Дизайн інтерьера фото

3д шпалери: ілюзія або стіна з об’ємним зображенням(114 фото)

За авторством admin

3д шпалери – 114 фото найкрасивіших ідей для прикраси різних куточків будинку

З появою 3D зображень змінився світ. Шпалери 3D – це особливий матеріал, з яким працювати цікаво, приємно, комфортно. Дизайнери відразу узяли на замітку такий спосіб декору. Припав він за смаком і молоді, домогосподаркам, бізнесменам, офісним співробітникам, працівникам магазинів, заводів.

Це зухвалий, сміливий підхід. Ефект присутності – відмітна особливість. Фото 3д шпалер запрошують у світ, де можливо все.

Практичність і надійність

Цей вид шпалер – це міцна основа, особливий тип цифрового зображення, сучасна, новітня технологія, якій легко користуватися. Можна сміливо вивчити каталог 3д шпалер, купувати і приступати до ремонту. Мотивує до купівлі функціональність, практичність, краса.

Виготовляються вони з екологічно безпечних матеріалів, відрізняються надійністю. Їх поверхня покрита спеціальним складом, який захищає зображення від вицвітання, спотворень. Вони відносяться до шпалер, які можна мити, притому абсолютно будь-якими миючими засобами.

Виробники приклали максимум зусиль для захисту поверхні. Шпалери прослужать багато років, не зіпсують про себе враження. Склад, яким обробляється поверхня, також є пожежобезпечним.

Ці шпалери легко приклеїти до стіни своїми руками. Клей потрібний такій же, як і для стандартних вінілових. Професійні будівельники вже освоїли цей матеріал, прийоми ефективного наклеювання. Вони допоможуть створити ідеальний декор, якщо вимагається.

Часто вважають за краще довірити роботу саме людям, у яких є навичка. Не можна ігнорувати ніжність, делікатність цього різновиду будматеріалів.

Необхідно врахувати два моменти, вирішивши купити 3д шпалери, оформити з їх допомогою площу, наявну в розпорядженні : потрібно добре обробити поверхню, вона має бути абсолютно рівною, ретельно підганяти малюнок, домагатися абсолютного збігу.

Важливо правильно розрахувати свої сили, прорахувати бюджет, проаналізувати, скільки матеріалу буде не жаль випадково зіпсувати, час, який є в запасі. Слід врахувати, що самостійно з цим завданням не впорається – треба, щоб діяли спільно, одночасно як мінімум чотири людини.

Не завжди друзі і родичі погодяться допомогти. Простіше все ж витратити трохи більше засобів на ремонт, найняти професійних будівельників, зробити подарунок собі, сюрприз близьким.

У будь-якому разі докладені зусилля, витрати окупляться. Сучасні 3d шпалер – це рай для рецепторів, особливе навантаження. Її темп і міру можна контролювати за власним розсудом.

Види шпалер з ефектом присутності

Існує декілька варіантів цих шпалер. Вони допоможуть створити панораму або ж трохи оновити дизайн приміщення, не міняючи його стиль особливо. Ці шпалери можуть грати не лише роль першої скрипки в оркестрі, але і роль другої скрипки, що, звичайно ж, цінно.

Вони універсальні і екстравагантні одночасно. Одна перегородка, прикрашена ними, повністю змінить враження від кімнати.

У продажу є присутніми :

  • стандартні – із зображенням абстракції, орнаменту, геометричних фігур різної щільності;
  • флуоресцентні – в темряві стає помітно їх слабке світіння;
  • поодинокі – листи заздалегідь визначеного розміру з малюнком, які підходять для оформлення невеликої ділянки стіни;
  • панорамні – покривають повністю поверхню, створюють об’єм, перспективу, багатовимірність;
  • світлодіодні 3д шпалери – технологія світлодіодів гармонійно поєднується з цифровим зображенням.

Приміщення, в яких доречно їх використати

Ці шпалери не гірше за стіну з дзеркал розширюють простір. Колони, тунелі, неіснуючі кімнати можуть з’явитися. Будь-яка стіна з їх допомогою зникне. Бажано прагнути до того, щоб був збережений баланс між ідеальною оптичною ілюзією, паралельним світом, іншою реальністю і відчуттям затишку, безпеки.

З іншого боку, можна і ризикувати. Це діло особистого смаку. У яку сторону дизайн інтер’єру з 3д шпалерами перетворитися, вирішує людина, що вибирає їх різновид і малюнок.

Вони підходять для оформлення житлових кімнат і службових приміщень, з великою площею і невеликою. Вітальня, передпокій, спальня, дитяча, кухня, санвузол – скрізь актуальне їх застосування. Ванна кімната, туалет зазвичай оформляється за допомогою плитки.

Але ці шпалери можуть витримувати дію вологи. Так що якщо вентиляція добре працює, від пари захищає фіранка, ними можна прикрасити ванну кімнату. Наприклад, про ванну з вікном в європейському стилі практично кожна людина замислювалася. З шпалерами 3d легко здійснити мрії.

Милі малюнки в дитячій допоможуть малюкові розвивати уяву, бути активнішими, веселішими. Вони позбавлять від страху темряви, поліпшать настрій, поманять пізнавати світ. Дорослим вони допоможуть змінити стереотипи, виробити нові звички.

Сподобаються ці шпалери підліткам, допоможуть придбати упевненість. З їх допомогою можна почати сприймати світ таким, яким він є, виключити самообман. Іноді упевненості бракує і дорослим. Знаючи, що дверей насправді немає, складно все ж дивуватися і дивувати, грати, фліртувати.

У громадських місцях

3D шпалер для стін з малюнком нейтральної тематики ідеально підходять для прикраси нежитлових приміщень – офісу, приймальні, кабінету, кімнати для персоналу, кафе, бару, ресторану, магазину і інших. Цей новітній винахід, який цілком імовірно стане класичним одного разу. Такий дизайн допоможе збільшити потік відвідувачів, зменшити число конфліктів.

Яскравість, привабливість – очевидна перевага. Ідеальною тематикою, безпрограшним варіантом є зображення кольорів, предметів мистецтва. Їх любить кожна людина. Вони гармонійно поєднуються з этно-стилем, хай-теком, мінімалізмом і іншими напрямами.

Сьогодні і завтра

Підібрати потрібні 3D шпалер і легко, і складно одночасно. Якщо помилитися, замість приміщення для відпочинку, зняття психологічної напруги, вийде створити царство обману, що лякає.

Найпростіше зрозуміти їх концепцію, якщо відштовхнутися від стихій, вибрати орієнтиром вітер, воду, вогонь, землю. Стихії небезпечні. Їх приручали, долаючи страх, ризикуючи життям.

Більше немає сенсу мріяти про камін в залі. Навіщо? Тільки із-за тепла, динаміки вогню можна бажати його побудувати. Простіше купити шпалери 3D з його зображенням. Те ж торкається і фонтану. З їх допомогою можна відчути, що таке галактики, Всесвіт, лабіринт Мінотавра, джунглі, море, пустеля.

Якщо захочеться декор змінити через деякий час, не варто собі в цьому відмовляти. Потреба в прекрасному, гармонії, задоволенні від дизайну має бути задоволена.

Задіяти не лише стіни

Ірреальний, прекрасний дизайн в кімнаті або ж в квартирі, будинку допоможуть створити також 3d поли. Ця технологія гідна уваги, якщо вибрані шпалери 3d. Вона застосовується самостійно.

Перевагами є практичність, функціональність, надійність. Недоліки – відносно висока вартість. Та все ж краса гідна щедрості.

Поєднання шпалер і підлоги – хороший вибір. У еру космонавтики, нанотехнологій, геніальних відкриттів, великих змін, такий дизайн дуже до речі. Кожна людина може собі його дозволити. Він поза конкуренцією із-за своєї унікальності. Хоч би одну кімнату так прикрасити напевно захоче кожна людина. Немає причин собі в цьому відмовляти.

Ризикнути купити або забути?

Цей різновид шпалер і підлог може претендувати на статус абсолютного креативу, бути його символом. Як відомо, багато років учені вважали, що здатність до креативу лежить в основі еволюції, демонструє ж її лише людина.

Нещодавно було доведено зворотне. Було встановлено, що і тварини здатні так мислити, діяти. Але це не означає, що вони можуть так же швидко розвиватися, конкурувати з царем природи.

Цивілізація, мистецтво, наука і промисловість розвивається тоді, коли розум створює щось нове, те, що раніше не можна було собі уявити.

Ці шпалери і пола, технологія 3д – справжній творчий прорив. Їх поява – революція в історії дизайну. Багато років вони будуть популярні. Хоча може здатися, що вони усього лише красиві, не більше.

Це оманливе враження. З їх допомогою магія, трилер, екшен стає ближче. Приміщення перетвориться на райський куточок або кімнату страху, сміху, фантазій, цілей, планів, когнітивного дисонансу.

Про автора

admin

Залиши коментарій