Дизайн кухні

Ламбрекени на кухню фотогалерея(30 реальних фото)

За авторством admin

Ламбрекени на кухню реальні фото

Напевно кожна хазяйка хотіла б мати у своєму домі такий витвір тканинного мистецтва як ламбрекен. Як поняття воно має французьке походження і означає драпіровку з тканини, яка часто носить декоративне призначення.

Ламбрекени розташовуються у верхній частині вікна, двері і часто являють собою різноманітність тканинних складок хитромудрого кольору і розміру. Це своєрідний елемент авангардизму в просторі Вашого будинку.

Ламбрекени дарують атмосферу дорогого шику, вишуканості смаку і багатства краси в смаках хазяїв.
Прекрасна прикраса інтер’єру, ламбрекен може часто доповнюватися різними воланами, складками і декоруватися всілякими стрічками, бантами, кольорами.

Усі види ламбрекенів можна поділити на 3 групи:

Жорсткі ( зроблені з жорсткої, проклеєної тканини без особливих складок або як їх ще називають “бандо”, вони добре держут форму, і застосовувати до них можна тільки сухе чищення).

М’які ( звичайна задрапіровану в складки тканину, це може бути як щільна портьєрна тканина так і невагома, легка вуалевая; можливі різні комбінації тканин).

Комбіновані ( поєднують елементи попередніх, тільки м’які ламбрекени роблять знімними для того, щоб їх можна було хоч якось попрати).

Вибирати тільки Вам, який ламбрекен принесе гармонію і комфорт у Ваш будинок.

Про автора

admin

Залиши коментарій