Дизайн кухні

ТОП10 помилок при планування кухні

За авторством admin

10 самих распотраненних помилок при планування кухні

Перш ніж почати ремонт на кухні, треба чітко розуміти що у результаті ви хочете отримати. У вас має бути чіткий план тієї “ідеальної кухні” яку ви бажаєте. Але спершу треба ознайомиться з помилками які часто допускають при планування кухні.

1. Розставляння кухонних меблів уздовж однієї стіни призводить до подовження робочої поверхні. Це дуже незручно, оскільки в процесі готування доводиться постійно бігати з одного кінця в інший.


Найбільш оптимальним варіантом є конструкція у формі букви “П”. Причому, холодильник, газова плита і посудомийна машина повинні розташовуватися як можна ближче один до одного. Загальна площа не зміниться, але процес приготування їжі стане менш трудомістким.

2. При плануванні інтер’єру кухні необхідно уникати вузьких проходів.

3. Дуже часто кухонна пола і робочі поверхні уздовж стін покривають мармуром. Як правило, це мотивується красою і довговічністю цього матеріалу.

Але, при цьому потрібно враховувати, що натуральний мармур має дуже пористу структуру, внаслідок чого бруд і рідина проникають глибоко і їх практично неможливо видалити.

Фахівці рекомендують замість мармуру використати оббивку або покриття з граніту, керамічної плитки, штучного каменю або пластика.

Ці матеріали не менш красиві і довговічні, але при цьому набагато зручніші в експлуатації.

4. Якщо ви хочете мати затишну і функціональну кухню, то вам краще позбавитися від такого архаїзму як великий повітропровід.

Навіть якщо у вас газова плита і вентиляційний отвір розташовуються далеко один від одного, цю проблему легко можна розв’язати за допомогою звичайного витягу з вугільним фільтром. При правильній і грамотній установці, вона працює не гірше за масивний допотопний повітропровід.

5. Серед сучасних дизайнерів особливою популярністю користуються стільниці із скла. Незважаючи на естетичний вигляд, вони абсолютно не підходять для кухні.

Навіть найякісніше і міцне скло з часом покривається подряпинами. А якщо ви плануєте на цій стільниці ще і готувати, то будьте уверенни, вона дуже скоро втратить свій товарний вигляд.

Плюс, додатковою незручністю є неможливість класти прилади на поверхню, не викликавши при цьому характерного шуму, що не дуже зручно вранці, коли домочадці зазвичай сплять.

6. При оформленні кухні, слід уникати меблі, із занадто великими вбудованими ящиками. Незважаючи на уявну велику місткість, такі пристосування дуже незручні у використанні.

При заповненні банками і посудом вони стають дуже важкими, а надмірна довжина робить скрутним їх висунення вперед. Намагайтеся придбавати меблі, з висувними ящиками не довше 90 сантиметрів.

7. Не секрет, що в гонитві за дизайном виробники часто нехтують елементарною зручністю. Саме наслідком цієї тенденції стала поява на ринку величезної кількості аксесуарів і предметів побуту незвичайної форми. Наприклад, кухонні плити і раковини у формі еліпса, трикутника і так далі

Подібні предмети, звичайно ж, можуть тішити око, але швидше за все, принесуть масу незручностей і роками дратуватимуть свого власника. Тому намагайтеся придбавати предмети звичних класичних форм. Кухня – це не те місце, де варто жертвувати комфортом заради дизайну!

8. При розставлянні кухонних меблів, намагайтеся передбачити місце для побутової техніки. Обійтися тільки вбудованими в меблі агрегатами, швидше за все не вийде. Тому мають бути передбачені місця і розетки для маленьких електричних приладів(соковижималка, кофемолка, міксер і так далі).

9. Частенько знаходячись на кухні, стикаєшся з проблемою поганої або нерівномірної освітленості. Світильників повинно бути декілька і вони повинні знаходитися на різних рівнях.

Разом з підвішеною на стелі люстрою, мають бути світильники на стінах, лампа на столі і декілька освітлювачів над шафами. Також по кухні мають бути зручно розподілені вимикачі.

10. На стільниці завжди має бути вільне місце. Хазяйці просто потрібний оперативний простір між такими ключовими складовими кухні як плита, холодильник і раковина.

Вільний простір треба, наприклад, щоб покласти туди витягнуті з холодильника продукти або м’ясо, очікуюче оброблення.

Про автора

admin

Залиши коментарій