Дизайн кухні

Зелена кухня: поєднання кольорів, корисні поради, реальні фото

За авторством admin

зелена кухня, зелено-коричнева кухня, біло-зелена кухня, чорно-зелена кухня, червоно-зелена кухня, сірчано-зелена кухня, синьо-зелена кухня, фіолетово-зелена кухня

Дизайн кухні зеленого кольору(реальні фото)

Кожна хазяйка щодня проводить у плити декілька годин. Їжа – це життя і пристрасть. Але щоб досягти бажаного ефекту від блюда треба правильно налаштуватися на готування. І з цим відмінно справляється оточення. Ідеальний основний тон для кухні – це, звичайно ж, зелений.

Адже саме зелений колір кухні підкреслить усю життєрадісність у будинку, а блюда наповнить любов’ю і літньою теплотою.

Так, як же можна добитися літнього настрою на своїй кухні? Звичайно ж, можна вибрати щось з інтернет-каталогів, пропозицій будівельних фірм. А можна самому спробувати зробити що не будь цікаве.

Розбавити літню зелень яскравими фарбами веселки

Скільки у світі людей, стільки ж і відтінків. Завдяки російській мові на світ з’явилися отруйно-зелений, вогняно-зелений і тому подібні кольори. І відповідно, народжуються усе більш дивні і дивовижні дизайнерські рішення. Зелена кухня завжди притягатиме і зачаровуватиме погляди гостей.

Але один зелений колір – монотонно і нудно. І необхідно його розбавити. Як це можна зробити? Все дуже просто – елементи декору, скляні вставки, різноманітні малюнки можуть стати вирішальними доповненнями в остаточному образі кухні.

Що можна використати в якості елементів декору? Звичайні баночки із спеціями, люстра, стіл. Все, що може потрапити під руку, обов’язково зіграє свою роль в становленні дизайну. Далі, ми поговоримо про те, якими фарбами реально зробити кухню ще привабливіше.

Біло-зелена

Білий колір поєднується практично з будь-яким іншим відтінком. Не виключення і зелений. Але, як його правильно використати?

Декілька порад по тому, як правильно розбавити зелений тон кухні :

  • Поли. Біла плитка відмінно виглядатиме із зеленими меблями.
  • Стеля. Натяжна біла стеля підкреслюватиме літній настрій і створюватиме об’ємну кухню.
  • Настінна плитка у білих тонах підкреслить усе багатство кухні.
  • Ну і, звичайно ж маленькі деталі, такі як декоративний посуд(тарілки, приміром), набір для спецій і багато що інше у білому кольорі створять затишок кухні.

Рада! Вибирайте полиці білого кольору, а низ зеленого. Коричнева стільниця створить ефект дерева. Таким чином, виходить ліс серед білих хмар.

Зелено-коричнева

Поєднання зеленого і коричневого кольорів – це класика. Як вже говорилося вище, коричнева стільниця – це відмінний варіант для того, щоб різноманітити і поліпшити дизайн усієї кухні.

Говорячи про дрібні деталі, то різноманітні млини для перців, солянки і дощечки коричневих відтінків можуть доповнити увесь антураж кухні. Адже це кольори природи, які завжди звільняють дух і створюють правильний настрій.

Коричневий стіл, біла підлога і зелена кухня. Ось, що ми радимо придбати, якщо схиляєтеся до коричневих відтінків. Також, відмінний колір, який прекрасно поєднується із зеленим, – це чорний.

Кухня чорно-зеленого кольору

Як у випадку з білим, чорний колір прекрасно поєднується з усіма кольорами. Зелену кухню можна розбавити чорним декоративним посудом, маленький настінною плиткою і багатьом іншим.

Відмінно буде вписуватися в декор чорний стіл і стільці. І це ніяк не виглядатиме похмуро, навіть ефектно.

Темна електронна техніка також увійде до антуражу зеленої кухні. Чорний холодильник, темна варильна поверхня, чорна духова шафа – все стоятиме на своїх місцях за задумом майстра.

І, звичайно ж, можна розділити кухонні меблі на чорну і зелену половини.

Відмітимо, що чорні стільці з червоними вставками виглядають дуже до речі. І наш наступний пункт – це червоний колір і його роль в становленні дизайну зеленої кухні.

Червоно-зелена

Червоний колір поєднується не лише із зеленим. Як вже говорилося вище, поєднання трьох кольорів – це виграшний варіант. Але, зараз поговоримо саме про червоний і зелений.

Червона плитка – виглядає ефектно і багато. Також, серед білої плитки може знаходитися плитка з малюнком(приміром, кавові зерна, кориця або інші спеції).

До речі, відмінно буде виглядати плафон або люстра червоного кольору. Яскраве світло наповнюватиме кімнату червоними вогняними тонами. І ще можна прикрасити вікно на кухні шторами червоного тону.

Зацікавило? Це ще не усе. Далі ми поговоримо про сірий колір і про те, як його застосувати в декорі зеленої кухні.


Сіро-зелена

Сірий колір – це колір металу. І найвдаліше в зеленій кухні вписуватиметься побутова техніка в колір металу. Так само, сірі куточки на меблях відмінно розділятимуть і підкреслюватимуть кожен відсік кухні.

Також, атрибутика і посуд сірого кольору теж добре зіллються із зеленим кольором.

Фіолетово-зелена

Для того, щоб фіолетовий колір не виглядав безглуздо на зеленому фоні, варто звернутися до професіоналів. Ми лише можемо підказати декілька варіантів того, як можна обіграти фіолетові тони в зеленому антуражі.

Приміром, відмінно буде виглядати настінна фото-плитка, на якій зображений літній пейзаж з фіолетовими тюльпанами. Таким чином, обіграється цілий сюжет, який завжди радуватиме і надихатиме хазяйку під час приготування кулінарних шедеврів.

Говорячи про кольори, також відмінно доповнять дизайн кухні і свіжі фіолетові тюльпани на столі. Цікавим буде і посуд такого кольору або ж світильник у фіолетовому кольорі.

І, звичайно ж, відмінно буде вливатися в антураж усієї кухні зелений стіл і м’які стільці з фіолетовими сидіннями. Сміливе і незвичайне рішення зіграє ключову роль в дизайні.

Про автора

admin

Залиши коментарій