Дизайн кухні

Жовто-зелена кухня, дизайн, поєднання кольорів, фото

За авторством admin

жовто зелена кухня, жовто зелена кухня фото, жовто-зелений і білий, жовто зелений і помаранчевий

Дизайн жовто-зеленої кухні, фото

Час від часу нам хочеться щось поміняти у своєму житті. Один з варіантів, трохи змінити дизайн своєї кухні. Найпростіше рішення – змінити колірний дизайн приміщення. Прекрасний вибір – жовто-зелена кухня.

Дизайн жовто-зеленої кухні

Жовто-зелений дизайн кухні – дуже модне рішення. Ці два кольори створять відчуття комфорту, додадуть енергії, бадьорості, сил, і разом з цим, душевного спокою.

Їли розглядати їх окремо, то жовтий відноситися до теплої колірної гамми, належить до основного колірного спектру, що допомагає внести більше світла в інтер’єр. Його люблять оптимістичні, радісні, теплі особи.

Він гармонійно виглядає з більшістю кольорів, але не коштує занадто їм захоплюватися, адже надмірне його використання разом з додатковим освітленням робочих зон дасть прямо протилежний очікуваному ефект. Не рекомендується застосовувати жовтий колір на великих поверхнях, наприклад, стелі або полі.

Краще використати його для акценту уваги на чомусь. Жовтий має безліч відтінків і для оформленні кухні підійдуть будь-які з них, особливо яскраві.

Варто пам’ятати, що цей колір сприяє пробудженню апетиту, тому якщо у вас є проблеми з вагою, використати його треба дуже обережно.

У інших випадках його застосування на кухні буде доцільне. Що стосується зеленого в інтер’єрі, він втілює життя, активність. Цей колір виходить в результаті змішування жовтого і синього.

Зелений – символ процвітання і нових починів, створює відчуття стабільності, спокою. Він асоціюється з природою, тому допомагає відновитися після важкого робочого дня, привести в порядок думки і нервову систему.

Варто відмітити, що частенько вибір колірного дизайну кухні залежить від того, на яку сторону виходять вікна: якщо на сонячну – можна вибрати холодні кольори, а якщо сонечко рідко заглядає сюди – віддайте перевагу теплим.

Приміщення в жовто-зеленого кольору виглядатиме виграшно у будь-якому разі, оскільки в такому варіанті поєднується холодний і теплий колір. Залежно від сторони, на якій розташована кухня, можна змінювати кількість того або іншого відтінку.

Не забувайте також про те, що ніщо не заважає вам використати додаткові кольори, які гармоніюють з іншими.

Поєднання кольорів в жовто-зеленій кухні

При виборі додаткової колірної гамми, яку ви використовуватимете в дизайні кухні, варто звернути увагу на те, як вони гармоніюватимуть між собою, а також значення кожного готельного кольору. Наприклад, якщо використати контрастні відтінки вони викликатимуть стимулюючий ефект.

Важливе значення також має розмір приміщення : якщо воно маленьке, то краще вибрати світліші відтінки. Наприклад, поєднання з жовтим, але він також викликатиме підвищення апетиту. Блакитний колір чинить сприятливу дію на нервову систему, прекрасно виглядає з коричневим і помаранчевим.

Те ж саме характерне і для більше насиченого синього кольору. Добре поєднується із зеленим коричневий, тому для кухні можна буде підібрати меблі з натурального дерева.

Сучасна мода дуже мінлива, тому важко вгадати який кольори або поєднання будуть популярні найближчим часом. Головне, що б підібрана колірна гамма була за смаком вам, а кольори поєднувалися між собою. Тоді в такій кухні вам захочеться проводити увесь вільний час.

Жовто-зелений і білий в дизайні кухні

Розглянемо детальніше поєднання жовто-зеленого і білого в дизайні кухні. Варто відмітити, що це одно з найвигідніших поєднань. У такому кольорі кухня виглядатиме просторо і ясно, незалежно від її реальних розмірів.

Не забувайте, що білий також має безліч відтінків : молочний, бежевий і інші. Їх теж можна використати.

Прекрасний варіант пофарбувати стіни в зелений, підібрати жовті кухонні меблі, а стелю і деякі елементи зробити білою. У такому оформленні інтер’єру також буде місце елементами з натурального дерева, наприклад, паркет.

При такому оформленні у вас є декілька варіантів меблів для кухні. Можна вибрати як меблі з сучасних матеріалів жовтого або зеленого кольору, таки класичний варіант – меблі з дерева.

Жовто-зелений і білий можна використати в дизайні кухонь самих різних стилів, але найбільш вдалий варіант – стилі хай-тек і модерн. Вони передбачають наявність в інтер’єрі скляних і металевих елементів. Також можна сміливо використати поєднання різних фактур.

Жовто-зелений і помаранчевий

Помаранчевий – родич жовтого кольору, але яскравіший, насичений. Його треба використати дуже обережно, щоб не перенасичити приміщення енергією. Краще всього застосовувати його в невеликих кількостях для того, щоб зробити акцент на якому-небудь предметі.

Не варто використати жовтий, зелений і помаранчевий в кімнатах, призначених для відпочинку, а також там, де багато сонячного світла. Краще всього вибрати поєднання цих трьох кольорів для приміщень, які виходять на північну сторону.

Також не забувайте, що помаранчевий має різні відтінки: від ніжніших до яскравіших насичених. Для кухні краще всього вибрати гарбузовий і абрикосовий відтінки. Цей колір не зовсім гармонійно виглядатиме з темними зеленими відтінками, тому віддайте перевагу м’якшим і світлішим.

Для дизайну кухні кращим варіантів являється рівномірний розподіл жовтого і зеленого кольору і акцентування увага на чомусь за допомогою оранажевого. Наприклад, можна придбати помаранчевий посуд або вазу для кольорів. Або ж можна підібрати стильні помаранчеві меблі.

Пам’ятайте, що помаранчевий, також як і жовтий, сприяють підвищенню апетиту. Так що, якщо ви маєте схильність до переїдання, будь обережні з цими відтінками.

Який би колір ви не вибрали для дизайну вашої кухні, пам’ятайте, що все добре в міру. Не забувайте про правила використання холодних і теплих кольорів, властивостей кожного кольору.

Спершу визначтеся із стилем оформлення, потім починайте підбирати окремі елементи дизайну. Неправильно буде спочатку підібрати посуд і тільки потім замислюватися про оформлення стін і кухонних меблів. Розпочинайте завжди з найбільших елементів: стіни, підлога, стеля. Потім переходите до меблів і посуду.

Якщо у вас немає можливості займатися експериментами, то краще всього проконсультуватися з дизайнерами, як створити прекрасний інтер’єр свій кухні.

Вони із задоволенням розроблять планування, з урахуванням запропонованої вами колірної гамми і врахують усі ваші пропозиції. Якщо ж ви вирішили впоратися цією проблемою самостійно, підійдіть до її рішення творчо і у вас все обов’язково вийти.

Про автора

admin

Залиши коментарій