Дизайн кухні

Кухня в класичному стилі: реальні фото, колірне поєднання, маленькі і великі кухні

За авторством admin

кухня в класичному стилі, кухня в класичному стилі фото, дизайн кухні в класичному стилі

Дизайн кухні в класичному стилі, реальні фото.

Класика ніколи не старіє, не втрачає актуальності і завжди є ознакою витонченого смаку. Саме тому кухня в класичному стилі – це просте, але в той же час грамотне рішення, яке дозволяє з’єднати такі важливі властивості цього приміщення, як практичність, стиль і затишок.

Проте створення шедевра дизайнерського мистецтва зажадає сил і великої уважності до деталей.

Основні правила дизайну класичної кухні

1. Класичний стиль – це прихильність чітким лініям і геометричним формам. Практично завжди кухня в такому дизайнерському рішенні припускає лінійне розташування гарнітура(іноді також може бути застосований кутовий варіант).

2. Найбільше така стилістика підходить просторим кухонним приміщенням – в нім можна розкрити усе багатство і розкіш деталей.

Проте перевага класики в тому, що вона не зіпсує і маленьку кухню – в даному випадку знадобиться ретельніше продумування проекту, проте затишок і комфортабельність будуть забезпечені у будь-якому разі.

3. Для цього стилю характерне використання тільки натуральних або задекорированних під них матеріалів. Найчастіше зустрічається використання деревних масивів, також дизайнери нерідко прибігають до деталей з натуральних каменів.

Найчастіше гарнітури в класичному стилі виготовляються з дуба, кедра, горіхового і вишневого дерев. Проте використання повністю натуральних елементів припускає великі фінансові витрати, тому демократичніші варіанти зазвичай лише імітують перелічені вище варіанти.

4. Велика увага при оформленні приміщення звертається на підбір освітлювальних приладів. Зрозуміло, що сучасні пластикові і схожі з ними люстри до такого стилю абсолютно не підходять.

З обережністю треба підходити і до впровадження точкового освітлення – це функціонально, але може порушити єдність стилю приміщення.

5. Частіше за усього класика не припускає великої кількості дрібних деталей – не повинно бути відчуття перевантаженості. Проте доречні і відповідні до загальної колористики предмети інтер’єру стануть добрим надбанням навіть для такого приміщення.

Важливо! Посуд в класичній кухні повинен відповідати загальному дизайну, тому краще зупинити вибір на фарфорових або керамічних предметах єдиного оформлення.

Який колір вибрати?

Колірне рішення такої кухні найчастіше припускає використання монохромних тонів. У інтер’єрі є присутніми два-три кольори, при цьому яскраві, неонові і впадаючі у вічі відтінки повністю виключається.

Завдяки цьому класика ніколи не дратує погляд і не набридає. Розглянемо детальніше можливі колірні палітри.

Світлі класичні кухні

Цей варіант популярний у всі часи і, відповідно, ніколи не виходить з моди. Класична кухня рідко оформляється у білому кольорі – він не має властивості благородства, яке властиво класичному стилю.

Рідше використовують дуже світлі відтінки блакитного і рожевого. Перевага пастельних відтінків не лише в попаданні під стилістику, але і хорошій сполучуваності між собою. Хорошими вкрапленнями у світлу кухню стануть позолочені і посріблені деталі.

Вибираючи для оформлення світлі тони, треба мати на увазі їх візуальні властивості: вони розширюють простір і полегшують його, тому краще підходять для невеликих приміщень.

У зворотному випадку перевагу краще віддати темним відтінкам, які, навпаки, візуально зменшують і “збирають” простір.

Класичні кухні в темних тонах

Серед темних відтінків найчастіше в оформленні використовуються відтінки коричневого. Іноді також можна зустріти темно-сірі і темно-сині тони.

Чорний колір є одним з можливих рішень, проте тільки у поєднанні з іншими відтінками, інакше інтер’єр з класичного перетвориться на готичний.

Темні кольори завжди виглядають виграшно і благородно, тому подібна колірна палітра вдало впишеться в класичний інтер’єр.

При створенні дизайну можна використати контрастні кольори, тобто поєднувати темні і світлі відтінки, перелічені вище. Головне, як вже відзначалося раніше, не додавати занадто яскраві деталі, що вибиваються із загальної концепції.

З’єднання бежевого і коричневого завжди було найбільш вдалим варіантом для оформлення кухні, і ця тенденція справедлива на сьогодні.

Завдяки тому, що ці кольори мають велику кількість відтінків, які вдало поєднуються між собою, перед дизайнерами відкривається безмежний простір для фантазії, який при грамотному підборі тонів здатний вилитися в стильну і витончену класичну кухню.

Колір дерева при оформленні класичної кухні

Вище розглядалися світлі і темні відтінки без прив’язки до матеріалів проте для кухонного гарнітура саме дерево – ідеальний варіант оформлення.

Тому описані вище кольори і правила їх використання найбільш виграшно виглядатимуть у разі, коли значна частина деталей інтер’єру виконана з дерева(чи оформлена під нього).

Окрім гарнітура, до них відносяться меблі(стіл, стільці і так далі), а також підлога – найкращим варіантом для нього стане паркет. В цілому, саме колір дерева – це краще рішення для класики.

Маленька кухня в класичному стилі

При розробці проекту невеликого кухонного приміщення найбільшу важливість має функціональність кожної деталі інтер’єру. Класика дозволяє поєднати красу і эргономичность, тому така стилістика цілком може використовуватися для оформлення кухні з маленькою площею.

В даному випадку варто дотримуватися наступних рад:

  • Віддавайте перевагу світлим відтінкам, які дозволять візуально збільшити простір і уникнути відчуття загроможденности.
  • Зверніть увагу на кутові малогабаритні кухні – це ідеальний варіант з точки зору поєднання функціональності і стилю. На сьогодні на ринку існує величезний асортимент таких гарнітурів, особливо російських виробників, тому навіть найвимогливіший покупець зможе знайти меблі собі до душі.
  • Приділіть особливу увагу правильному підбору освітлення – маленька кухня обов’язково має бути світлою, це запорука теплоти і затишку.
  • Уникайте важких деталей – об’ємних штор, великих світильників, масивних меблів. Все повинно бути пропорційне – розмір кухні повинен відповідати розміру деталей інтер’єру.

Дотримуючись цих правил, можна створити ідеальну класичну кухню навіть в невеликому приміщенні.

Великі кухні

Кухонне приміщення великої площі – це саме те, що дозволить утілити первинні канони класичного стилю. Класика асоціюється у багатьох з розкішшю, великою кількістю масивних деталей – і це близько до істини.

Звичайно, усе це повинно мати строге функціональне призначення, адже кухня, в першу чергу, це обіднє і робоче приміщення, проте у великій кімнаті можна знайти місце і функціональним, і декоративним предметам.

Оформлення великої кухні знаходиться в тісній залежності від бюджету. При готовності до великих витрат класика можна з’явитися в її одвічному розумінні – меблі із справжнього дерева, кришталеві люстри у вінтажному стилі, вбудована техніка, натуральний ламінат і фарфоровий посуд – навряд чи подібна кухня залишить когось байдужим.

Проте і при менших витратах класична кухня може виглядати елегантно – замінники натуральних матеріалів на сьогодні досить складно відрізнити від оригіналу нефаховим поглядом.

Крім того, класика може бути не лише розкішною, але і стриманою – відсутність люстри з кришталя точно не залишить приміщення безликим, а ось грамотно підібрані меблі і аксесуари дозволять підкреслити вишукану простоту класичного стилю.

Підводячи підсумок, можна сказати що класика стане хорошим вибором для кухні будь-якого розміру. При цьому вона не має жорстких меж, тому кожен дизайнер може створити своє трактування класичної кухні, яка включатиме усі її переваги – стиль, комфортабельність і затишок.

І, звичайно, ще один безперечний плюс в тому, що така кухня може служити дуже довгий час і при цьому не втрачати свою актуальність.

Якщо вам цікавий класичний стиль, ви можете подивитися нашу фотогалерею де представлені 140+ фото кухонь в класичному стилі від професійних дизайнерів.

Про автора

admin

Залиши коментарій