться на приведені фото бежевих шпалер і належним чином оціните усе різноманіття існуючих дизайнерських ідей. Нейтральний і нудний на перший погляд карамелевий або пісочний при певних акцентах здатний заграти неймовірними фарбами і збагатити інтер’єр дивовижною атмосферою.

Про автора

admin

Залиши коментарій