Дизайн кухні

Мікрохвильова піч на кухні: варіанти розміщення, реальні фото

За авторством admin

, мікрохвильова піч на кухні

Куди поставити мікрохвильову піч на кухні(фото)

У наш час складно представити кухню без мікрохвильової печі. У ній зручно розігрівати їжу, готувати блюда, розморожувати продукти. Але куди ж її поставити щоб було зручно їй користуватися і при цьому вона не займала багато місця? У цій статті ми розглянемо популярні варіанти розташування мікрохвильової печі на кухні.

Місце в кухонному гарнітурі

У кухонному гарнітурі є місце під мікрохвильову піч. Про це треба подумати заздалегідь, коли замовляється або купується кухонний гарнітур.

Поставити на стільницю

Цей варіант є самим функціональним, оскільки ви можете встановити мікрохвильову піч у будь-якому місці робочої поверхні, де вам це буде зручно. Цей спосіб буде найпростішим, просто протягніть руку.

Такий спосіб не підійде для маленьких кухонь, оскільки може позбавити хазяйку робітника місце на стільниці.

Виділення місця на полиці або підвішування за допомогою кронштейнів

Мікрохвильову піч можна поставити на полку. Її ви можете повісити самі або попросити людину який може це зробити. Також не забувайте що поблизу має бути розетка для підключення приладу.

Можна підвісити мікрохвильову піч за допомогою кронштейнів. У такому разі розташувати технікові можна між верхніми шафками і стільницею, якщо є досить простору, заввишки приблизно на рівні очей.

Такий спосіб дуже зручний і ефективний на невеликій кухні, де місця і так досить мало. Але і на великих кухнях такий варіант може гармонійно вписатися.

У будь-якому разі слід пам’ятати, що мікрохвильовій печі треба простір навколо себе, і також не допускати можливості навіть щонайменших коливань техніки під час роботи.

Розташування під стільницею

До цього способу необхідно вдатися, у разі, коли інші варіанти ну зовсім не підходять під вашу кухню. Тому що саме по собі розташування на такому низькому рівні не зручно.

Місце над духовкою

Тендем духовки і мікрохвильової печі – дуже гармонійно виглядає на кухні. Кухня придбаває додаткові нотки сучасності і витонченості.

У плані зручності користування ніяких питань і бути не може, тому що в такому варіанті мікрохвильова піч знаходиться на рівні очей і забезпечує максимальний комфорт в експлуатації.

Розташування в стінній ніші

Цей спосіб не може існувати без заздалегідь підготовленого місця під час ремонту або при замовленні кухонного гарнітура. Інакше, вам доведеться витратити зайві зусилля, коли в цілому уся кухня буде вже укомплектована. До того ж, можна пошкодити готову композицію під час ремонтних робіт.

Але по суті своїй, спосіб дуже навіть таки цікавий. Техніка стає у такому разі схованою у більшості своїх габаритів, можна забезпечити легкий доступ. Але також слід не забувати про наявність розетки поруч і достатньому просторі навколо печі.

На холодильнику

Ставити мікрохвильову піч безпосередньо на холодильник – ідея не найкраща. А вірніше, абсолютна не правильна як в плані безпеки, так і в плані зручності. Річ у тому, що холодильник має таку властивість, як вібрувати. І ця вібрація провокує невеликі коливання і рухи всього, що на нім знаходиться. І у випадку з мікрохвильовою піччю ці рухи можуть привести до її поломки.

А в плані зручності логічно, що таке розташування занадто високе для постійного користування. Потому як в основному сучасні моделі холодильників мають велику висоту.

Єдиний випадок, в якому можна застосувати такий варіант, це якщо ваш холодильник маленький і над ним в деякій відстані може розташуватися поличка, куди в подальшому ви і поставите мікрохвильову піч. Але також не варто забувати про доступ до неї.

Розташування на підвіконні

Цей варіант досить поширений і часто застосовується, тому що це дуже вигідно і зручно, особливо якщо місця бракує. Але у такому разі треба потурбується про запобіжні заходи.

По-перше, підвіконня має бути достатньої ширини, щоб повністю вмістити мікрохвильову піч і залишити простір для циркуляції повітря навколо неї. А по-друге, в холодну пору року вам, швидше за все, доведеться постійно переміщати піч, тому що дія її теплового випромінювання може привести до проблем з шибкою. Та і рослини не зможуть вижити в такому середовищі.

Правильна установка – довга служба

Якщо ви хочете, щоб ваша техніка прослужила вам як можна довше, обов’язково врахуйте вищесказані рекомендації і зробіть правильний вибір в плані розташування. Виходьте з власних переваг і можливостей кухні, а не керуйтеся тільки загальною думкою.

А якщо вас не влаштовує жоден із запропонованих варіантів розташування, то знайдіть затишний куточок для мікрохвильової печі у будь-якій іншій зручній для вас кімнаті.

Про автора

admin

Залиши коментарій