Дизайн кухні

Фартух для кухні із скла: 60 реальних фото інтер’єрів

За авторством admin

фартух для кухні із скла, кухонний фартух, кухонні панелі

Фартух для кухні із скла(60+ реальних фото)

Креативним рішенням дизайну буде фартух для кухні із скла, фото яких можна подивитися нижче. Він буде відображенням вашої індивідуальності і оригінальності, допоможе вам показати себе в якості дизайнера.

Скляна панель оживить обстановку, подарує атмосферу свята. Вона не сприйнятлива до вологи і пари, легко миється, тому ідеальна для кухонного приміщення.

Що таке кухонний фартух

Кухонний фартух – необхідний елемент інтер’єру сучасної кухні. Це частина робочої поверхні, яка захищає стіни від забруднення, неминучого під час приготування їжі.

Він може бути різним по колірному рішенню, від пастельних тонів до яскравих відтінків. Все залежить від вас. Не бійтеся експериментувати. Ви можете оновити дизайн кухні без масштабного ремонту. Досить буде підібрати яскравий фартух . І приміщення відразу перетвориться.

Дизайнери пропонують палітру рішень і радять пробувати різні поєднання і експериментувати з відтінками і матеріалами. Це оживить простір, створить атмосферу затишку.

Важлива функціональна роль фартуха. Тому, матеріал з якого він зроблений, повинен відповідати декільком вимогам:

  • Виносити високі температури(вище 150 С).
  • Легко митися(видалення бруду і кіптяви не повинне стати проблемою).
  • Довгий час мати гідний зовнішній вигляд(не деформуватися при проведенні процедур очищення поверхні, збережуть яскравість кольору і якість малюнка).

Обов’язковою умовою для підтримки гігієни буде абсолютна герметизація між стільницею і фартухом. Наприклад, за допомогою силікону. Замаскувати цю процедуру можна плінтусом.

Панель, виготовлений з розжареного скла – чудовий варіант. Дуже практичний з одного боку, і дуже модний, такий, що дає утілити сміливі дизайнерські задумки з іншою. Скляний кухонний фартух легко миється і довго не втратить прекрасний зовнішній вигляд.

Існує безліч декоративних оформлень. Скло може бути матовим або глянсовим, його поверхня – фактурною або гладкою. Можна використати різні дизайнерські знахідки: прикраса орнаментом, за допомогою фотодруку або піскоструминної обробки.

Різноманітити декор можна помістивши під скло фото, шпалери, папір, текстиль.

Кухонний фартух із скла в дизайні кухні

Стекло це відмінна заміна плитки і інших матеріалів, широко використовуваних для оформлення ділянки стіни робочої поверхні кухні або фартуха.

Розглянемо основні варіанти:

1. Безбарвне скло без малюнка. Буває двох видів: матове і прозоре. Прозоре скло використовується в основному для захисту забарвленою або обклеєною шпалерами або папером стіни від вологи, жиру, кіптяви. З точки зору декору, воно зручне тим, що не дає відблисків, прозоро, не впадає у вічі.

Цікавішим буде матовий варіант, що дає менше відблисків. Поверхня може бути гладкою і фактурною текстурованою. Для нанесення на скло малюнка, напису, візерунка використовується піскоструминна обробка або шовкографія.

2. Ще однією варіацією буде фотодрук на склі. Найпопулярніший вид панелі на сьогодні. Вони називаються скинали. Перевага цієї методики краса і довговічність.

Малюнок наноситься УФ-чернилами на зворотну сторону скла. Він не вигорає, не боїться вологи. Дуже ефектно виглядає об’ємний малюнок з 3D ефектом. Проте такий спосіб коштуватиме дорожче, ніж безбарвне або забарвлене скло.

3. Красиво і при цьому ненав’язливо виглядатиме однотонно забарвлений кольоровий скляний фартух. Внутрішня поверхня скла забарвлюється спеціальною фарбою, потім панель проходить термообробку. Цей вид довговічний, палітра фарб різноманітна.

4. Дизайн панелі з малюнком на декоративній вініловій плівці. Цей спосіб не такою дорогою як фотодрук. Плівку наклеюють на внутрішню частину скла, яке захищає зображення від забруднень, високих температур і вологи. Але згодом можлива деформація плівки.

5. Триплекс або багатошарове скло різної товщини. Між двох шарів скла запечатується зображення. Гідністю цього методу є надійність захисту малюнка : якщо впливати на скло воно не розіб’ється, а піде тріщинами. До недоліків можна віднести більшу товщину, ніж у інших фартухів і дорожнечу.

6. Дуже стильним варіантом буде дзеркальний фартух. Створюється ще більше розширення простору, нестандартний візуальний ефект. Відмінно буде виглядати дзеркальна плитка з піскоструминною обробкою і частковим матуванням.

Перспективу простору нададуть поміщені під скло картина міста або зображення природи. Це зорово розсуне межі, надасть глибину. Що дуже важливе для малогабаритної кухні.

Про автора

admin

Залиши коментарій