Дизайн кухні

Дизайн кухні вітальні : маленька кухня гостина і велика, з барной стойкою і островом, фото

За авторством admin

Дизайн кухні вітальні(реальні фото)

Розвиток сучасних технологій, сміливих дизайнерських рішень, що переплітаються з модною сьогодні практичністю і комфортом. Привели до появи такого рішення як “кухня гостина”.

Це територія кухні і відповідно до вітальні, які об’єднані разом, з метою надання більшого об’єму, функціональності і стилю житлу.

Маленька кухня вітальня

Особливо актуально, застосування такого дизайнерського рішення, саме для обмежених в площі жител.

За рахунок об’єднання двох приміщень в одно, досягаються наступні цілі і завдання :

 • Відбувається економія і оптимізація внутрішнього місця.
 • Забезпечується відмінна функціональність.
 • Краса і зручність інтер’єру.
 • Збільшення можливостей дизайнерського оформлення.

Переваги такого рішення припадуть якраз, до речі, для власників квартир і будинків з невеликою площею.

Наприклад, безліч приміщень, мають невдале планування або маленький розмір. Розширення корисної площі за рахунок сусіднього простору, дозволяє вирішити безліч проблем.

Відкриваються можливості по установці більше містких гарнітурів, великих за розміром диванів, декоративних елементів.

Крім того, з’являються прекрасні можливості для надання приміщенню неповторного і оригінального дизайну.

Окрім хорошого оформлення, така кімната дозволить, проводити сімейні свята і заходи з досить великою кількістю людей. Погодьтеся, маленькі, ізольовані кімнатки таким похвалитися не можуть!

Але найістотнішим плюсом, буде вільніше планування і загальне відчуття простору і свободи, навіть в невеликих однокімнатних квартирках.

Цей факт позитивно позначиться на внутрішньому стані людини і дозволить великим сім’ям оптимізувати і поліпшити свої житлові умови.

Велика кухня

Якщо з невеликими об’ємами все логічно і зрозуміло. То чому ж, власники просторіших об’єктів, прибігають до аналогічних прийомів в плані поєднання вітальні і кухні?

Відповідь криється в тій же функціональності, стилі, дизайні, а найголовніше в можливості грамотного зонування.

Зонування, це розділення території приміщення, на ділянки з індивідуальною функціональністю кожного з них.

Потому, окрім зон для приготування і їди, в просторих кімнатах, можуть створюватися додаткові простори(наприклад, для відпочинку, робочої зони, розташування каміна и.т.п.).

Найпоширенішим способом зонування, являються меблі і предмети інтер’єру.

Наприклад, для того, щоб візуально розділити зону приготування їжі від зони відпочинку. На лінії розділення, можна встановити довгий диван, після якого, починається територія для відпочинку і прийому гостей.

Другим популярним способом, який може використовуватися для розділення внутрішнього простору, являється підлогове покриття.

Наприклад, для території кухонного гарнітура, буде логічне укладання на підлогу і частину стіни, стильної керамічної плитки. І, навпаки, для зони загального приміщення, можливо, застосувати паркет, ламінат, ковролін і інші матеріали.

Для чіткішого позначення функціональних зон, часто використовують стельовий дизайн або декорацію.

Приміром: на стиках і переходах з однієї зони на іншу, встановлюють серію світильників, або багаторівневу конструкцію стелі.

Для візуального розділення різних частин приміщення, застосовують різні колірні гамми при забарвленні або обклеюванні стін.

Прямий гарнітур

Для того, щоб зрозуміти, яке розташування кухонних меблів(гарнітура) підійде саме вам. Необхідно відштовхуватися від конструктивних особливостей вашої кімнати(її площі, форми, довгі, ширина) і звичайно від дизайну, який ви плануєте утілити в життя.

Меблі на кухні, яка розташована по одній лінії(у ряд), найбільш популярні для невеликого і середнього розміру приміщень(від 20 квадратних метрів).

За рахунок установки таких практичних гарнітурів, забезпечується найбільша економія в невеликих і середнього розміру кімнатах.

Дозволяє, скомпоновать велику кількість приладів(холодильник, плита, посудомийна машина). Що надає одному їх ділянок кухні вітальні, величезну функціональність.

Окрім хорошої функціональності, безперечним плюсом такого рішення є і універсальність. У зв’язку з тим, що застосувати прямий або лінійний гарнітур можна практично для будь-якого місця включаючи складне планування.

Головні переваги лінійного планування :

 • Простота проекту і монтажу.
 • Невисока ціна виготовлення меблів.
 • Хороша адаптація для інтер’єрів із складним плануванням.
 • Оптимізація іншого квадратних метрів за рахунок компактного розташування.

Кутове планування

Якщо ви маєте невелику кухню, вітальню, віддаєте перевагу максимуму вільного простору, функціональності і не хочете йти на компроміси. Тоді, гарнітури з кутовим розташуванням те, що вам треба!

Таке розташування, є найбільш раціональним з точки зору економії дорогоцінного внутрішнього простору.

Деякі переваги кутових гарнітурів :

 • Відмінний потенціал внутрішньої місткості.
 • Раціональне використання кожного метра території.
 • Безліч варіацій компонування.
 • Можливість для кутової установки миття.
 • Хороше поєднання з елементами барной стойки.
 • Непогана застосовність для ідей по зонуванню.
 • Комфорт і універсальність.

Кухня вітальня з барной стойкою

Любіть веселі домашні посиденьки в компанії старих друзів за келихом вина? Тоді звернете вашу увагу, на можливість компонування вашого гарнітура барной стойкою.

Завдяки ній, ви отримаєте зручні і компактні сидячі місця, а так само, забезпечите зберігання барних приладдя(келихів, пляшок з алкоголем).

Погодьтеся, що вечірки і посиденьки з алкоголем проходять не щодня! Нічого страшного, барная стойка це багатофункціональне місце. У більшості випадків, її можна використати для швидких перекушувань, не займаючи і не накриваючи великий обідній стіл.

Крім того, за стойкою можна зручно розташуватися з планшетом або ноутбуком, читати книги з кулінарії. Використати як поверхню для тимчасового складування гаджетів і інших речей.

Бувають і випадки, коли в дуже маленьких квартирах, барная стойка замінює цілий обідній стіл. З точки зору конструктивних особливостей, барние стойки бувають різних конфігурацій, розмірів, форм і розташування.

Наприклад, що примикають до гарнітура, стоять відособлено від нього, є частиною підвіконня і інші різновиди.

Широкий вибір виробів барного призначення, дозволяє вписати стойку в інтер’єр кухні практично будь-якого дизайну і розміру. А простота монтажу і оригінальність, нікого не залишить байдужим до цього прекрасного і сучасного рішення.

Кухня вітальня з островом

Останнім часом при плануванні і ремонті кухонних приміщень, набирає велику популярність таке дизайнерське рішення як острів! Що ж цей таке і чи є в цьому необхідність?

Кухонний острів – це відособлене(відокремлене) від інших елементів кухонного гарнітура, робоча поверхня. Острів може виготовлятися з різних матеріалів(дерева, пластика, цеглини і бетону).

Його функціональні призначення, залежать від тієї або іншої мети використання. Хтось, встановлює на його поверхні варильну панель, для приготування і розігрівання пиши.

Деякі, встановлюють елегантні раковини з кранами і змішувачами, для комфортної первинної обробки харчових продуктів. Інші, використовують кухонний острів і для приготування і вживання їжі.

У незалежності від цілей використання, таке дизайнерське рішення багатьох приведе в захват і надасть функціональності і эксклюзивности будь-якій кухні вітальні.

Зверніть увагу! Можливість установки такого острова, припускає наявність великого простору для його розміщення. Оскільки, сама його конструкція, має на увазі вільний доступ до нього з усіх боків.

Окрім практичної і функціональної стільниці, острів має основу, яка у свою чергу може компонуватися додатковими відсіками, ящиками для зберігання посуду і кухонного начиння. По-великому рахунку, це рішення, понад усе, підходить для великих приміщень в заміських будинках.

Великий диван

Габаритні м’які меблі, грає одну з ключових ролей в інтер’єрі будь-якої кімнати. Не виключення і поєднані вітальня і кухня.

В даному випадку, диван грає роль зонального роздільника. Одночасно служить для комфортного розміщення людей і в деяких випадках є спальним місцем.

Якщо міркувати про питання вибору тієї або іншої моделі, то кінцевий вибір залежить від індивідуальних переваг кожного. Проте, незалежно від виду, кольору і розміру виробу, воно має бути максимально зручним і функціональним. Природно, що дивани великих розмірів повинні встановлюватися у відповідних для цього кімнатах.

Про автора

admin

Залиши коментарій