Дизайн інтерьера фото

Антресоль в інтер’єрі: 125 фото нового погляду для стильного оформлення

За авторством admin

Антресоль в інтер’єрі – сучасний дизайн і ідеї по застосуванню(125 фото)

У різних блогах, присвячених інтер’єрам, в гостях у друзів все частіше можна побачити антресолі в передпокої, що не дивно. Вони відрізняються функціональністю, досить естетично виглядають, економлячи вільний простір.

Слово “антресоль” в перекладі означає верхній напівповерх, що вбудовується зазвичай в інтер’єр заміських будинків, особняків. Сьогодні антресоль відмінно виглядає практично у будь-якому сучасному інтер’єрі. Не перешкода для її використання навіть маленька квартира-студія, що не відрізняється великою площею.

Достоїнства використання антресолей

Як у абсолютно усіх прийомів, використовуваних сьогодні дизайнерами, у антресолі без сумнівів є сильні, слабкі сторони. В першу чергу варто відмітити переваги.

Раціональне використання простору в кімнаті по вертикалі. Застосування напівповерху дає можливість розташувати за бажання в нім полиці, стелажі з улюбленими книгами, будь-якими іншими речами.

Якщо подивитися фото антресолі в інтер’єрі, то можна побачити, що сьогодні зустрічається варіант, коли на додатковому напівповерсі встановлюють шафи-купе, використовують в дизайні його, як відособлене місце для сну гостей.

Відмінне рішення у разі непропорційно витягнутої кімнати. Якщо кімната відрізняється формою прямокутника із занадто довгою одній із стін, то використання підвісної платформи дасть можливість “укоротити” простір для його грамотного використання.

Лаунж зона. Зараз антресоль використовується навіть як місце відпочинку, яке знаходиться дещо відособлено відносно кімнати і вище рівнем. Питання полягатиме лише в тому, як саме ви заходите використати простір.

Мінуси антресолі

По-перше, для того, щоб зробити антресолі знадобиться досить багато місця, а далеко не в кожному будинку є стелі заввишки в чотири метри.

По-друге, для зведення міцної, безпечної, головне – зручній конструкції, необхідно буде віддати певну грошову суму за виконання робіт на вищому рівні справжніми професіоналами.

Антресоль – кабінет

Одній з найпривабливіших ідей вже багато років залишається організація окремого кабінету прямо на верхньому рівні в квартирі, що можливість працювати з максимальною віддачею, знаходячись в самоті. Важливо лише при організації кабінету, врахувати, що потрібне хороше освітлення у будь-який час доби.

Ідеальний варіант – це, коли антресоль добре освітлюється мансардним вікном. Якщо воно відсутнє, то цілком підійде навіть слухове віконце. У не залежності від того, буде або немає природне освітлення, обов’язково варто потурбуватися про достатню кількість додатково встановлених світильників.

Важливий момент. Внаслідок того, що антресоль в коридорі, що перетворилася в кабінет служитиме місцем особливо активної розумової діяльності, бажано передбачити хорошу звукоізоляцію.

Антресоль в кімнаті дитини

Зустрічаються випадки, коли антресоль у висоту не більше одного метра, але при цьому розташована в дитячій кімнаті. У такому разі вона може стати відмінним майданчиком для майбутнього розміщення місця для сну, що дозволить використати нижній рівень, як робочий простір, місце для відпочинку.

Особливо часто такий варіант застосування антресолі зустрічається, коли є необхідність розміщення в маленькій кімнаті відразу двох ліжечок для дітей різного віку.

Що знадобиться для створення антресолі?

Щоб антресоль була максимально безпечна у використанні, до неї має бути в ідеалі підведена стаціонарні і добре зафіксовані сходи.

Варіант сходів доладного типу не підійде, незважаючи на величезну кількість плюсів її використання, включаючи те, що вона не вимагає додаткових розрахунків при створенні інтер’єру, закладки місця в площі кімнати.

Високі стелі

Щоб, як гості і хазяї будинку могли почувати себе в цілковитій безпеці, максимально комфортно, будівельники радять розміщувати антресоль обов’язково на висоті близько двох метрів.

Висота до стелі від самої платформи не менше півтора метрів. Це необхідно для того, щоб людина на верхньому ярусі могла сидіти, не відчуваючи ніякого дискомфорту.

Питання освітлення, вентиляції

Важливо максимально грамотно підійти до питання розміщення світильників, різних ламп. Найімовірніше вони стануть головним джерелом світла. Ідеальний варіант – розташувати прямо в стелі сучасні світлодіодні світильники, встановити пару торшерів.

Внаслідок того, що під високими стелями переважно буває досить жарко, краще відразу потурбуватися про придбання вентилятора або ж можна зробити навіть слухове вікно, що дасть можливість повітрю вільно циркулювати в просторі.

Легкий спосіб одночасно розв’язати обидві проблеми – замовити установку якісної спліт-системи, в якій буде передбачена примусова вентиляція. Завдяки сучасним технологіям, системи не займають багато місця. Можна навіть досить легко їх сховати в інтер’єрі або задекорировать.

Не даремно щорічно все більше людей, починаючи робити ремонт, цікавляться як зробити шафу з антресоллю в кімнаті, оскільки вона виступає явним лідером функціональності, економії вільного простору.

Визначившись з призначенням антресолі, вона може виступити не лише місцем для відпочинку, роботи. Вибравши відповідні дверці для антресолей вона може стати відмінною системою зберігання різних речей, яка виглядатиме по-справжньому стильно. Головне лише правильно визначитися з її колірним рішенням, щоб вона поєднувалася з іншими предметами інтер’єру.

Якщо плануєте встановити будинки конструкцію, то заздалегідь подумайте про те, де буде її місце і яких вона буде розмірів, оскільки це не диван або стіл, переробити вже буде украй скрутно. Краще всього, якщо з цього питання ви проконсультуєтеся з інженером, дизайнером. Завдяки досвіду вони зможуть швидко підказати максимально вигідне интерьерное рішення.

Професіонали зможуть не лише вирішити за вас складні питання з технічного боку, але і позбавити від мук вибору, головних болів. Не хочеться, щоб через щонайменшу неточність антресоль виявилася непридатною для використання, вірно? Краще заплатити за послуги фахівців, чим потім намагатися виправити наслідки.

Про автора

admin

Залиши коментарій