Дизайн кухні

Кухня венге, дизайн, поєднання кольорів(116 реальних фото)

За авторством admin

Дизайн кухні кольору венге(реальні фото)

Серед різноманітності колірної палітри в оформленні кухонних приміщень колір з екзотичною назвою венге коштує осібно. Це єдиний колір, якому належать усі переливання коричневого, – від обпалюючої кави з молоком і золотисто-жовтого до глибокого, практично чорного, бордо.

Особливу декоративність деревині надають великі прожилки і нарочито грубувата структура. Меблі з венге явно демонструють свою натуральність і розкіш, а її тепле світіння надає приміщенню відчуття особливого комфорту.

Чому такий популярний кухонний дизайн з використанням венге

Деревина венге прийшла до нас із західноафриканських джунглів, і в силу своїх незвичайних характеристик здобуло визнання у дизайнерів і виробників меблів.

Головні достоїнства венге криються в її якостях:

  • надзвичайна щільність, викликана великою кількістю маслянистих речовин;
  • стійкість до деформації, руйнування і гниття;
  • непідвладність дії грибка і плісняви;
  • стійкість до перепадів вологості, що актуально для кухонних приміщень;
  • тривалий період служби і непримхливість до відходу.

Цінність деревини венге – не лише в її рідкості і особливих функціональних властивостях. Естетична значущість цього матеріалу – в здатності ушляхетнити будь-який інтер’єр, надати йому ексклюзивний і елітарний вигляд.

Зважаючи на високу вартість масиву венге, натуральне дерево використовується для виготовлення кухонних меблів класу “люкс”. В той же час шпона, виконана з африканської деревини, активно застосовується в меблевому виробництві.

Шпона виступає повноцінним аналогом натурального венге, зберігає усі його переваги.

Штучні плівкові покриття кольору венге – бюджетна імітація розкішної деревини, яка не лише майстерно повторює вишукану колірну гамму оригіналу, але і володіє влаго- і паростойкими властивостями.

Дизайн з використанням венге не терпить зайвої химерності і помпезності, оскільки меблі, фасади і стільниці цього кольору абсолютно самодостатні.

Важко уявити собі благородне і аристократичне виконання меблевих гарнітурів з венге з недоладними віньєтками або позбавленими смаку вставками.

Мінімалізм і суворість – основні тенденції в оформленні кухні в стилі венге. Будь-які надмірності здатні тільки зашкодити благородному дереву.

Важливо! Кухня в оформленні венге вимагає правильного вибору колірної гамми деревини. Класичні тони насиченої кави доречні на просторій кухні, де можна повторити темні відтінки в обробці дверних і віконних отворів. Для обмеженого простору підійдуть світлі кольори натурального венге – молочний, сіруватий, бежевий.

Посилити враження від дизайну кухні венге можуть хромовані поверхні або матові скляні вставки.

При обробці хороші усі матеріали, які підкреслять природну пишність цінної деревини, – натуральний камінь, поєднання з контрастними за кольором породами дерева.

Поєднання венге з іншими кольорами

Класичний тандем чорного і білого кольорів – найбільш поширений варіант при оформленні кухонних приміщень меблями венге.

Сяйво теплого коричневого відтінку має не лише естетичну перевагу, але і схильно чинити позитивну психологічну дію, розташовуючи до спокою і комфорту. Додавання світлих відтінків пожвавлює кухню, робить її воістину стильною і королівською.

Колір венге, що йде в глибокий фіолетовий колір, добре є сусідами з холодними світлими відливами блакитнувато-зеленої гамми. Якщо деревина має забарвлення в тонах Мокко або темної вишні, то розумно буде відтіняти її теплими персиковими і помаранчевими кольорами.

Важливо! Категорично не рекомендується використання меблів венге у поєднанні з темними стінами і підлогою. Подібні комбінації повністю знищують індивідуальність ексклюзивного дерева.

Ключове завдання дизайну кухні венге – підкреслити розкіш природного кольору іншими відтінками. Тут важливо не переборщити в узгодженні кольорів. У більшості випадків буває досить тільки одного контрастного відтінку.

Гармонія кухні венге і біленого дуба

Молочний або білений дуб – традиційний партнер благородного венге в інтер’єрі. Світлий відтінок дуба ненав’язливо підкреслює глибину колірної палітри африканського дерева.

При оформленні кухні гарнітур може бути комбінованим за кольором – верхні частини виконуються з біленого дуба зі вставками з венге, а нижня конструкція повністю полягає їх темних елементів.

Кухня венге і ваніль

Нейтральний ванільний колір надає свіжість кухні, виконаній в кольорі венго. Ваніль може бути присутньою в оформленні пололка і стін, поверхнях стільниць і підвісних полиць.

Теплий відтінок ванілі гармонійно пожвавлює строге благородство кольору венге, акцентуючи увагу на вишуканій структурі африканської деревини.

Поєднання з бежевим

Ще одно класичне партнерство в оформленні кухні – поєднання бежевих тонів з темним брутальним венге. Кухонні шафи, виконані з деревини венге беззастережно вимагають присутності теплого і затишного бежевого кольору, такого необхідного на кухні.

Крім того, світлий бежевий колір стін і стелі, повторюваний в елементах гарнітура, візуально збільшує об’єм кухонного простору.

Кухня венге і білий глянець

Сучасна кухня наповнена великою кількістю побутових приладів – вдало обіграти їх присутність в кухні венге допоможуть білі глянсові елементи – фасади верхніх шаф, стільниці, фартух.

Блиск поверхонь у поєднанні з елегантним венге не створить на кухні відчуття стерильної операційної, але значно освіжить і підкреслить глибокий темний венге.

Кухні в стилі хай-тек, з великою кількістю білого глянцю, металевих і скляних деталей, ушляхетнені вишуканими кольором венге – поза сумнівом, одно з найвдаліших рішень в дизайні.

Поєднання венге із зеленим

Комбінація венге з усіма тонами зеленого – популярний і вдалий варіант оформлення кухні. При цьому важливо, який відтінок використовується в дизайні. Яскраво-зелений колір піднімає настрій, активізує і заряджає бадьорістю.

Темні меблі венге, розбавлена яскравими смарагдовими тонами, втілюють собою істинне природне поєднання дерева і листя.

Відтінки фісташок і м’ятних виграшно виглядають в кухнях, оформлених в тиле модерн, з додаванням хромованих елементів і яскравих колірних акцентів.

Використання кольору венге в кухонному інтер’єрі – вподобаний багатьма варіант оформлення інтер’єру. Переливання відтінків і структури тропічного дерева зможуть перетворити самі нехитрі меблі на винятковий зразок дизайну. А стриманий декор і внесення додаткових відтінків дозволить заграти кольору венге по-новому.

Про автора

admin

Залиши коментарій