Дизайн кухні

Оливкова кухня: дизайн, поєднання кольорів, ради дизайнерів(50 реальних фото)

За авторством admin

олифковая кухня, олифковая кухня фото

Дизайн оливкової кухні : секрети вдалого поєднання кольорів, фото

Кухні в оливковому кольорі не втрачають актуальності. Цей зелений відтінок, іноді іменований “ніжний хакі” має масу достоїнств. Віддаючи перевагу цьому варіанту, варто врахувати усі особливості дизайну.

Дизайн оливкової кухні

Головна причина популярності кухонь в оливковому кольорі – позитивний вплив на нервову систему. Ніжний відтінок хакі заспокоює і викликає відчуття чистоти і безпеки.

Чергова гідність оливкового кольору – здатність поєднуватися з самими різними колірними варіаціями. Але максимально виграшно він виглядає з такими відтінками:

Попри те, що оливковий колір може мати безліч тонів і не дратує погляд, інтер’єр в єдиній гаммі зустрічається украй рідко. По-перше, тому що оливкові меблі, стіни і пів такого ж кольору виглядають нудно і занадто просто.

По-друге, велика кількість оливкового кольору може понизити продуктивність і змусити випробовувати сонливість. Саме тому дизайнери рекомендують обов’язково поєднувати оливковий колір хоч би з одним іншим.

Зазвичай в основі оливкової кухні лежать або стіни цього відтінку, або гарнітур. Оливкові шпалери прекрасно виглядають з гарнітурами будь-яких кольорів з вищезгаданого списку.

А ось, оливковий гарнітур краще поєднується зі світлими шпалерами і стелями. На тлі червоних або яскраво-рожевих стін він здаватиметься непоказним.

Що стосується підлоги, до оливкових стін підходить ламінат із забарвленням під дерево. Плитка – теж гідний варіант, але тільки якщо її колір буде нейтральним. Яскраве покриття для підлоги рідко “уживається” з оливковими деталями.

Аксесуари кольору оливи – обов’язковий атрибут. Дизайнери радять озброюватися оливковими шторами і скатертинами, якщо гарнітур відрізняється цим же кольором.

Але не варто поступати таким чином у разі, коли на кухні оливкові стіни, адже штори з ними зіллються. Краще озброїтися невеликими аксесуарами в тон(серветки, тканинна оббивка меблів, абажури і тому подібне).

Це далеко не усе дизайнерські хитрощі, пов’язані з дизайном оливкової кухні. Є ще декілька тонкощів, які варто взяти до уваги :

Холодний оливковий погано поєднується з теплими кольорами і навпаки. При виборі відтінків предметів інтер’єру враховується колірна температура оливкової деталі.

При нестачі природного освітлення в інтер’єр включаються яскраві деталі теплих тонів. Їх роль може зіграти помаранчевий фартух, жовті штори і тому подібне

Поєднання світлих відтінків і оливкового візуально збільшує приміщення. Особливо, якщо білою або кремовою буде стеля. Оливкові і темні тони зорово зменшують кімнату. Чим темніше стеля і стіни, тим компактніше покажеться кухня.

У плані стилю немає ніяких обмежень. Модерн, бароко, класика, хай-тек, мінімалізм, кантри – усе це може бути виконано в оливковій гаммі. При грамотному підборі фактур, додаткових кольорів і аксесуарів легко досягти найкращого результату.

Оливковий і натуральний колір дерева

Поєднання оливкового кольору з деревним – ідеальне рішення для поціновувачів класики або стилю бароко. У такому інтер’єрі мають бути золотисті і бронзові деталі. Роль нелишней ноти зіграють помпезні скатертини і штори. Розкішний ламбрекен – відмінне доповнення.

Деталі із забарвленням під дерево ідеально впишуться в оливкову кантри-кухню. Ось тільки у вигляді декору тут використовуються картаті нехитрі скатертини і штори і дерев’яні аксесуари. Оливкові стіни і дерев’яні меблі – бездоганне рішення.

Колір оливи плюс дерево – класична основа кухні в стилі лофт. Залишається тільки підібрати аксесуари і меблі, що створюють “горищний” інтер’єр. У такому варіанті дерев’яні предмети і деталі повинні мати приглушений сірий або світлий коричневий колір. Червоне дерево з блискучим покриттям – табу.

Оливково-біла кухня

Оливковий плюс білий – розкішний мінімалізм. Перевага мінімалістської біло-оливкової кухні – можливість експериментувати з дизайном, впроваджуючи різні аксесуари.

Буде досить дещо яскравих квіткових композицій і мереживних матерій, щоб внести в інтер’єр романтичні ніжні ноти.

Біло-оливкова кухня може стати апогеєм класики. В цьому випадку не потрібно яскраві елементи, адже досить дещо оливкових тонів.

Відсутність яскравих вкраплень легко компенсують нехитрі елементи декору, приміром, вази з білими живими або штучними квітами, аплікації і красиві фіранки.

Оливково-чорна кухня

Найчастіше таке поєднання зустрічається в стилі модерн. Воно прекрасно доповнюється металевими елементами, а також стильним і лаконічним підсвічуванням.

У такій кухні відмінно виглядає сама різна побутова техніка. Важлива умова – наявність світлих деталей або домінування кольору оливи. Інакше інтер’єр пригноблюватиме і навіватиме меланхолію.

Чорно-оливкова кухня може стати і авангардною. Тут все залежить від фантазії дизайнера і можливостей.

Сіро-оливкова кухня

Сірий з оливковим – популярне поєднання, що використовується в стилі хай-тек. Відтінок “мокрий асфальт” гармоніює з металевими побутовими приладами і елементами, створюючи необхідний ефект, а приглушений хакі внесе свіжу нотку.

Союз сірого кольору з оливковим доречний і в стилі лофт. Лаконічні табурети на довгих металевих ніжках, цегляні деталі і простенькі лампи утворюють вдалий приклад індустріального стилю.

Варто відмітити, що облаштування такої кухні обходиться порівняно дешево, але виглядає вона надзвичайно стильно і модно.

Оливково-бежевий колір кухні

Мабуть, це одна з найніжніших і спокійніших варіацій. Теплота і приглушена відтінків – те, що можна застосувати, створюючи класичний кухонний інтер’єр.

Плюс поєднання в тому, що два кольори можна розташовувати як завгодно. Приміром, гарнітур кольору оливи утворює стильний дует з бежевими стінами, а на кремовому столі виграшно виглядатиме зелена скатертина.

Прихильники ніжних мережив і повітряних тканин можуть утілити в реальність ідею кухні в романтичному стилі. Посуд кремових і пастельних відтінків, квіти, меблі з тканинними деталями і картини з нехитрими чарівливими пейзажами допоможуть завершити композицію.

Про автора

admin

Залиши коментарій